Akmenėlių galia

Ar žinai, kad akmenėlis gali apsaugoti nuo blogio, pagerinti sveikatą ir net pritraukti sėkmę?! Stebuklingąjį akmenėlį galite paprasčiausiai nusipirkti. Nuėjusios į parduotuvę rinkitės intuityviai, akmenėlis turėtų patraukti jūsų dėmesį ir būti mielas širdžiai. Esu visu šimtu procentų garantuota, jog norėsite pažinti savo pagalbininką.

Amazonitas
Amazonitas - labai ramina protą, ilgesį, dažnai besikeičiančias nuotaikas ir širdies skausmus. Apsaugo nuo dantų gedimo ir osteoporozės.

Agatas - šis akmuo yra itin švelnus, saugantis ir subalansuojantis. Agatas stiprina regėjimą, tad puikiai praverstu panelėms nešiojančioms akinukus. Akmuo padeda atskleisti melą, bei išsiaiškinti tarpusavio santykius. Jaunesniems patariama nešioti šviesių spalvų agatus. Agatą galima rėminti į varį, sidabrą arba žalvarį ir nešioti ant jums laimingos
 rankos piršto dar vadinamu bevardžiu.

Ametistas
Ametistas - kilminga violetinė spalva padarė šį akmenėlį itin mėgstamą karalių. Ametistas saugo nuo neapgalvotų sprendimų, nesusivaldymo, pagundų ir žinoma padeda išlaikyti blaivų protą. Akmuo taip pat išvaduoja iš liūdesio, bei suteikia ramybę. 

Avantiurinas - avantiurinas šiek tiek paaštrina žmogaus jausmus, paryškina išgyvenimus. Šis akmuo padeda pildytis svajonėms, atsikratyti rūpesčių. Žalsvas avantiurinas padeda slenkantiems plaukams ir silpstančiam regėjimui.

Agatas
Gintaras šis akmuo suteikia kūrybingumo, dalelę nerūpestingumo, vėjavaikiškumo, pritraukia sėkmę ir meilę. Gintariniai karoliai puikiai padeda įveikti ligas.

Mėnulio akmuo - mėnulio akmuo skatina moteriškumą, intuiciją, aiškiaregystę ir padeda prisiminti sapnus. Patartina nešioti ant mažojo piršto sidabre.Mėnulio akmuo                                                 gintaras                                                   avantiurinas

Iki kito straipsnio, 
Viktorija L

5 Komentarai

 1. Patiko, tačiau trūko pabaigos/išvados/apibendrinimo :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Straipsnis įdomus ir patiko, tik kaip ir Gabijai trūko pabaigos,sėkmės toliau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ametistas - toks nuostabus akmuo. Tiek savo spalva, tiek savo galiomis. Šiaip, ačiū, kad leidai paganyti akis į akmenukus (kad ir kaip keistai tai skambėtų).

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ametistas man padėjo mylintis su vaikinu. Dabar visada jį nešiojuosi su savimi! :)

  AtsakytiPanaikinti