Kaip susigarbanoti plaukus be žnyplių

Garbanoti plaukai niekada neišeina iš mados. Nesvarbu koks bebūtų metų laikas, proga ar plaukų spalva, - garbanos puošią bet kurią merginą. Ilgi, švelnūs ir sveiki plaukai, tai daugelio panelių tikslas, tačiau kaip gi juos išlaikyti sveikus ir nepažeistus? Jei mėgstate pasilepinti didelėmis garbanomis tikriausiai puikiai žinote, kad naudojamos karštos priemonės palieka žymes dėl kurių anksčiau ar vėliau reikia plaukus pakirpti. Šiame straipsnyje rasite keletą puikių būdų kaip susigarbanoti plaukus jiems visiškai nepakenkiant.

 • Naudojant senus marškinėlius
Šis būdas yra itin paprastas panelėms norinčioms susikurti stulbinančias garbanas be karščio ir išlaidų įvairioms priemonėms.

Jums reikės:
 • Žirklių
 • Nenaudojamų marškinėlių
Norint šiuo truputį neįprastu būdu susigarbanoti plaukus, pirmiausia turite nusiteikti atsisveikinimui su marškinėliais. Jei norite juos panaudoti, teks pastaruosius be jokio gailesčio sukarpyti. Marškinėlius patieskite ant lygaus paviršiaus taip, jog jų apačia jums būtų kairėje pusėje. Atkirpkite audinio juostas vertikaliai (juostų storis bei kiekis priklauso nuo jūsų plaukų ilgio ir kiekio). 15 juostų turėtų pakakti vidutiniams plaukams. Kai juostos bus paruoštos, iškirpkite jose po vieną skylutę (3-6 cm nuo krašto). O dabar belieka paruošti plaukučius garbanojimui! Išsiplaukite galvą ir palaukite kol plaukai šiek tiek apdžius. Plaukus suskirstykite į sruogas (sruogų turi būti tiek, kiek yra išsikirptų juostų). Sruogos galiukus praverkite pro skylutę, tada visą sruogą susukite ant medžiagos. Galiausiai suriškite mazgą taip įsitikindamos, jog plaukai neišsileis ir pavyks juos gražiai susigarbanoti. Palaukusios kelias valandas išsileiskite plaukus.

Video pamoka.

 •  Naudojant segtukus
Jums reikės:
 • Daugybės segtukų
 Išsiplovusi galvą palauk kol plaukai išdžius. Gali juos džiovinti fenu naudodama vidutinį karštį, tačiau būtų daug geriau leisti jiems natūraliai išdžiūti. Belieka iššukuoti plaukus ir pradėti garbanojimo procesą. Paėmusios vieną sruogą (2 cm pločio) sukite ją ant kitos rankos pirštų (jei labiau mėgstate smulkias garbanas naudokite 2 pirštus, jei dideles - 3 arba 4).  Susukusi garbanas atsargiai ištraukite pirštus ir prispaudusi sruogą prie galvos pritvirtinkite ją segtukais. Susegtus plaukus reikia palaikyti bent kelias valandas (kuo ilgiau tuo geriau). Jei norite, kad garbanos laikytųsi visą dieną naudokite plaukų laką.

Video pamoka.
 
 • Naudojant plaukų juostelę
Jums reikės:
 •  Elastinės plaukų juostelės
Kaip ir visada pradėkime nuo galvos plovimo bei džiovinimo. Praskirkite taką ten, kur jūs norite, jog jis būtų išleidus savo plaukus ir užsidėkite plaukų juostelę, tačiau ją naudokite šiek tiek kitaip, jokiu būdu neištraukite plaukų, juostelė juos turi prispausti prie galvos. Beliko imti po vieną sruogą ir vynioti ją aplink juostelę, kaskart pridedant vis daugiau plaukų. Norint išgauti tvirtas, gražias garbanas patartina su juostele miegoti visą naktį, gal ir nevisai patogu, bet rezultatas stulbinantis! 

Video pamoka. 

7 Komentarai

 1. truputi - truputį
  be to, nesupratau, kokio velnio du sakinius sukišai į vieną. turiu galvoje: "Norint šiuo truputi neįprastu būdu susigarbanoti plaukus, pirmiausia turite nusiteikti atsisveikinimui su marškinėliais, jei norite juos panaudoti, teks pastaruosius be jokio gailesčio sukarpyti." Sakyčiau, po žodžio "marškinėliais" turėtų būti taškas, ne kablelis.
  Šiaip straipsnio tema gera, bet pabaigos, matau, nerasta. O jos reikėtų, nes dabar atrodo nei šiaip nei taip.
  Ką dar? Dizainas. Prisipažinsiu, man jis nesižiūrėjo, nebuvo malonu skaityti pasvirą tekstą, ir šiaip, nesuprantu, kodėl tu jį čia padarei. Tos mėlynos raidės pernelyg ryškios. Ir be to, nuorodas su video pamoka galėjai kaip nors ir išskirti, nes kol aš susigaudžiau, kad reikia ant tų raidžių spausti.. :) Be to, paveikslėliai ne visai tinkami, galėjai bent jau daugmaž vienodų dydžių parinkti, nes ta trečia čia visai grožio neprideda.
  Šiaip neprastai. Sėkmės tolesniuose darbeliuose ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pirmus su Tavo pastebėjimus ir nuotrauką ištaisiau. :) Ačiū už nuomonę.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Apie patį paprasčiausią būdą garbanotis suktukais net neužsiminei :) Ir išvis, ar apsimoka taip žaisti, kaip šitam straipsny? Paimi, susisuki, neini miegot, atsikeli, išsisuki, pasipurški laku, baigta. O čia... manau jie daug sudėtingesni, reikalauja daugiau laiko...

  AtsakytiPanaikinti
 4. http://thetd4you.blogspot.com/2014/03/dar-daugiau-plauku-garbanojimo-budu.html manau kad straipsnis buvo bevertis. Kam reikia pilstyti iš tuščio į kiaurą? Ši tema jau išsemta....

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ema, visada reikia įdomesnių būdų nei tie bigudukai. O ir juos nevisos turi. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Šiaip straipsnis man labai patiko, tik galėjai daugiau būdų kaip susigarbanot :) O šiaip patiko ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Tiesa pasakius, man nepatiko straipsnis. Tema labai banali. Orginalumo nerasta šiame straipsnyje.
  Spaudžiu: naudinga.

  AtsakytiPanaikinti