TD blykstė: aktorius ir muzikantas Johnny Depp

Garsųjį aktorių Johnny puikiai žinome iš tokių filmų kaip „Edvardas Žirkliarankis“, „Košmaras Guobų gatvėje“, „Turistas“, „Karibų piratai“, „Kartą Meksikoje“, „Alisa stebuklų šalyje“  ir dar daug kitų. Tačiau galiu visu 110% garantuoti, jog niekada nebandėte „įlysti“ į jo asmeninį gyvenimą. Nesidomėjote pačiais paprasčiausiais, tačiau gan įdomiais dalykais: kokia aktoriaus akių spalva, kiek vaikų jis turi ir galų gale netgi kada įvyko Johnny Depp pirmosios vestuvės! Dalinuosi šiuo straipsniu su visais smalsuoliais, norinčiais sužinoti apie žymų aktorių šį tą daugiau!

Trumpai apie Johnny                                      

Tikrasis aktoriaus vardas - John Christopher „Johnny“ Depp II
Gimimo data - 1963 metų birželio 9-ają dieną.
Baimės - Johnny Depp nežmoniškai bijo klounų ir minties, jog jo vaikai kažkada gali tapti aktoriais.
Akių spalva - tamsiai ruda.
Ūgis - 1.78 m.
Gimimo vieta - Ouvensboras, Kentukas, JAV.
Johnny atžalos - aktorius turi du vaikus. Sūnų Jack ir dukterį Lily.


Biografija                                                              

Vaikystėje John šeima labai dažnai kraustydavosi iš vieno miesto į kitą. Per septynerius metus Depp'ai spėjo apsigyventi net 20 vietų! Galiausiai šeima apsistojo Floridoje. 1978 metais aktoriaus tėvai John Christopher Depp I ir Betty Sue Palmer išsiskyrė. Praėjus vos metams po to kai vaikino tėvai išsiskyrė jis metė mokyklą vildamasis tapti roko žvaigžde. Praėjus dviems savaitėms John nuėjo pas mokyklos direktorių su tikslu atsiprašyti ir grįžti atgal, tačiau direktorius paliepė jam nešvaistyti laiko mokslams ir siekti savo karjeros. 
Vėliau John grojo keliose grupėse, tarp jų žinoma ir „The Kids“. 1983 metų pabaigoje Johnny susituokė su savo grupės muzikanto seserimi vardu Lori. Vaidybą muzikantas susidomėto po apsilankymo su žmona Las Vegase. Praėjus vieneriems metams John naujai sužibėjo filme „Košmaras Guobų gatvėje“ kurį tarp kito siūlau pažiūrėti visiems! Santuoka, kad ir kaip būtų gaila nebuvo tokia jau ir sėkminga ir vos po metų kai debiutavo filmas pora išsiskyrė. John nebuvo itin sužlugdytas ir vietoj didelio kritimo žemyn toliau kopė karjeros laipteliais į viršų. Jau 1987 metais aktoriaus veidą buvo galima išvysti seriale „21 Jump Street“. Netikėtai pasirodžiusi didžiulė serialo sėkmė pavertė John paauglių „dievuku“! Tačiau Johnny tai nepatiko, tad jis nusprendė vaidinti tik paprastuose filmuose, kurie jo nuožiūra būtų skirti būtent jam. Praėjus trims metams po daugybės filmų/serialų paaugliams John galiausiai gavo vaidmenį filme „Edvardas Žilkliarankis“. Suvaidinęs populiariajame filme vaikinas tavo dar labiau vertinamas kritikų ir žinoma dar garsesnis! Filmas po filmo, serialas po serialo ir štai! Pasiūlymas vaidinti bene garsiausiame filme „Karibų piratai“ su žymiais aktoriais Orlando Bloom ir žaviąją Keira Knightley. Pavydėtina sėkmė kurią galime pasiekti kiekvienas įdėdamas daug pastangų. Juk iš pradžių ir Johnny gyvenimas nebuvo rožėmis klotas. Tėvų skyrybos, persikraustymai ir savęs žalojimas.


Įdomūs faktai

 • Vaikystėje Johnny Depp buvo alergiškas šokoladui.
 • Nekaltybę prarado sulaukęs... trylikos metų! 
 • Rūkyti pradėjo dvylikos. Žalingo įpročio aktorius neatsisakė ligi šiol. 
 • Jau keturiolikos buvo išbandęs visų rūšių narkotikus. 
 • Kurį laiką aktoriui buvo tekę gyventi automobilyje su savo geriausiu draugu.
 • Būdamas dvylikos metų dovanų gavo gitarą.
 • John buvo davęs blaivybės įžadus. Juos deje, sulaužė jau po poros valandų.
 • Išmoko kalbėti prancūziškai norėdamas susikalbėti su Vanessos Bradis tėvais.
 • Bendrauja su žymiuoju Marlyn Manson.
 • Velniškai mėgsta irisų skonio pudingą... mmmm.
 • Negali gyventi be papuošalų. Tai tarsi dalelė jo.
 • Atsisakė vaidinti filme „Titanikas“, „Interviu su vampyru“ ir „Greitis“.
 • Johnny ne tik geras aktorius, bet ir tėvas. Vyras tvirtina, jog labai mėgsta žiūrėti animacinį filmą „Šrekas“ arba „Žuviukas Nemo“ su savo dukrele. 
 • Aktorius turi blogą polinkį žaloti save.
 • Kadaise buvo garsios kompanijos „H&M“ modelis.
 
