Siaubo filmas ,,Išvarymas''


Kartais atsibosta verkti verčiančios melodramos, originaliais pokštais nepasižyminčios komedijos bei vampyrų pilna fantastika. Todėl norisi pamatyti tai, kas mums nežinoma, nepatirta. Tai, kas mus baugintų, tačiau neleistų atsitraukti nuo ekrano. Šiandien pristatysiu Jums būtent tokį filmą. 


Režisierius: James Wan  („Pjūklas”, „Tūnąs tamsoje”)
Scenarijus: by Chad Hayes & Carey W. Hayes
Vaidina: Vera Farmiga, Patric Wilson, Lili Taylor, Ron Livingston, Joey King
Žanras: Siaubo, trileris, mistinis
Sukurta: JAV
Trukmė: 1h 52 min


Filmo aprašymas:

Karolinos ir Rodžerio Peronų šeima auginanti penkias dukreles gyveno laimingai, kol neatsikraustė į naujai įsigytą namą, kuriame jau pirmąją dieną prasidėjo keistenybės. Pirmiausia, šeimos šuo sustojo ties namo durimis ir toliau nėjo. Naktį prasidėjo dar didesnės keistenybės. Viena iš dukrų vis juto, kaip kažkas kutena jos kojų pirštus, o kita pradėjo matyti mažą berniuką, jos įsivaizduojamą draugą. Taip pat, kiekvieną naktį visi laikrodžiai sustodavo ties 03h 07 min. Galiausiai Peronų šeima nusprendė kreiptis į garsius egzorcistus bei paranormalių reiškinių ekspertus Edą ir Loreną Varenus. Tačiau jų naudojami metodai tik dar labiau supykdo ilgai tylėjusią dvasią.


Apie pagrindinius aktorius:

Patric Wilson
Šiuo metu šiam aktoriui bei dainininkui yra 41- eri metai. Jis gimė ir užaugo Virdžinijoje. Karjerą pradėjo 2000m., kai suvaidino filme ,,Mano sesers vestuvės''. Filme ,,Išvarymas'' jis atlieka egzorcisto Edo Vareno vaidmenį.

Vera Farmiga
Keturiasdešimtmetė aktorė bei režisierė gimė Kliftone. Karjerą pradėjo 1996 - ais metais. Šiame siaubo filme ji vaidina Edo Vareno žmoną Loreną Varen.

Lili Taylor
Aktorė gimė ir augo Čikagoje. Šiuo metu jai yra 47 -eri. Aktorės karjerą pradėjo 1986 - aisiais, kuomet jai buvo vos 19-iolika! Filme ji atlieka Karolinos Peron vaidmenį

Ron Livingston
Šis aktorius savo karjerą pradėjo 1992- aisiais. Šiuo metu jam 47- eri metai, jis vedęs ir turi vaiką. Filme jis atlieka Karolinos vyro Rodžerio Perono vaidmenį.


Mano nuomonė:

Nesu didelė siaubo filmų mėgėja. Galbūt taip yra todėl, jog daugelis jų yra šlykštūs, o ne baisūs. Šis filmas patiko tuo, jog jame nebuvo žudynių. Neneigsiu, jame buvo kraujo, kuris man ne itin patinka. Tačiau be to, filmas buvo kupinas bauginančių vietų. ,,Išvaryme'' net ir staiga užsidarančios durys privertė krūptelėti. Nuo pirmų minučių filmas įtraukė ir nepaleido ligi pat pabaigos. O dar tai, jog viskas paremta tikrais faktais... Pripažinsiu, naktį, po šio filmo, miegojau prastai. Vertinčiau 9,5/10.


,,Išvarymas'' netiks linksmam vakarui su draugėmis. Tam, kad tikrai jį suprastum, turi būti susikaupęs. Gero žiūrėjimo!

7 Komentarai

 1. "žmogus šimtakojis" pažiūrėkit, kam patinka siaubas, tikrai nenusivilsit.

  a šitas man toks nuobodus atrodo. ačiū, straipsnis patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Filmą jau mačiau ir manau, kad daug kas matė, nes jis sulaukė nemažo populiarumo. O šeip visai nieko straipsnis, tik , kad viskas iš interneto. Tik tavo nuomonė tavo pačios parašyta.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man asmeniškai patinka filmai, jeis tiesa sakant tik ir gyvenu. Išvarimas yra gana mistiškas ir tikroviškas, bet šitas straipstis neatskleidžia pačio filmo, čia tesiog nukopijuota tiesa. Bet jis yra geras su daug faktų (čia apie straipsnį). Ačiū už straipsnį! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Galiu paklaust, kaip tiesa gali būti nukopijuota? Naujo scenarijaus juk neišrasiu, o ir melagingų faktų nesinori rašyti. Neneigiu, dar kart pažiūrėjau filmo trailer'i, keliuose puslapiuose informaciją persiskaičiau ir tik tuomet pradėjau rašyti straipsnį.... Kažkaip nesmagu, kad kai dirbi ir žinai, jog stengeisi, o pasako jog nukopijuota.. :/// Na, ką padarysi. Ačiū už nuomones :) Galbūt tai reiškia, jog ne man apie filmus rašyti :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Viskas gerai su tuo straipsniu. Naudingas ir panasiai. Tik, kad butu daug idomiau skaityti tai ka mes negalime kuo paprasciausiai rasti internete. :) Na, o seip zinoma minciu apie ka rasyti sugalvoti labai sunku ir tikrai nieko blogo nesakau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Amm, daug klaideliu. siaip as nesu siaubo filmu megeja, bet straipsnis patiko. (:

  AtsakytiPanaikinti
 7. Nelabai buvo įdomu, bent jau manęs net gi filmas nesudomino. Gal būt nėra to kabliuko. Galėjai įkelti ne tik savo, bet ir kokių kelių draugių nuomones ar kažką panašaus. Na, sekmės kitą kartą :)

  AtsakytiPanaikinti