Įsirenk miegamajį pagal feng shui!

Kiekvienas nori turėti jaukų miegamąjį, į kurį būtų malonu grįžti kiekvieną vakarą ir po varginančios dienos tiesiog griūti į minkštus patalus. Bet ką daryti, jei savame miegamajame jaučiatės pavargę, blogai išsimiegate ar jaučiatės lyg nesavas? Bet kokiu atveju jums siūlau perskaityti šiuos feng shui patarimus ir galbūt pritaikyti juos jūsų gyvenime.

 Visų pirma atsikratyk televizoriaus ir kompiuterioTokie įrenginiai tik negailestingai sunaikins visą gerą feng shui energiją kambaryje. 
 Dažnai vėdink patalpą ar naudok geros kokybės oro valytuvą. Svarbu, jog kambaryje nestigtų gaivaus oro. Būk dėmesinga orui savo miegamajame. Tavo kambarys netiks feng shui standartams, jei kvėpuosi tvankiu, užterštu oru. Taip pat žinok, jog augalai taip pat yra "nepageidaujami svečiai", jei jūsų miegamasis yra nedidelis. O jei jis yra erdvus, pasistenkite augalus laikyti kuo toliau nuo savo lovos.


 Pasirūpink, kad tavo miegamajame netrūktų šviesos - turėk žvakių ir ,be abejo, šviestuvą. Geras ir tinkamas apšvietimas yra vienas iš didžiausių energijos variklių. Žvakės yra geriausias miegamojo apšvietimas, bet būkite tikros, jog nusipirksite žvakes be nuodingų medžiagų! 

  Kambaryje turi vyrauti raminančios spalvos. Tikras feng shui turėtų būti kupinas švelnių spalvų, nes tokios skatina gerą poilsį miegant. Geriausios feng shui spalvos, tinkančios miegamajam yra taip vadinamos "odos" spalvos. Žmogaus odos spalvų skiriasi nuo išblyškusios iki rudos, šokoladinės spalvos. Kambario spalvas turėtumėte rinktis tarp šių spalvų intervalų.


 Paveikslus rinkis itin atidžiai, nes paveikslai savyje laiko labai galingą feng shui energiją. Geriausias feng shui patarimas dėl miegamojo papuošimo yra rinktis paveikslus, vaizduojančius įvykius, kuriuos norėtumėte patirti pati. Jeigu nesimėgauji liūdesiu ir vienatve pasistenk, kad kambaryje nekabėtų paveikslai vaizduojantys šiuos jausmus.


 Pasirūpink, kad tavo lova būtų prieinama iš abiejų pusių, turėk 2 "naktinius" staliukus (iš abiejų lovos pusių) ir nestatyk lovos toje pačioje linijoje kaip ir durys. Gerai atrodanti ir subalansuota lova yra labai svarbi feng shui miegamojo kūrimo eigoje. Geras čiužinys, kieta pagalvė ir aukštos kokybės patalai iš gamtos pluoštų yra neatsiejama
feng shui lovos dalis. 


 Naktį uždaryk visas miegamojo duris - net ir spintos. Uždarytos durys sulaikys gerą energiją tvyrančią patalpoje ir taip pagerins savijautą ir netgi sveikatą! O uždarytos spintos durys sukurs ramybės ir taikos atmosferą miegamajame. 
Kiekvienas žmogus gerą miegamąjį įsivaizduoja skirtingai, bet visų yra vienas, bendras tikslas - malonumas miegant. Jums toks miegamasis gali ir nepatikti, bet kitiems tai - svajonių svajonė. Linkiu jums visoms atrasti tą "aukso viduriuką" ir  į miegamąjį įžengti ne vien dėl miego. Iki kito karto, merginos!8 Komentarai

 1. Dauguma dalykų yra žinomi,galėjai paieškoti kokių faktų ar panašiai, nes kaip jau minėjau daug kas jau žinoma ir apie tai, kad reikia gerai apšviesti kambarį parašei du kartus ;) o šiaip geras straipsnis, sėkmės ir toliau :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Straipsniuose yra labai svarbu konkretumas. Rašei apie tai, kaip įsikurti kambarį pagal feng shui. O kasgi tas feng shui, taip ir nepaminėjai. Tikrai yra žmonių, kurie to nežino. Straipsnyje pateikti faktai sausoki, bet šiaip neblogai. Tikiuosi, kad su išdėstymu viskas gerai, nes per telefoną to nematau. Linkiu sėkmės ir lauksiu straipsnių. Šaunu, kad stengiesi. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. • Manau, kad judančių paveiksliukų kėlimas straipsniams netinka.
  • Šriftas gražus, tačiau norėtųsi paprasto... (tokio, koks ir yra nustatytas automatiškai) ...nes pernelyg išsiskiria iš kitų TD straipsnių.

  ♦ Pasirinkai labai gerą temą (!) .
  ♦ Patiko, kad faktams sudėlioti naudojai gėlytes (✿) .
  ♦ Sklandžiai pradėjai, ir (džiaugiuosi!) sklandžiai užbaigiai.
  ♦ Išdėstymas neblogas, tačiau galėtų būt įdomesnis. :)

  Šiaip, straipsnis patiko. Ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Neprastai, jei neminėsime to, kad kas tas feng shui, absoliučiai nėra paaiškinta. Ir dizainas - jis nieko vertas, sakau rimtai. Turėtumei daugiau 'pasitreniruoti' su tuo, nors, tiesą sakant, čia visiškai nieko sunkaus - jei norėsi išmokti, išmoksi.
  Ai, beje, paveiksliukus galėjai ir kitokius, daugmaž vienodo dydžio pasirinkti.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kiek daug kritikuotojų ir šitiek mažai rašytojų! Jei manot, kad galite geriau, pačios imkitės rašytojos darbo šiame tinklaraštyje, o ne kritikuokite!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Skaitytoja Ieva - manau,kad kritika yra postumis link tobulejimo. Kaip manai,kodel rasytojos pradeda kurti straipsnius? Jos nori nuomones apie savo darba :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. TAIP TAIP TAIP. Apsvietimas miegamajame mano galva vienas svarbiausiu dalyku :)

  AtsakytiPanaikinti