Kelios Johnny Depp frazės
Viską ką aš padariau iki 1999 gegužės 27 dienos buvo tik iliuzija, buvau be gyvenimo. Mano dukra, mano dukters gimimas suteikė man naują gyvenimą.“ - Johnny Depp

Aš neketinau būti keistu kapitonu karibuose. Aš dariau tai ką aš moku daryti.“ - Johnny Depp

Gyvenimas yra gan geras, bet kodėl gi jis turėtų būti blogas? Juk aš piratas vis dėlto.“ - Johnny Depp
Tu gali užmerkti akis dalykams, kurių tu nenori matyti, bet tu negali užverti širdies dalykams, kurių tu nenori jausti.“ - Johnny Depp
Aš esu senamadiškas vaikinas. Aš noriu būti senas vyras su didžiuliu pilvu nuo alaus ir sėdėti verandoje ir žiūrėti į ežerą ar dar ką nors.“ - Johnny Depp
Jei kada nors išgirsite mane sakantį jog esu rimtas aktorius, prašau, trenkit man.“ - Johnny Depp
Juokis kol kvėpuoji ir mylėk kol gyveni.“ - Johnny Depp
Žmonės verkia ne todėl, kad yra silpni, bet todėl, kad jie ilgą laiką buvo per daug stiprūs.“ - Johnny Depp
Problema nėra problema. Problema yra tavo požiūris į problemas.“ - Jack Sparrow
Nesu įsitikinęs, kad jau esu subrendęs.“  - Johnny Depp

I pretty much try to stay in a constant state of confusion just because of the expression it leaves on my face.“ - Johnny Depp

 

16 Komentarai

 1. Įdomu. Tik norėjosi, kad citatas būtum atskyrusi, nes dabar viskas į vieną krūvą sumalta ir labai norėjosi pasiklausyti jo muzikos. Tačiau visai neblogai, sėkmės toliau! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ir dar pridursiu, kad nebuvo pabaigos/išvados pas tave. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. "John buvo davęs blaivybės įžadus. Juos dėje sulaužė jau po poros valandų" - mano akys verkia. dėje? kas ant ko dėjo? gal deja? ir jį reikia skirti kableliais. labai nedraugauji su kableliais... ://

  AtsakytiPanaikinti
 4. matyt nelemta man be klaidų parašyt:D o ir knaisiotis po tą patį tekstą jau žiauriai nebesinorėjo fe, tad visiškai tikiu, kad įvėliau ten klaidą;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. NUSIŠNEKAT,PRISIKABINĖTOJAI2014 m. rugpjūčio 18 d. 13:59

  Atsiprašau, kad taip negražiai išsireikšiu, bet kokio velnio jūs žiūrit tuos kablelius, pabaigas ir visą kitą velnią? JŪS TURIT SKAITYT STRAIPSNĮ O NE IEŠKOT TRŪKUMŲ IR KLAIDŲ. Kada pagaliau tai suprasit? Nenusišnekėkit, o jei kas nepatinka bent tylėkit savo nuomonę susikišę į ten kur telpa.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas NUSIŠNEKAT,PRISIKABINĖTOJAI2014 m. rugpjūčio 18 d. 13:59

  Beto man patiko,gerai čia,daug ko naujo sužinojau :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Visi tekste esantys įterpiniai neišskirti, nemažai ir stiliaus klaidų. O parašius tekstą, kad ir kaip nesinorėtų, perskaityti reikia bent keletą kartų.

  AtsakytiPanaikinti
 8. reikia, bet juk ne iš svetimų klaidų mokomės. :) ne pirma ir ne paskutinė

  AtsakytiPanaikinti
 9. Biografijos paskutinius sakinius reikėjo nukelti į straipsnio pabaigą. Būtų šaunus apibendrimas :)
  Dar užkliuvo biografijos pabaigoje šie sakiniai: Juk iš pradžių ir Johnny gyvenimas nebuvo rožėmis klotas. Tėvų skyrybos, persikraustymai ir savęs žalojimas.

  Savęs žalojimas? Ar aš kažką praleidau? Kodėl, kada jisai save žalojo? Tokie klausimai man iškilo ir tai nera labai gerai, nes į juos buvo atsakyta tik kitoje pastraipoje, o tai reiskia, kad tekstas nera vientisas. Žodžiu, kitą sykį dar kartą perskaityk tekstą ir stenkis, kad tekstas būtų tvarkingas, logiškai išdėstytas.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Biografijos paskutinius sakinius reikėjo nukelti į straipsnio pabaigą. Būtų šaunus apibendrimas :)
  Dar užkliuvo biografijos pabaigoje šie sakiniai: Juk iš pradžių ir Johnny gyvenimas nebuvo rožėmis klotas. Tėvų skyrybos, persikraustymai ir savęs žalojimas.

  Savęs žalojimas? Ar aš kažką praleidau? Kodėl, kada jisai save žalojo? Tokie klausimai man iškilo ir tai nera labai gerai, nes į juos buvo atsakyta tik kitoje pastraipoje, o tai reiskia, kad tekstas nera vientisas. Žodžiu, kitą sykį dar kartą perskaityk tekstą ir stenkis, kad tekstas būtų tvarkingas, logiškai išdėstytas.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Iš pradžių buvo nuobodu skaityti, bet vėliau kažkaip tekstas pritraukė ir skaičiau su dideliu susidomėjimu. Man tikrai labai patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 12. labai šaunu, kad patiko, Estera! :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Apsipatenkinau vien žiūrėdama į nuotraukas..... Gražesno vyro neesu mačiusi. Dėkui už daug nuotraukų

  AtsakytiPanaikinti
 14. Dovile, nesu, o ne neeeu :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. oi. dėkutis, nepastebėjau, greit rašiau. ;D

  AtsakytiPanaikinti