"Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos"- filmas pakeitęs požiūrį į gyvenimą.


Daugumai tik girdėtas, bet daugumai ir matytas yra filmas- "Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos". Daug žmonių mano, jog tai tik eilinė meilės istorija, kai mergina įsimyli vaikiną, o vėliau jie gyvena ilgai ir laimingai. Deja, taip manantiems siūlau paskaityti šį straipsnį ir pakeisti nuomonę.

Režisierius:  Josh Boone
Scenarijus: pastatytas pagal John Green knygą "Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos"
Pagrindiniai aktoriai: Shailene Woodley, Ansel Elgort 
Žanras: drama, romantinis
Trukmė: 2 val. 06 min (126 min)


Apie filmą

Ši istorija pasakoja apie du jaunuolius Heizelę Greis (angl. Hazel Grace) ir Augustą Votersą (angl. Augustus Woters). Jie susitinka Paramos grupėje. Viskas prasideda nuo nuolatinio Augusto žvilgčiojimo. Po kiek laiko Augustas paaukoją savo norą ir kartu su Heizele, bei jos mama skrenda į Amstredamą susitikti su jų mėgstamu rašytoju Piteriu van Hautenu (angl. Peter van Houten). Galiausiai ten jie supranta, jog myli vienas kitą. Deja jų meilės istorija baigiasi žiauriausiu būdu- Augustas ir Heizelė netenka vienas kito.


Apie pagrindinius aktorius


Trumpai apie Shailene Woodley.
Pilnas vardas: Shailene Diann Woodley
Gimimo data, amžius: 1991 m., lapkričio 15d., 22 metai.
Gimimo vieta: Simi Valis, Kalifornija.
Ūgis: 1.73 m.
Svoris: 54 kg
Akių spalva: žalia

Trumpai apie Ansel Elgort.
Pilnas vardas: Ansel Elgort
Gimimo data, amžius: 1994 m., kovo 14 d., 20 metų
Gimimo vieta: Niu Jorkas, Amerika.
Ūgis: 1.93 m.
Svoris: 79 kg
Akių spalva: šviesiai ruda


Nuomonės apie filmą

Viktorijos nuomonė
Labai už širdies griebiantis ir susimąstyti verčiantis filmas. Pakeitė požiūrį į meilę.

Beatričės nuomonė
Filmas man nepatiko ir tiek, nes jis toks neįdomus. Taip ir nebaigiau žiūrėti. Skaičiau knygą ir pastebėjau, jog visko kas įdomiausia taip ir neparodė.

Karolinos nuomonė
Šis filmas privertė nubraukti ne keletą ašarų ir susimąstyti,kad ne visi turi šansą gyventi.Tad po šio filmo peržiūrėjimo labiau vertinu gyvenimą. Šis filmas iš kart pateko į mano mėgstamiausių sąrašą.

Ievos nuomonė
Manau filmas iš tiesų moko žmones džiaugtis gyvenimu, įvertinti jį. Labai graudus filmas.

Ugnės nuomonė
Šis filmas yra liūdnas, pamokantis. Po filmo ar knygos į pasaulį pažvelgsi visai kitomis akimis. Tai nuostabi labai graži, graudinanti meilės istorija.

Mano nuomonė
Filmas nudažė pasaulį kitomis spalvomis ir leido suprasti daug dalykų. Dauguma veikėjų pamąstymų ir diskusijų sukėlė minčių sumaištį mano galvoje. Filmo aktoriai perteikė visas emocijas TOBULAI. Tiesiog pajaučiau skausmą, liūdesį, linksmumą, veikėjų jausmus. Vienas iš geriausių mano matytų filmų.

17 Komentarai

 1. šio filmo aš nemačiau, tačiau skaičiau knygą ir manau, kad aprašymas yra per trumpas ir toks ,,kapotas' galėjau labiau išsiplėsti. O prie pagrindinių aktorių galėjai priskirti ir augusto draugą bei Heizelės mamą ir parašyti įdomesnių faktų apie aktorius. Man šiaip straipsnis atrodė neužbaigtas ir nepilnas, tačiau kad ir kaip būtų sėkmės toliau! :)

  Spaudžiu;naudinga

  AtsakytiPanaikinti
 2. Viktorija, ačiū už nuomonę. Tikiu, kad parašiau ne geriausiai, nes vis dėl to pirmą kartą rašau apie filmą. Kitą kartą pasistengsiu atsižvelgti į tavo pastebėjimus.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Puikus įrašas. Pati mačiau filmą. Man patiko įžanga, ji tikrai traukia akį. Taip ir toliau :>

