Priešpiečių dėžutė

Netrukus vėl rytais kelsimės ir žingsniuosime į mokyklą. Tikriausiai nė viena nedrįstų ginčytis, kad skaniai pavalgyti norisi ne tik namuose, bet ir mokykloje. Sumuštiniai - senas ir nusibodęs reikalas, tad dalinuosi šiuo straipsniu su visais kurie trokšta kažko naujo!

Jogurtas. Priešpiečiams mokykloje puikiai tiks jogurtas! Tereikia su savimi turėti vieną ar kelis vienkartinius šaukštelius (jų rasite parduotuvėje). Jei mėgstate pavalgyti sočiau ir žinote, kad jogurto neužteks, iš namų pasiimkite kelis sūrelius! Parduotuvėse lentynos tiesiog nusėtos įvairiais sūrelių skoniais, tad sau tinkantį ir patinkantį išsirinkti bus itin lengvą!

Vaisiai. Obuoliai, vynuogės, bananai, persikai, apelsinai... kokių tik jų nėra! Priešpiečių dėžutės - labai patogus dalykas (jų taipogi rasite parduotuvėje). Į priešpiečių dėžutę prisikrovusios pačių įvairiausių vaisių tikrai nemirsite iš bado!

Salotos. Ir sotu ir sveika! Salotų galite nusipirkti parduotuvėje arba tiesiog pasigaminti namuose! Receptų galite rasti internete arba... leiskite atsiverti vaizduotei!


Bandelės. Bandelių, pyrago kepimas su mama - nuostabus laiko praleidimo būdas jei mėgstate gaminti. Tačiau ką daryti toms, kurioms gaminimas toli gražu nėra pats geriausias laiko praleidimo būdas? Neabejoju, jog mieste yra bent keletas kepyklų kuriose gausus pasirinkimas šviežių kepinių. O jei ir ne, tada jums puikiai pagelbės bet kuri parduotuvė!

Bulvių skiltelės. Keptos bulvytės, bulvių skiltelės... kaip pavadinsi, taip nepagadinsi! Vargu ar yra tokių, kurios galėtu be vargo atsispirti keptoms bulvytėms! Mmmm.

Kepta duona. Ne tik kaip užkandis, bet ir kaip priešpiečiai! Kepta duona puikus pasirinkimas norintiems kažko paprasto ir lengvo, nereikalaujantiems įmantrybių.

Grūdėta varškė. Skanu ir nekaloringa! Grūdėta varškė - puikus pasirinkimas sveikuoliams. Jei nemėgstate paprastos grūdėtos varškės visada galite parduotuvėje nusipirkti paskanintos (įvairių skonių, nuo obuolių iki braškių).

Apkepas. Kas gali būti geriau už varškės ir manų apkepą? Apkepas nereikalauja daug laiko, pastangų ir produktų, tad lengvai pasigaminsite jį namuose!

Mini blyneliai. Patogūs, maži ir skanūs. Kepami visai kaip įprasti blynai, tik mažesni. Blynelius galite paskaninti cinamonu ir cukrumi arba tiesiog uogiene! Skanių priešpiečių!

16 Komentarai

 1. patiko! ziauriai patiko kad apklausa buvo, nes jau truko straipsniu kur su apklausa kad atsakyt patys galetume :D tai va,aj va dar lbj patiko kad lengvai skaitesi!!!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pritariu anonimui,trūko apklausų!Man patiko! Šaunuolė :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikrai labai patiko, anksčiau į mokyklą nesinešdavau savo maisto,tai tavo dėka pradėsiu tai daryti. Tik už akių kliuvo nevienodi tarpai tarp punktų ir lygiavimas,bet šiaip viskas labai gerai ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnis patiko, tik pastebėjau, kad per daug dažnai rašai, netgi dabar du straipsnius į dieną parašei. Kol kas dar vasara, idėjų pasilik ir kitiems mėnesiams, nes išsisemsi ir rečiau skelbk straipsnius. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Emile, ačiū už patarimą! :) Pasinaudosiu juo.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Turiu klausimu? Ar nesuges jogurtai ir sureliai? Ir del tu visokiu soageciu, valgyti salta maista? Nemanau. Reikejo daugiaj salto maisto patiekalu, kazko idomaus.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Na, galėjai ir daugiau pridėti apklausoj punktų, nes aš nei valgau mokyklos valgykloje, nei priešpiečius nešuosi. Grįžusi normaliai pavalgau pietus ir užtenka, :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Jei nesutrinsi tų sūrelių, įdėsi į dežutę, tai nieko neatsitiks... O kaip tik valgykloj valgyti blogiau, nes po šilto maisto aptingsti ir labai sunku mokytis būna :DD

  AtsakytiPanaikinti
 9. Seniau nevalgydavau visą dieną nieko iki kokios 3 valandos. Bet dabar tikrai susidomėjau perskaičius straipsnį. Šaunuolė :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. idėja labia patiko, bet valgiai pasirodė banaloki. Juk tiek pasirinkimų - sumuštiniai su lavašu, sumuštiniai su tepama varške ir lašiša (manau būtų skanu), tortilija... Tikrai buvo galima daugiau prigalvot/priieškot.
  Ir kažkodėl man neleidžia dalyvauti apklausoje - rašo, kad per greitai atsakiau. Šiaip ar taip, atsakymas kartais.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Straipsnis kuris man padėjo, nes ilgai galvojau, ką dėtis valgyt į mokyklą, nes maisto gaminimas mūsų mokyklos valgykloje... Ačiū. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Šaunu, kad patiko. Ir ačiū už komentarus! Rašydama atsižvelgsiu į tai;)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Patiko, bet yra klaidelių. Viena iš jų: "Parduotuvėse lentynos tiesiog nusėtos įvairiais sūrelių skoniais, tad sau tinkantį ir patinkantį išsirinkti bus itin lengvą!" lengva, o ne lengvą.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Patiko :).Aš tai nemėgstu grūdėtos varškės.

  AtsakytiPanaikinti