ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

"Zen" sodas indeliuose


Seniau Japonijoje buvo labai populiarūs Zen sodai. Žmonės ateidavo ten medituoti ar šiaip pailsėti. Tačiau laikui bėgant jų nebeliko dėl vietos trūkumo ir kai kurie žmonės sumanė pas save namuose pasidaryti mini Zen sodus indeliuose ir dėžutėse. Lietuvoje taip pat daug kas turi savo soduose pasidarę mažą Zen sodo vietelę. Jūs taip pat galite pasidaryti dėžutėje ar indelyje.

"Zen" sodo kūrimo nauda:
  • tai yra pigus būdas papuošti savo kambarį arba sodą
  • kruopštus darbas leidžia nusiraminti ir susikaupti
  • ugdomas kūrybiškumas
  • tai yra puikus ir naudingas užsiėmimas
  • paįvairinsite savo kambario bendrą vaizdą
  • puikus būdas apie Zen sodo kūrimą yra tai, kad bet kuriuo metu galima pakeisti dizainą


Tau reikės:
  • permatomo indelio ar dėžutės
  • spalvoto smėlio (galima ir paprasto)
  • papuošimų ( kaktusiukų, akmenukų ir pan.)
  • pieštuko ar kokio kito pagaliuko

Darbo eiga:

Pirmiausia į indelį, vazą ar dėžutę supilame smėlį. Jį gražiai paskirstome. Tuomet jau liejasi Jūsų fantazija ir galite kaip norite papuošti, tačiau atminkite, kad Zen sodas neturi būti apkrautas įvairiais niekučiais, užtenka tik vieno kaktusiuko ar akmenuko. Sudėję papuošimus toliau dekoruokite smėlį. Jį galite išpiešti kaip Jūs tik norite, viskas priklauso nuo Jūsų. Kai viską baigsite galėsite džiaugtis paprastu, tačiau nepaprasto grožio dekoracija.

Jei patiko ir sudomino šios dekoracijos būtinai pasidarykite. Taip pat tokį galite pasidaryti savo sode tik didesnį.Taigi, baigiu šį straipsnį ir laukiu komentarų bei nuomonių. Ar patiko? Nieko netrūko? Ką galėčiau pakeisti ar pan.?
Iki kito straipsnio, Viktorija!

DALINTIS:

7 komentarai:

Anonimiškas rašė...

Labai gražios dekoracijos, būtinai pasidarysiu:) Straipsnis irgi patiko:)

Just Aida rašė...

Pagaliau radau ką veikt :D

Estera Pran rašė...

Įdomu

Anonimiškas rašė...

Labai gražiai atrodo! Reikės pabandyti...

Ieva Juškaitė rašė...

Būtinai pasidarysiu!

Miglė K rašė...

fainai taip :) matosi, kad stengeisi rašydama :) super

Justina Golokvoščiūtė- DIY, hairstyles and more rašė...

Labai gražu! Būtinai išbandysiu :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google