Paganykime akis į Paryžiaus mados savaitės metu pristatytas naujausias kolekcijas!


Ar kada nors girdėjai apie vieną įžymiausių renginių mados pasaulėlyje? Jei seki madą ir visas jos naujienas, turėtų būti gėda nežinoti Paryžiaus mados savaitės.  O jei neseki mados naujienų,  siūlau išplėsti savąjį žinių bagažą ir sužinoti, kokiomis emocijomis dabar gyvena dizaineriai bei modeliai.

Mados savaitė – kas tai?

Mados savaitė  –  tai savaitę trunkantis mados renginys, kuris duoda galimybę įvairiems dizaineriams ar su mada susijusioms įmonėmis parodyti savo naujausias kolekcijas ant podiumo.  Tokie renginiai padeda suprasti,  kas šį sezoną tebėra madinga, o kas jau atgyveno mados industrijoje.  Mados savaitės vyksta 5-iose pasaulio mados sostinėse – Paryžiuje,  Londone,  Niujorke,  Berlyne ir Milane.  Šiandien aptarsime, kaip šią savaitę rengėsi įvairios įžymybės ir kas dėjosi ant podiumo Paryžiuje.

Persikelkime į Paryžių!Madų savaitė buvo pradėta naujos „Versace“ žiemos kolekcijos pristatymu. Šio pristatymo pagrindinė garbės viešnia buvo Jennifer Lopez kuri, beje, yra didžiulė "Versace" gerbėja. Atlikėja sėdėjo pirmoje eilėje ir vilkėjo baltą, pečius atidengiančią suknelę be petnešėlių, su iškirpte iki klubo.
 Visas pristatymas tiesiog kvepėte kvepėjo prabanga , o podiumas spinduliavo romantiškomis dangaus spalvomis – tamsiai mėlynos ir violetinės suknelės žibėjo it žvaigždės nuo kristalų, kurie atspindi lempų šviesą.  Visose kolekcijos suknelėse dominavo auksinės sagtys. Na o dabar žvilgtelėkime į kelis drabužius, kuriuos demonstravo mados namai „Versace“ :

                                             

                                   
O štai kaip atrodė pati Jennifer Lopez. 
Palyginimas, kaip ta pati suknelė atrodo apvilkta  modeliui (kairėje) ir Ninai Dobrev (dešinėje) .


Žėrinti "Chanel" kolekcija.

Liepos 8d. įžymybės ėjo pažiūrėti naujos 2014 -2015 metų "Chanel" rudens - žiemos kolekcijos. Visa kolekcija tiesiog žibėjo! Į kolekcijos pristatymą susirinkę svečiai buvo tiesiog pakerėti žalsvai melsvų atspalvių ilga suknele bei tviskančiu tamsiai pilkos bei sidabro spalvų deriniu su perlais ir blizgiomis detalėmis puošta medžiaga. Prabangą dievinantis dizaineris K. Lagerfeldas nusprendė kolekciją pristatyti įžymiuosiuose Versalio rūmuose:

Kristen Stewart pasirinko sijoną iš naujosios "Chanel" kolekcijos. Nuotraukoje galite pamatyti kaip šis sijonas atrodo ant Kristen (kairėje) ir ant modelio (dešinėje).  


         


Nina Dobrev ir Lily Collins buvo pavadintos vakaro gražuolėmis.


Jared Leto taip pat pasirodė pristatyme, vilkėdamas moteriškas iš "Chanel" kolekcijos kelnes.Rocking Chanel ... Jared Leto attends the Chanel show as part of Paris Fashion Week, in a


"Dior" kolekcijos pristatymas prilygo keliavimui laiku. 

Vakar (liepos 9d.) savo naujausią kolekciją pristatė ir mados namai "Dior". Šios kolekcijos pristatymo garbės svečiais tapo Jennifer Lawrence ir Emma Watson. Modeliai drabužius demonstravo ant balto it sniegas podiumo, kuris taip pat buvo papuoštas baltomis orchidėjomis. Kolekcijoje netrūko įvairių tipų drabužių - vieni drabužiai priminė ir kosmonauto kostiumą. Per laiką keliaujančioje R. Simonso kolekcijoje modernumas buvo maišomas su senove. Pristatymas vyko Rodino soduose.

 


    

O štai ir mūsų didžiosios žvaigždės  - Jennifer Lawrence (kairėje) ir Emma Watson (dešinėje). 


Na štai, manau jog trumpai apžvelgėme Paryžiaus mados savaitės žymiausias kolekcijas. Tikiuosi, jog dizainerių pateikti drabužiai jus įkvėpė dar labiau eksperimentuoti su jūsų stiliumi. Pirmą kartą rašau straipsnį mados tema, nes mada mano gyvenime nėra labai aktuali, todėl labai prašau įvertinti mano naujausią darbą! Iki susitikimo, mielosios skaitytojos!

5 Komentarai

 1. Pirmiausia, nereikia kaitelioti šrifto dydžio, pačio šrifto stiliaus. Straipsnis turi būti daugiau tvarkingas, negu žaismingas.

  Antra, nuotraukas reikia bandyti išdėstyti taip, kad jos būtų malonios akiai ir lengvai prieinamos skaitytojui.

  O bendras rezultatas visai nieko, man patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ar tikrai Kristen Stewart su sijonu? Man pasirodė, jog tai kelnės...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Įrašas tikrai įdomus, bet akį trikdė šrifto kaitaliojimas bei netvarkingas nuotraukų išdėstymas. Sėkmės rašant toliau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Įdomu, bet šriftas tikrai trukdė. Spaudžiu: patiko, ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jared Leto pats tai tobulas ir vidumi ir išore žmogus, bet kas pastaruoju metu atsitiko jo stiliui?! :D Šitos moteriškos kelnės tai išvis...

  AtsakytiPanaikinti