Nauja rašytoja!


Prisistatymas TD blogui

   Mindama šešioliktus savo gyvenimo metus imu suprasti, kad vienas gražiausių žmonijos kūrinių yra kalba. Ji – didingiausia jėga, kuri įtikina ir įkvepia. Žodžio dovana yra vienintelė ir neįkainojama savybė, o iškalbos menas – tai mokėjimas tinkamai galvoti balsu. Kartais jaučiu, tartum mano mintys būtų gulėjusios galvoje ir laukusios, kol įvilksiu jas į žodžio apdarą. Mintis be kalbos – tai niekas, o žodžiai be minčių ligi dangaus nekyla.
   
   Kartą šniukštinėjant knygyne aptikau nepaprastai paprastą frazę: „Popierius atlaiko daugiau nei žmonės.“ Taip savo dienoraštyje, vėliau paverstu knyga, rašė Ana Frank. Jos frazė man pasirodė tokia artima, tarsi knygos autorė manas mintis paverstų žodžiu. Suvokiau, kad ir savo mintis reikėtų laikyti ne galvoje, o ant popieriaus lapo. Kartais paslėptas giliai stalčiuje, kartais – atviras visam pasauliui. Rašymas – tai mano kalba. Kalba, kuria gali kalbėti nebyliai ir kurią gali girdėti kurtieji. Rašymas – tai mano emocijų ir potyrių išraiška. Tai galingiausias ginklas, einantis iš širdies į širdį. Ne veltui sakoma, kad geras rašytojas tas, kuris geba išgirsti savo ir kito širdies plakimą.
   Apie save kalbėti sunku. Geriausiai tai daro mano darbai. Nesvarbu, kas tai būtų – aprašymas ar eilėraštis, daina ar piešinys – viskas turi dalelę manęs. Tokiame amžiuje sunku nusakyti, kas esu. Bet tikrai žinau vieną: kuo noriu būti. Ir tai tikrai ne ateities profesija ar svajonių būstas.
   Noriu būti ta, kuri sugebės atleisti – tiek sau, tiek kitiems. Noriu būti ta, kuri mokės tinkamai pasirūpinti šalia esančiu. Noriu būti tokia, kuri bus pakankamai stipri išsakyti tiesą. Noriu būti žmogumi, kuris atiduotų viską vardan kilnaus tikslo. Noriu būti tikra draugė. Noriu mokėti įžvelgti geriausią kiekviename. Noriu leisti sau būti savimi. Noriu dalintis šypsena. Noriu būti ta, kuri visuomet stengsis tapti geresniu žmogumi. Noriu leisti sau klysti ir mokytis iš savo klaidų.
   Ir visą kitą, ko nepajėgiu ištarti, bandysiu išsakyti raštu. Pasistengsiu perteikti nors dalelę savo minčių, kurios, tikiuosi, bus naudingos. Dalinsiuosi savo idėjomis, potyriais, atradimais ir kitais džiaugsmais. Rašysiu apie tai, ką pati norėčiau išgirsti ir mėginsiu klausyti patraukti ir Jus, mieli skaitytojai!Trumpai apie mane
Vardas: Rugilė
Slapyvardis: Rugiagėlė
Amžius: 15 metų
Gimtadienis: lapkričio 14 d.
Tautybė: lietuvė
Idealas: Beyoncé Knowles
Laukiamiausia šventė: Kalėdos
Dievinu: spektaklius ir itališką virtuvę
Negaliu gyventi be: muzikos ir kelionių
Nemoku: švilpauti
Domiuosi: istorija
Mėgstamiausias gėrimas: pieno kokteilis
Mėgstamiausia knyga: Aleksandro D‘Avenia „Dalykai, kurių niekas nežino“
Mėgstamiausias serialas: „Awkward.“
Tikiu: kad daugeliui dalykų tiesiog lemta įvykti.Iki pasimatymų!

Kontaktai:
Facebook – Rugia Gėlė
El. paštas – r.lietuvninkaite@gmail.com


7 Komentarai

 1. Labai labai nuoširdus prisitatymas, kuria taip pat priverčia susimastyti. Linkiu tau didelės sėkmės ir lauksiu tavo straipsnių ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Koks puikus prisistatymas. Čia nebūta nei skyrybos klaidų, nebent nepastebėjau. Beje, iš kokio miesto esi? Ar tavo pavardė Lietuvninkaitė? :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Miela mergina, prisistatymas labai nuoširdus. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Dėkui :)
  Aš trakietė. Taip,tikrų tikriausia Lietuvninkaitė :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Na, tai ar pateisinsi savo pavardę?

  AtsakytiPanaikinti