ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

"One Republic"


"One Republic" yra viena populiariausių grupių pasaulyje. Savo gerbėjų jie turi visame pasaulyje, o jų dainos populiariai klausomos. Šiandien apie šią grupę papasakosiu plačiau kaip viskas vyko iki jų šlovės.


TRUMPAS DOSJĖ:

Nariai: Ryan Tedder, Zach Filkins, Drew Brown, Eddie Fisher, Brent Kutzle.
Muzikos stilius: pop rokas ir alternatyvus rokas.
Kilmė: Koloradas, Jungtinės Amerikos valstijos
Veikla: nuo 2003m. iki dabar
Internetinis puslapis: onerepublic.com


GRUPĖS SUSIKŪRIMAS IR KELIAS Į ŠLOVĘ


Viskas prasidėjo, kai 1996 metais krikščioniškoje Kolorado Springso mokykloje susitiko Ryan Tedder ir Zach Filkins. Tuo metu jie daug kalbėdavo apie muziką ir kartu koncertuodavo. Vieną dieną grupė buvo visai netikėtai atrasta aktorės Kelly Berrett. Tuomet jie susipažino su Jimmy Ienner ir Donnie Ienner vadovaujama kompanija. Dirbdami su kompanija "Sony BMG" išleido savo pirmąjį albumą "Dreaming Out Loud" , kuris sulaukė gerų atsiliepimų ir grupės pripažinimo.

KAS VYKO TOLIAU IR DABAR

Vėliau grupės dainas pradėjo leisti per "Oskarų" apdovanojimus ir kitus renginius. Taip pat 2005 ir 2007 metais prie grupės prisidėjo nauji nariai: Drew Brown, Eddie Fisher ir Brent Kutzle. Kai jų daina "Apologize" užėmė antrąją vietą "Karščiausių" dainų šimtuke "One Rupublic" dar labiau išpopuliarėjo ir nuo tada jų dainos dar labiau klausomos ir aišku žinomos dabar.


APIE NARIUS


  • Ryan Tedder yra vedęs Genevieve Tedder su kuria turi sūnų vardu Copeland. Copeland gimė 2010 metais, rugpjūčio antrąją
  • Zach Filkins yra  muzikantas ir modelis. Gerai moka Ispanų kalbą
  • Mėgstamiausias Drew Brown posakis: "If I lose myself tonight it will be you and I" ( jei aš prarasiu save šiąnaktį, tai būsi tik tu ir aš) 
  • Ankščiau Eddie Fisher buvo Rusijos imigrantas. Savo dainininko karjerą pradėjo būdamas dvylikos metų
  • Brent Kutzle zodiako ženklas - liūtas


Pasiklausymui įkeliu kelias "One Republic" dainas:

"Love runs out"


"Counting Stars""Something I need"Taigi, baigiu šį straipsnį ir laukiu nuomonių bei komentarų. Ar nieko netrūko? Ar patiko? Gal galėčiau ką nors pakeisti ar pan.?

Iki kito straipsnio, Viktorija!

DALINTIS:

5 komentarai:

Dovilė rašė...

man patiko. maždaug sužinojau apie juos pagrindus, nes to ir pakanka. ačiū, sėkmės rašant toliau! :)

Viktorija J. rašė...

Ačiū Dovile už komentarą ir jog patiko. ;)

AQilė rašė...

šaunus įrašas, bet dažna žmonių klaida ta, kad jie rašo One Republic, o ne OneRepublic. tie du žodžiai sujungti :D

Anonimiškas rašė...

Mano mėgstamiausia grupė ♥

Kamilė Skurdenytė rašė...

Patiko straipsnis :).

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google