6 produktai, kurie padės greičiau įdegti


 Ar žinai, kad žymi prancūzų gražuolė Coco Chanel buvo įdegusio kūno mados pradininkė? 1922 metų vasarą žurnalistams mergina pareiškė, kad „aspirino baltumo veidas, kurio taip didžiuojasi salonų poniutės, atrodo nesveikai ir negražiai, o graži oda – tai įdegusi oda!“. Tai ir buvo tas didysis prancūzų vasaros būdo perversmas. Nepriekaištingas įdegis tapo kone privalomas karštą vasarą ir to siekė kiekviena mergina. 

Jei sveika mityba jums nesvetima, gražiai įdegti nebus sunku. Dailų atspalvį jūsų odai suteiks mėsa, žuvis, kepenys, avokadai, sezamų sėklos. Taip pat labai svarbu apsisaugoti nuo neigiamo saulės poveikio. Tokiu atvėju pagelbėtu produktai, kurių sudėtyje gausu vitamino E, seleno, betakaroteno, likopeno.
 
Abrikosai

Jei nori, kad įdegis būtų intensyvesnio atspalvio, turėtum suvalgyti bent 200 g šviežių abrikosų per dieną. Abrikosai praturtinti B, PP grupės vitaminų, geležies, fosforo, betakaroteno. Atsigaivinti abrikosais karštą vasaros dieną itin gardu, nekaloringa ir sveika. Na, o jei nemėgstate abrikosų, galite juos iškeisti į persikus, melionus, moliūgus. Jie taip pat padeda įdegti.


Morkos
Jau nuo seniausių laikų žinoma, kad morkos pagražina ir išsaugo įdegusią odos spalvą. Batakaroteno šiose daržovėse daugiau nei su kaupu, o tai ir yra ta didžioji paslaptis. Valgykite morkas. Sveika ir skanu, o ir įdegti greičiau pavyks!

Pieno produktai


Juose yra vitamino A, kuris taip pat yra nuostabus odos draugas. Taigi, saikingai skanaukite varškės ir sūrio, padėsiančio pasiekti tobulą įdegį.

Pomidorai

Švieži, prisirpę pomidorai – tikras gardėsis. O ir salotos su šiomis daržovėmis labai skanios! Pomidoruose gausu likopeno, apsaugančio nuo odos vėžio bei ultravioletinių spindulių.

Špinatai 


Nors špinatus geriausia valgyti neapdorotus, tačiau vis tiek galite jais pagardinti salotas, sriubą, troškinį. Špinatai ilgiau išsaugo tobulai įdegusios odos atspalvį.

Jūrų produktai     


Retinolis, B grupės vitaminai, vitaminas D ir kitos naudingos šių produktų savybės gražina, drėkina ir jaunina odą. 
4 Komentarai

 1. Sakyciau geriausias tavo straipsnis ! Per dvi dienas parasei tris staipsnius . Na pasakysiu atvirai. Man tie du nelabai.. BET SITAS ! Persokai per save ! Saunuole, taip ir toliau , ir tokius straipsnius toliau rasyk.Dominanti ir aktuali tema

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai naudingas straipsnis, kadangi šeštadienį išskrendu į šiltus kraštus pasidegint :D

  http://gabijasun.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 3. Straipsnis labai naudingas ir įdomus, tik nepatiko, kad kai kur labai štiftas keitėsi, bet šiaip viskas puikiai :) sėkmės ir toliau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man išdėstymas šiek tiek nepatiko, bet straipsnis tikrai naudingas. Spaudžiu visas reakcijas :)

  AtsakytiPanaikinti