Ką apie tave pasako nagų lako spalva

Keista, tačiau apie žmogaus asmenybę daug ką pasako ne tik jo veiksmai ar žodžiai, bet ir... NAGŲ LAKO SPALVA! Žinoma, tai galioja tikrai ne visoms, juk dauguma panelių nagų laką renkasi tiesiog pagal nuotaiką arba derina prie aprangos. Įdomumo dėlei būtinai perskaityk. Galbūt sužinosi apie save kažką naujo?

Raudonas nagų lakas. Klasikinis raudonas nagų lakas, kas gali būti gražiau? Šios nuostabios spalvos mėgėjos dažniausiai spinduliuoja energija ir pasitikėjimu savimi! Tokios merginos yra be galo draugiškos, elegantiškos. Šias paneles labai sunku išmušti iš vėžių, nes jos puikiai supranta ką daro ir kodėl taip daro.

Ryškiai rožinis nagų lakas. Ši spalva puikiai tinka ryškioms, optimistiškoms ir nerūpestingoms asmenybėms! Tikriausiai esi labai pasitikinti savimi ir tiesiog mėgausiesi aplinkinių dėmesiu.

Tamsiai mėlynas nagų lakas. Jei renkiesi tamsiai mėlyna, tikriausiai trokšti būti minios dalimi, tačiau nenori visiškai su ja susitapatinti. Kiekvienoje, net ir pačioje paprasčiausioje situacijoje tu nori padaryti kažką išskirtinio ir taip parodyti savo pranašumą prieš kitus.

 Pilkas nagų lakas. Pilkos spalvos mėgėjos nėra linkusios garsiai reikšti savo nuomonę, nors ją tikrai turi. Šios merginos tarsi bando nuo kažko pasislėpti, užsimaskuoti ir likti neutralios visose gyvenimo situacijose. Būk drąsesnė ir garsiai reikšk savo nuomonę!

Juodas nagų lakas. Tik nemanyk, jog juoda spalva reiškia, kad esi depresuota asmenybė, kurios jau niekas nebedžiugina. Juoda spalva merginos pabrėžia savo užsispyrimą ir tvirtumą, sugebėjimą pakovoti už save.

Geltonas nagų lakas. Šia spalva nagus lakuojasi tik itin ryškios asmenybės. Šios spalvos mėgėjos yra labai savimi pasitikinčios ir drąsios. Dažniausiai jos mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį. Panelės nebijo iššūkių, o su iškilusiomis problemomis lengvų lengviausiai susitvarko ir pačios. 

Mėlynas nagų lakas. Tikriausiai esi be galo linksma, nuoširdi ir labai draugiška asmenybė. Puikiai sugebi prisiderinti prie kitų, tačiau reikalui esant ir pastovėti už save. Panelės mėlyna spalva dabinančios nagus yra nepaprastai kūrybingos ir visada ištiesiančios pagalbos ranką.Oranžinis nagų lakas. Merginos oranžine spalva lakuojančios nagus yra nepaprastai mergaitiškos. Šios panelės jau iš tolo dvelkia šiluma bei paprastumu. Jos turi unikalų stilių ir yra nepaprastai geros pašnekovės.


Auksinis nagų lakas. Ši spalva simbolizuoja valdžią ir turtą. Merginos nagus lakuojančios šia karališka spalva yra veržlios ir santūrios. Jos puikiai žino savo vertę.


Žalias nagų lakas. Ši spalva idealiai tinka ryškioms asmenybėms. Merginomis kurios nagus dabina šia spalva galima pasitikėti. Jos be galo linksmos ir vėjavaikiškos. Su šiomis panelėmis linksmybių netrūksta!

Rudas nagų lakas. Esi užsispyrusi bei puikiai žinanti savo vertę, tačiau sukalbama. Sugebi pastovėti už save bei apginti savo nuomonę o tai ir yra svarbiausia!

7 Komentarai

 1. Radau kelias klaidas, o be to nieko naujo nepasakei, nes apie tai buvo rašyta kelis kartus.

  AtsakytiPanaikinti
 2. o man patiko :) senesniu as tu straipniu kaip nemaciu tai gal. kiti kai mate kitaip galvoja. vienuzodziu viskas puikiai atitiko!! aciu

  AtsakytiPanaikinti
 3. Šia tikrai jau buvo rašyta, tačiau vis tiek straipsnis įdomus, tik nebuvo pabaigos. Šaunu, sėkmės toliau !:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Galejai parasyti apie bespalvi :DD

  AtsakytiPanaikinti
 5. Grynai tokį pat straipsnį kažkur skaičiau, bet neprisimenu kur...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Įdomus toks straipsnis :) Mano žalia... :D

  AtsakytiPanaikinti