Norite tikėkite, norite ne - pristatau jums "Illuminati" galimai egzistuojančią sektą.

Manau, jog nors kartą gyvenime teko girdėti žodį "Illuminati". Vieni inirtingai domisi šia organizacija, o kiti tik numoja  ranka vien pamatę straipsnį šios sektos pavadinimu. Tai kas iš tiesų yra ta paslaptingoji "Illuminati" sekta ir ar ji iš vis egzistuoja? Tą ir šiandien bandysime išsiaiškinti.


Trumpa istorija                                                                                                         


Manoma, jog 1760 metais vyrukas vardu Adam Weishaupt atsiskyrė nuo katalikų bažnyčios ir sukūrė "Illuminati" sektą. Jo idėją finansavo "International Banks." Nuo tada Illuminati siekė pavergti ir valdyti viso pasaulio vyriausybes ir religijas,bet 1780 metais Bavarijos valdžia sužinojo apie Illuminati veiklą ir jos pasekėjams liepė tučtuojau sustabdyti šią veiklą. Deja.. illuminatai nepakluso ir toliau tęsė savo veiklą, bet slapčia. Kai kurie mano, jog Napoleono karai vyko įsikišant illiuminatams, kurie siekė susilpninti visų Europos valstybių karalius ir aukščiausiąją valdžią. 

Kai į rankas "Illuminati" valdžią perėmė amerikietis Albertas Pike, Illuminati nusprendė sukelti 3 Pasaulio karus, per kuriuos pagaliau galėtų įgyvendinti "vienos valdžios pasaulyje" strategiją. Pagal Illuminati Pirmasis pasaulinis karas buvo sukeltas tam, kad illiuminatai panaikintų carizmą Rusijoje ir kad šalyje įsigalėtų komunizmas.
Taip pat Illuminati teigia, jog Antrasis pasaulinis karas buvo sukeltas Fašistų kovojančių su politikais Sionistais (žmonių, kurie siekė sujungti žydų tautą jų istorinėje tėvynėje). O Fašistai norėjo sukurti "Tarptautinio Komunizmo" savotišką "religiją", kuri su laiku savo pasekėjais prilygtų krikščionybei. Pagal Illuminati planus 3-iasis pasaulinis karas vyks tarp politikų Sionistų ir Musulmonų pasaulio lyderių. Jų nuomone šis karas taip nusilpnins visas valstybes, jog nebeliks kitos išeities kaip sukurti VIENĄ IR VIENINTELĘ valdžią visame pasaulyje. 


ILLUMINATI dabar.


Illuminati yra sudaryta iš pačių įtakingiausių žmonių pasaulyje. Illuminati sekėjai yra vadinami "laisvaisiais masonais." Masonų taktika yra labai primityvi ir dažniausiai lyginama su sąmokslo teorijomis, bet tai ne tiesa. Visų laipsnių masonų tikslas yra vienas, bendras. Tačiau tik aukščiausio laipsnio masonai žino visą tiesą. Mažų laipsnių masonai net patys nesupranta pagrindinio sektos egzistavimo tikslo.

Kai kurie žmonės taip bijo Illuminati, jog net sudarinėja sąrašus įžymybių, kurie galimai priklauso šiai sektai:

JAY Z netgi vadinamas šiuolaikiniu "Illuminati" karaliumi. Tai įrodo faktas, jog savo dainų klipuose jis naudoja trikampio simbolį, kuris įrodo hierarchišką Illuminati valdymo sistemą. Taip pat jo dainų žodžiuose yra begalė Illuminati užuominų.
jay z animated GIF 

Turbūt nenustebtumėte, jog jo žmona Beyonce taip pat yra įtraukta į šį "sąrašą." Ji išdidžiai per vieną renginį parodė dvigubą šešetą - "A-OK" ženklą, kuris taip pat yra velnio ženklas.
Beyonce

Lady Gaga galimai taip pat priklauso Illuminati. "Born This Way" klipe ji parodo apvalią "žvaigždę." Atlikėja taip pat nevengia trikampio simbolio.
Lady Gaga

Aš nė kiek nenustebau sąraše pamačiusi Ke$ha vardą. Dainininkė priminė visiems apie Illuminati savo klipe "Crazy kids" parodydama ant delno ištaituiruotą velnio akį. Beje, viename interviu ji "pajuokavo" jog yra tikra "Illuminati" karalienė.
(Taip pastebėjau, jog šitame gif'e ji savo akimis padaro 6-o ženklą, kuris taip priklauso "Illuminati" simboliams.)
Ke$ha

Na o keisčiausia šiame sąraše buvo pamatyti "Jaunųjų melagių" aktorių komandos vardus. Kažkodėl žmonės mano, jog jos yra velnio pasekėjų pinklėse ir jų padedamos bando tapti turtingesnėmis ir įtakingesnėmis.O pabaigai norėčiau su jumis pasidalinti priėmimo į masonus ceremonijos priesaikomis.

