ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Vasariškas sveikuolių desertas

 Tikriausiai daug kam svarbus yra sveikas maistas. Tačiau dažniausiai tai nubūna desertai ar kas nors panašaus. Šiandien siūlau visiems pasidaryti sveiką, skanų bei labai vasarišką desertą, kurį lenvga pasigaminti ir nereikia brangių produktų.

Jums reikės:
  • 3 valgomuosius šaukštus skysto medaus
  • keletą vyšnių
  • 150 gramų natūralaus jogurto
  • 150 gramų norimo skonio jogurto
  • 1 stiklinę avižinių dribsnių
  • Vaisių (bananų, kivių ir pan)
Gaminimo eiga:

Pirmiausia supjaustome vaisius ir iš vyšnių išimame kauliukus. Į taurės ar puodelio dugną dėti vaisių ir vyšnių, tuomet aplieti medumi. Paskui vėl dėti vaisių ir uogų, užpilti natūralaus jogurtą ir norimo skonio jogurtą ir tuomet sudėti visus vaisius kurie liko. Gražiai patiekite ir skanaus!

 
 
 
 
Taigi, baigiu šį straipsnį ir laukiu komentarų bei nuomonių. Ar patiko? Nieko netrūko? Ką galėčiau pakeisti ar pan.?
Iki kito straipsnio, Viktorija!

DALINTIS:

8 komentarai:

♠ ✿ ❀ ❁ pardon, pussycat ❃ ❊ ✤ ♞ rašė...

negaliu žiūrėt į tokio trumpumo straipsnius

Anonimiškas rašė...

Tai nežiūrėk, niekas neliepia :D:D

Gabijaaa rašė...

Man vienai labai ne į temą kai kiekvieno straipsnio gale rašo "Taigi, baigiu šį straipsnį" :D Juk pati matau , kada baigias straipsnis. :D
O šiaip, tai čia nelabai panašu į straipsnį. Vieno recepto nepakanka. Taip pat nėra pabaigos/išvados. Rečiau skelbk straipsnius. Jau geriau vienas kokybiškas nei keli "ant greičio".;) Sėkmės!

Estera Pran rašė...

Nestraipsnis čia.. Jau geriau būtum bent dar kelis receptus įdėjus.

Vakarė Mar rašė...

aš manau, kad vieno recepto neužtenka..

Anonimiškas rašė...

Skaičiau keletą kartų, bet neradau kur panaudoti tie avižiniai dribsniai??
P.s. Nuotraukų kokybė...

Anonimiškas rašė...

Mane vieną erzina prasta nuotraukų kokybė? Straipsnis su tokiomis nuotraukomis atrodo neprofesionalus ir net nesinori jo skaityti.

Anonimiškas rašė...

Nepatingėk parašyti ilgesnį straipsnį, ir paieškot geresnių nuotraukėlių. Dabar atrodo, kaip sakoma ,,pigokai''. :D

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google