7 dalykai, kurių reikia kiekvienos panelės kambariui

Jaukumas! Štai kas yra svarbiausia norint sukurti tą atmosferą, kurioje galėtumėte vakarais susisukusios į pledą ramiai skaityti knygą ar žiūrėti romantišką filmą. Jaukiame kambaryje taip pat daug smagiau bus ruošti pamokas ar tiesiog mokytis!
Girliandos - koks kambarys be girliandų? Vakarais įsijungus šias švieseles sukursite itin gerą vaizdą. O jei kažkur ant lentynos dar uždegsite keletą žvakių! Vos įžengusios į tokį kambarį pasijusite it rojuje! Nuo žvakių sklinda šiluma, ramybė. Girliandos sukuria nepaprastą vaizdą blankia šviesele apšviesdamos kambarį ir taip suteikdamos jam jaukumo. Kas gali būti geriau?!

Įkvėpiančios frazės - kiekvienos mergaitės kambaryje privalo būti bent viena įkvėpianti frazė! Gal būt frazė suksis apie sportą ir sveiką gyvenimo būdą. O gal būt ji bus susijusi su jūsų svajone? Frazę išreikšti galite itin originaliai. Čiupkite seną žurnalų krūvą ir išsikarpiusios raideles iš jų sudėkite norimą sakinį bei klijuokite ant sienos! Arba dar geriau! Susiraskite guašą ir teptuką. Užrašiusios frazę ją iliustruokite!

Sapnų gaudyklė -  neturi? Nebėda! Sapnų gaudyklę pasidaryti labai paprasta. Kairėje pusėje rasite schemą kaip tą paslaptingąją, legendomis apipinta sapnų gaudyklę pasidaryti tiesiog namuose! Nėra itin sunku, tiesiog reikia šiek tiek kantrybės ir pastangų. Labai svarbu apie ką galvosite gamindamos šį sėkmę nešantį talismaną. Idealu jei į gaudyklę pavyks sudėti pačius geriausius prisiminimus, palinkėjimus ir geriausias emocijas. Sapnų gaudyklę patartina pasikabinti virš lovos, arba pasidėti kažkur netoli jos. 

Plakatai - kas gali būti šauniau, nei plakatas su tau patinkančia žvaigždute? Mėgsti klasiškąją Lana Del Rey, tačiau neturi šios merginos plakato? Internete susiradusi atlikėjos pačią žaviausią nuotrauką įsikelk ją į atmintuką ir nuėjusi į biblioteką ar raštines prekes paprašyk ten esančio žmogaus, jog atspausdintu. Raštinėse prekėse gali tekti pakloti keletą centų, tačiau suma tikrai nesieks vieno lito. O ir plakatas bus spalvotas, argi nepuiku? Turimą plakatą gali pasikabinti kur tik nori! Puikiai atrodys pakabintas virš lovos, tačiau ne ką prasčiau ir prie rašomojo stalo šalia kalendoriaus ar pamokų tvarkaraščio. Manau pasitelkusi savo vaizduotę puikiai pati nuspręsi kuri vieta tavo naujajam plakatui yra tinkamiausia. 

Nuotraukos - viena pagrindinių jaukaus kambario detalių - nuotraukos! Tavo vaikystės nuotraukos, atostogų, nuotraukos su draugėmis ir dar daug kitų. Kas gali būti jaukiau nei gražia kombinacija sukabintos nuotraukos? Pasitelkusi savo galingą vaizduotę nuotraukas su įvairiausiais atsiminimais gali pasikabinti kiek neįprastu būdu. Esi romantikė ir nuotraukos sukabintos širdelės forma tau kaip tik? O gal būt nori kažko... kitokio? Tada siūlau tau kairėje pateiktą nuostabų ir tikriausiai dar nematytą nuotraukų kabinimo būdą!

Žaislai - dar niekam nepakenkė ant lovos įsitaisęs meškiukas ar ant lentynos padėti keli kiti žaislai, tiesa? Nesvarbu kokie jie, dideli ar maži. Žaislai visada įneš jaukumo nuostabiame mergaitiškame kambaryje. Tad marš į žaislų parduotuvę ieškoti naujo žaislo savo kambariui! Kuo žaislų daugiau, tuo kambarys smagesnis. Tačiau neskubėk išleisti visų savo santaupų. Nereikia visko prisipirkti iš karto! Kaip sakoma, mažais žingsneliais tobulumo link, ar ne?

 Gėlės - gėlės į tavo kambarį įneš gyvumo ir natūralumo. Nebūtina iškart lėkti į gėlių krautuvę! Gal būt tavo močiutė turi nuostabų gėlių darželį kuriame auga daugybę kvapnių gėlių? Manau ji tikrai nesupyks jei kelias nusiskinsi ir pamerkusi į vazą pastatysi savo kambaryje ant stalo. Vazoninės gėlės taip pat labai svarbios. Pasidėjusi vieną tokią ant palangės kaip mat suteiksi savo kambariui jaukumo! Tik nepamiršk ja rūpintis!


Pasinaudojusios šiomis paprastomis idėjomis tikrai nenusivilsite! Juk visada smagu grįžti namo po sunkios dienos ir griūti į minkštus patalus bei mėgautis jaukia, kerinčia aplinka, tiesa? 


11 Komentarai

 1. Skaitydama pasijaučiau, lyg aprašinėtum mano kambarį, tad buvo labai nejauku. :D Bet šiaip jo, straipsnis geras, patarimai visai nieko mano skonio. Ačiū, kad priminei ką turiu kambaryje :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jo... Nei vieno daikto tavo aprašyto pas mane kambaryje nerasi :D Straipsnis tikrai labai geras!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Yra nemažai stiliaus klaidų, lyg tingėtum pilnais normaliais sakiniais rašyti! Pavyzdžiui, kodėl vartoji žodžių junginį "raštinėse prekėse"? Galbūt tikslingiau būtų "raštinių prekių parduotuvėje"? Labiausiai už akių kliūna šitokie netikslūs posakiai.
  Man asmeniškai straipsnio turinys įspūdžio nesudarė.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Arbata, koks tikslas prisikabinėti prie tokių menkniekių? Ar raštinėse prekėse, ar raštinių prekių parduotuvėje tas pats. man patiko ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Šaunus straipsnis, kilo idėjų man padekoruoti savo kambarį,puiku ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Iš tiesų iškreipia prasmę tas "raštinėse prekėse", nes susidaro jausmas, kad pačiose prekėse "gali tekti pakloti keletą centų", o ne tokioje parduotuvėje, kaip tu norėjai čia parašyti. Visiškai sutinku :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pas mane kambary tik keli dalykai iš sąrašo :D Bet labai patiko straipsnis, klaidelių buvo, bet juk ne iš svetimų klaidų mokomės! Nekantrauju išvysti kitą straipsnį...

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nepatinka rasymo stilius, dar yra daug kur tobulet

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ko dabar prisikibot prie tų raštinių prekių ir pan.Gal šiai rašytojai taip patinka rašyti.Jei tai stiliaus klaida-nieko.Niekas per galvą neduos.Reikia turėti savo stilių.Nes pvz.: Ateinu į parduotuvę ir jau žinau kaip galėtu atrodyti klientai ir pardavėjos.Jugi tada būtų nuobodu.O ir baudos mokėti nereikės.Kekvienas gyvena pagal savo skonį.Apsiramynkite su tom taisyklėm.Šitam blog'e nėra taisykliu.Čia galime būti laisvos.

  AtsakytiPanaikinti