Pirma priesaika: Aš (vardas) visagalio dievo akivaizdoje iškilmingai pasižadu ir prisiekiu išlaikyti paslaptyje ir niekad neatskleisti slaptųjų masonų paslapčių, meistriškumo esmės, tikslo... įpareigoju save  bausmei, kad man skersai perpjautų gerklę, ištrauktų man liežuvį ir mano kūną užkastų grubiame jūros smėlyje, vandens lygyje, kur potvynių ir atoslūgių srovė teka du kartus per parą, geriau būsiu prisidėjęs prie mirties kaip geras žmogus kaip mūsų vyriausias mokytojas Hiram Abiff! Antroji priesaika: Kad perplėštų man krūtinę, kad ištrauktų mano širdį ir organus, permestų per mano kairį petį, nuneštų į Juozapato slėnį, kad ten taptų grobiu laukiniams žvėrims, padangių grifams, jei aš susimokiau prieš gerą žmogų, kaip didįjį mokytoją Hiram Abiff!


Trečioji priesaika: Kad mano kūną padalintų pusiau per vidurį ir padalintų tarp šiaurės ir pietų, kad mano žarnas sudegintų per vidurį ir pelenus išbarstytų keturiais padangių vėjais, kad neliktų jokio prisiminimo apie mane tarp žmonių ir masonų, jei aš niekšiškai sulaužysiu priesaiką. Ak, Jubela ir Jubelo, tai buvau aš, kuris smogiau jam stipriau negu jus abu. Tai buvau aš, kuris daviau jam mirtiną dvelkimą. Tai buvau aš, kuris jį nužudžiau iš karto vietoje.
Šiurpu, ar ne? Rašant šį straipsnį man pačiai pašiurpo oda ir pajutau, jog pradėjau šiek tiek bijoti, nors man pačiai vis dar sunku patikėti, jog mano mylimi atlikėjai galimai kuria sąmokslą prieš mus. Bet kokiu atveju, esu realistė ir nepatikėsiu niekuo iki tol, kol viską pamatysiu savomis akimis!Tikėti šituo ar ne -  jūsų asmeninis reikalas. Galbūt kada nors ši sekta išlįs į viešumą ir paskelbs apie savo tikrąją veiklą. Visa tai ką aš parašiau nėra faktai, tai - tik teorijos. O kaip yra iš tikrųjų nežino niekas! Ačiū už sugaištą laiką skaitant šį straipsnį ir norėčiau pamatyti jūsų nuomones komentaruose. :) 

9 Komentarai

 1. Jaaau buvo toks straipsnis

  AtsakytiPanaikinti
 2. Į trumpą informacija nebuvo panašu, kai rašei ,,trumpa informacijaq"

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nepatiko šriftas ir išdėstymas. O šiaip gan įdomu. Sėkmės tobulėjant ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. ar as vienintele neskaiciau tu priesaiku? :DD

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš irgi neskaičiau, biski per daug baugu, bent jau man

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aš ir neskaičiau, nes buvo toks jausmas, kad kažkam kažką prisiekiu :DDDDDD

  AtsakytiPanaikinti
 7. Šiaip dauguma pop muzikos sukurta paplauti smegenis,nors ir kaip kvailai skambėtų jums visoms.Tereikia paanalizuoti žodžius ir vaizdo klipus.Iš tikrųjų visų jūsų numylėti atlikėjai,aktoriai daro tai ką liepia viršus.Galėčiau ir daugiau papasakoti ką galvoju,bet bijau užkliūti tiems kam nereikia.Ir šiaip kokie turėtų būti keista sekta,kad jos priesaikos žodžius talpintų į internetą viešai prieigai? :D

  p.s žinau,kad mano sakiniai skamba nelogiškai.Nepykit :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Kūūūl. Kai pamačiau kai kurių įžimybių vardus nustebau..

  AtsakytiPanaikinti