Garsūs žmonės - apie tai, kiek pinigų skiria grožiui

Balti it sniegas dantys, nuostabi figūra, nepriekaištingas įdegis, ilgos it vėduoklės blakstienos, tobulai sušukuoti plaukai ir begalės kitų dalykų kuriais galėtume girtis kiekviena iš mūsų jei grožio priemonėms skirtume ne ką mažiau, nei žvaigždės besipuikuojančios mūsų televizoriaus ekranuose ar „tupinčios“ ant mėgstamiausių žurnalų viršelio.

Ar galėtumėte patikėti, jog amerikiečių aktorei Jennifer Aniston vos 45 metai? Aktorė tiesiog švytėte švyti. O nežinant atspėti jog amžių tiesiog neįmanoma! O kaipgi nešvytės jei kiekvieną mielą mėnesį vien odos priežiūrai moteris išleidžia net 2 tūkst. dolerių! Nemažai, tiesa? Maždaug du kartus per metus Jennifer už apsilankymą pas savo plaukų stilistą sumoka tūkstantį dolerių! Tokią pat sumą ji taip pat kas savaitę skiria savo jogos treneriui. Tačiau tai tik vieni niekai palyginus su tuo kokius pinigus ji išleidžia visažistų paslaugoms. Prisėskite, nes suma kurią išvysite jus išvers iš koto. 4 tūkst. dolerių - suma kurią garsi aktorė moka kiekvieną dieną vien už visažistų paslaugas (per metus 49 tūkst. dolerių). Kaip manote, ar tikrai J. Aniston grožis vertas daugiau nei 72. tūkst dolerių per metus?

Kembridžo hercogienė Catherine Middleton kasmet pakloja daugiau nei 30 tūkst. dolerių. Tik neapsigaukite! Į šią sumą neįtrauktos odontologo paslaugos. Didžiąją dalį išlaidų Catherine skiria savo išties pavydėtinų plaukų priežiūrai (19 tūkst.). Nuo plaukų neatsilieka ir odos priežiūra, manikiūras bei purškiamas įdegis. Odos priežiūrai hercogienė skiria net 4 tūkst. dolerių, dailiems nagams palaikyti - 3,5 tūkst. o paskutiniam, tačiau toli gražu nepigiausiam purškiamam įdegiui - 3 tūkst. dolerių.

Verslininkė Jolanta Sadauskienė neslepia, jog grožio procedūromis lepinasi kiekviename žemės kampelyje! „Jei tik turiu laiko, grožio procedūromis stengiuosi pasilepinti būdama bet kuriame žemės kampelyje. Jei tik galiu, visada renkuosi kūno, veido procedūras, kurios nuramina, atpalaiduoja.“ tvirtina verslininkė. Kai išbandai įvairias procedūras Azijoje, Singapūre ar net Tailande - spėju, jog Lietuvoje to daryti tikrai nebesinori. Ne paslaptis, jog Lietuviai puikiai daro veido procedūras, tačiau kojų, pėdų ar viso kūno procedūroms dar labai toli iki tokių rezultatų, kokias gali didžiuoti kitos šalys. Jolanta pinigų procedūroms negaili, tačiau ir išleisti moka juos su saiku.

Žymi dainininkė Rūta Ščiogolevaitė nėra iš tų moterų
kuri valandų valandas dabinasi prie veidrodžio.  „Tikrai nesu išprotėjusi dėl grožio ir besirūpindama savo išvaizda niekada nepametu galvos. Niekada nestoviniuoju prie veidrodžio galvodama, kaip čia dar pasigražinus. Labiausiai rūpinuosi savo oda ir plaukais. Jiems skiriu daugiausia laiko ir lėšų.“ atvirauja dainininkė. Priešingai nei dauguma žvaigždučių Rūta nevaikšto į soliariumą kiekvieną savaitę. Nusidažyti plaukus, pasidaryti pedikiūrą ar manikiūrą dainininkei užtenka ir vieną vienintelį kartą per mėnesį, tad išleidžiamų pinigų šioms procedūroms ji nelinkusi skaičiuoti.

Jennifer Aniston                           Jolanta Sadauskienė                        Rūta Ščiogolevaitė                   Catherine Middleton

Kad ir kaip bebūtų keista yra ir tokių žvaigždučių kurios savo grožiui išleidžia vos kelis dolerius. Puikus pavyzdys aktorė Julia Roberts. Moteris odą lepina alyvuogių aliejumi kuris kainuoja vos 3 dolerius. Nuo Julios neatsilieka ir aktorė Jessica Alba kurios mėgstamiausias nagų lakas kainuoja mažiau nei 10 dolerių. Atlikėja Kylie Minogue naudoja odą vėsinantį kremą kuriam išleidžia vos 8 dolerius. Tvirtinama, jog modelio Helenos Christensen tušas atsieina lygiai tiek pat.

Julia Roberts                                   Jessica Alba                              Kylie Monogue                   Helena Christensen
Ar tikrai garsenybių grožis vertas tokių išlaidų? Gal būt esate nusiteikusios prieš ir manote, kad keli tūkstančiai per metus skiriami grožiui yra visiškas absurdas? O gal būt pateisinate tai? Juk kiekviena nori būti graži, o jei turi krūvas šlamančių kodėl gi ne? Kad ir kaip ten bebūtų pasidalinkite savo nuomonėmis komentaruose!

5 Komentarai

 1. Labai patiko straipsnis :) Šaunuolė :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. šaunu, kad patiko! gera skaityti tokius komentarus. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Šiaunią pabaigą parašei, man patiko! :) Sėkmės ir toliau tokius puikius straipsnius rašyti! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnis man nelabai patiko, bet šaunuolė.

  AtsakytiPanaikinti