Maybelline NY kompaktinė pudra ,,MATTE MAKER''


Visi džiaugiasi vasaros saule, linksmybėmis, karščiu. Tačiau įpusėjus dienai, daugelio merginų veidai ima blizgėti. Riebios odos savininkėms, tai dar didesnė problema, nes jų veidai vos ne nuolat tokie. Jei nori paslėpti veido blizgesį, tam puikiai tiks nauja Mayblline New York kompaktinė pudra ,,Matte Maker''!

Dauguma kompaktinių pudrų yra ''sunkios'', užkemša poras, o veidas atrodo lyg būtų su ''kauke''. ,,Matte Maker'' pudroje yra mažiau jungiamųjų medžiagų, todėl šios problemos yra išvengiamos. Taip pat ši pudra geriau sugeria riebalus, nes ji sudaryta iš itin smulkių dalelių. 

 Ši pudra tiks visoms merginoms, nes galima rinktis net iš 5 spalvų! Sau tinkamą atspalvį ras tiek balta kaip sūris lietuvaitė, tiek egzotiškos išvaizdos svetimšalė. Dar vienas šios pudros pliusas - pakuotė. Ji itin lengvai užsisuka, yra lengva bei maža, todėl tilps į bet kurią kosmetikinę ir tikrai neatsisuks! Taip pat pudra neturi jokio stipraus kvapo. 


Ši kompaktinė pudra yra pirmoji, kurią naudoju, tad neturiu su kuo palyginti. Tačiau tikrai nenusivyliau! ,,Matte Maker'' neapsunkina odos ir nesuteikia nereikiamos spalvos. Taip pat puikiai sutvirtina makiažą. Jei ir tave erzina blizganti veido oda, ,,Matte Maker'' kaip tik tau!

11 Komentarai

 1. Puikus straipsnis. Viskas aiškiai išdėstyta ir papasakota. Šaunu!:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai jau trumpas straipsnis, bet neblogai.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Viktorija - ačiū :)
  Anonime - čia apžvalga. Išbandžiau pudrą ir parašiau savo nuomonę apie ją. Būtų neįdomu skaityti, jei pilstyčiau iš tuščio į kiaurą :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Norėtųsi kokio parekomendavimo, kokį bronzantą rinktis ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Patiko straipsnis, bet manyciau jog pries rašant tokį straipsnį, derėtų ir kitas pudras pabandyti :)Bet šiaip viskas super, labia patiko

  AtsakytiPanaikinti
 6. turiu šitą pudrą, labai gera :) o straipsnis man patiko, trumpa apžvalga o ir apie tą pudrą daugiau nėr ką pasakyti :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. O kaip su vandeniu bei prakaitu? Atspari?

  AtsakytiPanaikinti