ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!


Sveikos!

Taigi mano vardas Eglė, šitame pasaulyje gyvenu jau 6,150 dienų ir pamažu artėju link septynioliktų metų.  Išvydus šį skaičių galima nusistebėti bei tyliai ištarti ‘’oho’’, tačiau dar nieko ypatingo iki šiol nepasiekiau, tad TD bus vienas iš tų dalykų į kurį pasistengsiu įdėti dalelę savęs. Taip, pasistengsiu, tačiau neprižadu, kadangi labai nemėgstu įsipareigoti.

Šiame tinklarašyje nesu naujiena. Dėl įvarių aplinkybių šį blogą teko palikti ne kartą. Sugrįžau čia vasaros (galbūt ir rudens) laikotarpiui. Visgi, nesinori vasaros leisti veltui.

Manau jog rašytojas privalo turėti ne tik platų žodyną, tačiau pasižymėti iškalbingumu bei galvoje gvildenti įvairias įdėjas straipsniui. Tai – gana svarbus dalykas, tad čia galbūt pasirodysiu retokai, tačiau dėmesio kiekvienam straipsniui stengsiuosi skirti pakankamai.

Kalbant apie mano charakterį bei būdo savybes… Dabar jų įvardinti gerai negaliu, nes savęs,kaip gaila, dar gerai nepažįstu. Galiu tik atskleisti jog esu nepastoviausias žmogus planetoje, nemėgstu neaiškumo ir nevisada baigiu pradėtus darbus. Tačiau, stengiuosi būti sąžininga, tad to paties tikiuosi ir iš kitų.

Pastovių užsiėmimų laisvalaikiu neturiu. Vis dar blaškausi ir ‘’šokinėju’’ nuo vieno dalyko prie kito. Rašymas – ne išimtis. Noriu geriau išbandyti save šioje sferoje ir nuspręsti ar tam tinku.
 
Tad užteks nuobodybių apie mane, susitiksime kitame straipsnyje. 

Mano senesnius prisitatymus bei straipsnius galite rasti į paieškos laukelį įvedę raktinius žodžius Eglė, Eglė M.

 

 

 
DALINTIS:

5 komentarai:

Mėnulė Jūrė rašė...

Nuostabus prisistatymas! Lauksiu straipsnių, Egle. ;)

^^ Simona ^^ rašė...

Sveika sugrįžus ir sėkmės. :)

Viktorija J. rašė...

Šaunus prisistatymas, puikiai dėstai mintis, sėkmės rašant straipsnius ;)

Aida žiug rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
Eglė :)* rašė...

Dėkoju visoms už gerus žodžius bei palinkėjimus :))

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google