  AtsakytiPanaikinti
 4. jo, kaip man rūpi kokia aktorių akių spalva

  AtsakytiPanaikinti
 5. Faktai sausoki, o dar plius išspoilinai filmo pabaigą, tai čia šioks toks zapadlo dar nemačiusiems filmo ar neskaičiusiems knygos:D Bet šiaip patiko, kad parinkai nemažai nuomonių:>

  AtsakytiPanaikinti
 6. Negaliu žiūrėt į kitų piktus komentarus. Ne visi yra tobuli, ne visi moka tai, ką jūs mokat.
  Tačiau straipsnis išties sausas, nepasakei nieko, ko nebūčiau žinojus, išskyrus svorius, ūgius ir akių spalvas. Bet iš tiesų, ką tai galėtų sudomint? Be to, kaip ir pati sakei, šitą filmą žino veik visi, tad nemanau, jog kažkas sužinojo jį iš šio straipsnio. Tikrai galėjai kažką įdomesnio atkapstyt, arba išvis nerašyt:) Pasistenk kitą kartą labiau sudomint:)

  AtsakytiPanaikinti
 7. "Daug žmonių mano, jog tai tik eilinė meilės istorija, kai mergina įsimyli vaikiną, o vėliau jie gyvena ilgai ir laimingai. Deja, taip manantiems siūlau paskaityti šį straipsnį ir pakeisti nuomonę." Prajuokinai. 1) Paskaičiusi straipsnį, neradau nei vienos eilutės, kuri pakeistų mano nuomonę. 2) Straipsnis bet kokiu atveju niekuo nepadėtų, logiška būtų pasiūlyti skaitytojams PAŽIŪRĖTI FILMĄ. :) Prie ko čia tas straipsnis... Trumpa santrauka nieko nepasako. Kalbant apie santrauką... Trumpa, neaiški, nieko nesuprasčiau, jei nebūčiau perskaičiusi knygos. Siūlau įterpti ilgesnę savo nuomonę, Greta. Taip ir nesupratau, kas ten tokio buvo tame filme, kad jis pakeitė gyvenimą, požiūrį į meilę ir t.t.
  Mano patarimai ateičiai: labiau atkreipk dėmesį į skyrybą, ir prieš skelbiant straipsnį, gerai patikrink, ar nėra klaidų, tvarkingas išdėstymas, nes tai yra labai svarbu. Tokias smulkmenas, kaip aktorių akių spalva, svoris, rašyk tik tada, kai straipsnis yra apie kokį nors aktorių, o ne apie filmą, nes tai jau yra nukrypimas į lankas.
  P.S. Niujorkas, taip rašosi.

  Žinau, negražiai čia papostinau, bet taip ir tobulėjama. Parašysi kelis straipsnius, kritika tik skatins tobulėti, nors ji giliai sminga į širdį ir jau po kelių straipsnių tu, arba skaitytojai, matys rezultatus. :) Ir tada galėsi spjaut man į veidą, o aš neturėsiu prie ko prisikabint.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Anonimiškas NUSIŠNEKAT,PRISIKABINĖTOJAI2014 m. rugpjūčio 18 d. 14:03

  Kas čia su jumis negerai? Skaitykit ir mėgaukitės, o ne susirinkę klaidų ieškokit ir peikit. NEVYKĖLIAI. IŠMOKIT BŪT TOLERANTIŠKI IR DĖKINGI UŽ STRAIPSNIUS

  AtsakytiPanaikinti
 9. Pff, anonime, ji manau, kad nori tobulėti, todėl ir rašom. Ne tik šiaip rašo, na taip, dėl malonumo, bet tikiu, kad nori tobulėti, TAI IR RAŠOM. JEI NENORI, KAD NERAŠYTUME, TEGUL TAIP IR PARAŠO PO GALAIS. SU LOGIKA SUSIDRAUGAUK TU.

  AtsakytiPanaikinti
 10. O tai gal ji pati ir rašo po anonimo kauke įsižeidusi :D toks įsikarščiavęs anonimas :D

  AtsakytiPanaikinti
 11. Galėjai ir neatskleisti filmo pabaigos... :/

  AtsakytiPanaikinti
 12. Galėjai pasirinkti įdomesnį filmą.

  AtsakytiPanaikinti
 13. Manau galėjai prie pagrindinių aktorių parašyt Nat Wolff (Isaac) :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Visos 3 reakcijos ir +1 reputacijos taškas rašytojai vien už tai, kad straipsnis apie šį filmą!

  AtsakytiPanaikinti