Nauja rašytoja


Vos pakilus saulei pabudo pasaulis. Su juo ir aš. Kiekviena diena turi naują pradžią. Tiesą sakant - kiekvienas dalykas turi savo pradžią ir pabaigą. Tačiau tolyn nežiūrėkim, gyvenkim šia diena. Ji prasidėjo šiandien, baigsis rytoj. Tik noriu kažką padaryti. Tad...
Tad pradedu rašyti čia! Esu labai laiminga, kad prisijungiau prie TD komandos. O kas aš? Viltė. Mažas šio pasaulio žmogutis, kuris dar nenuveikė kažko įspūdingo, nenuvertė kalnų ar slėnių, nes jam tik dvylika metų. Neverta skubėti, tačiau reikia išbandyti viską. Todėl aš rašau čia. 
Faktas kad gyvenu šiame pasaulyje negali vadintis faktu. Visi čia esame. "Smulkiau?"- paklaustumėte jūs, o aš tik pasakyčiau, kad esu iš Klaipėdos. Ten kur ošia Baltijos jūra. Jūros ošima prilyginčiau muzikai - tikriausiai dėl to eisiu į šeštą klasę. Šeštą muzikos klasę. 
Jei kas paklaustų apie pomėgius, tikriausiai jiems nusibostų mano kilometro ilgio atsakymas. Tačiau bandysiu ir į šį klausimą atsakyti trumpiau nei įpratusi: Mėgstu rašyti, skaityti knygas ir permąstyti jų istoriją, groti gitara, pianinu, žaisti lauko tenisą, plaukti, spręsti matematikos uždavinius (gerai draugauju su matematika), klausyti, kurti muziką, šokti lietuje, verti meškiukus ir karoliukų, pinti draugystės apyrankes, daryti kosmetiką namuose, kepti keksiukus ir kitus saldžius kepinius, čiuožinėti ant ledo. Galėčiau vardinti ir vardinti. Tikriausiai ši tema yra neišsemiama...
Rašyti TD bloge buvo mano svajonė. Kodėl buvo? Nes ji išsipildė. Ir su kaupu. Daug metų ieškojau vietos kažkur išsilieti ir patobulėti rašyme. Kiekviena nepagauta mintis yra lyg paukštis. Jis skrenda ir juda tolyn.
Tai, kad galiu dar šnekėti ir šnekėti jau gali vadintis faktu. Net ir norėdama nesustosiu. Tikriausiai todėl esu tokia užsispyrusi ir kantri. Aš visada pasiekiu savo tikslą. Bet šiandieną jau užteks. Pasiekiau ko norėjau. Nesustojau kai galėjau ir užmigsiu su mintimi, kad padariau viską ką galėjau...

Kur mane rasti?
Tumblr: http://iamnotprincessimqueen.tumblr.com/
We ♥ it: http://weheartit.com/VilteSmile
Facebook: https://www.facebook.com/vilte.pikaciu

P.S. Laukiu klausimų, pasiūlymų ir nuomonių komentarų skiltyje. Ačiū!

7 Komentarai

 1. Oi, koks mielas prisistatymas, turi labai daug įdomių užsiėmimų ir esi labai nuoširdi. Labai labai man patiko tavo prisistatymas, su nekantrumu lauksiu tavo straipsnių, sveikinu prisijungus prie komandos ir linkiu didžiulės sėkmės! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. tokia fainulka pasirodei :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Šauni mergaičiukė! Spaudžiu ranką už tai, kad skaitai knygas, nes dabar tikrai mažai 5-8 klasių mokinių, kurie skaitytų jas. Nors palyginus jaunutė esi pagal amžių, atrodai gana subrendusi savo vidumi. Kai būsi gimnazistė, tikriausiai būsi nuostabi mergina - aktyvi, miela, nuoširdi.
  Viena kita rašybos klaidelė ir nemažai skyrybos klaidų. Bet, kadangi būsi tik šeštokė, išmoksi ir patobulėsi šioj srity. Linkiu sėkmės! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tokia tu man mielutė atrodai.. :)) Išties manau, kad esi šauni mergaitė, kuri net neabejoju, kad daug gyvenime pasieks. Lauksim tavo straipsnių ir tikiuosi, kad nenuvilsi. Beje, apie namų gamybos kosmetiką norėčiau pamatyti straipsniuką. Būtų įdomu. O šiaip - didžiausios sėkmės! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kaip gera pasidarė paskaičius komentarus...
  Visoms labai dėkoju už pagyras ir pasiūlymus. Jau turiu idėjų naujiems straipsniams :3

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tu tokia miela mergaitė! Įsivaizduok, kad dabar tau ploju už prisistatymą. Turbūt, kad nuoširdesnio nesu skaičiusi, o tai yra tikrai didelis pliusas. Šaunuolė ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Jaunesnė už mane keliais metais, bet rašymo srityje tau sekasi geriau, nei daugumai mano pažystamų! Esi labai protinga panelė, tavo prisistatymas man labai patiko. Sekmės tau toliau kuriant ir keliant šypseną skaitytojų veiduose. Gyvenime daug pasieksi. :)

  AtsakytiPanaikinti