Tegyvuoja raudona

Visažo specialistai kasmet skelbia pačių madingiausių makiažo spalvų sąrašą ir kaip bebūtų keista, raudona visuomet „puikuojasi“ pačiame sąrašo viršuje! Šios spalvos lūpų dažus savo rankinėje tiesiog privalo turėti kiekviena mergina! O kaip gi dažosi garsenybės? Pasirodo, šios taip pat neabejingos klasikinei raudonai!

Keli nesudėtingi patarimai mėgstančioms raudonus lūpų dažus:
 • Svarbiausia išlaikyti formą. Lūpos padažytos raudonai turi atrodyti klasiškai, t.y., neturi būti nė vienos nelygios kontūro linijos! Manau tikrai nenorite, jog jūsų grožiu dvelkiantis makiažas pavirstu tiesiog klouno įvaizdžiu? Pirmiausia lūpas apvežiokite specialiu pieštuku, tačiau nepamirškite, kad jo spalva turi sutapti su lūpdažio arba būti neutrali! Kontūro linijos turėtu nesimatyti. 
 • Aksomo dvelksmas. Jei norite, kad lūpos tikrai atrodytu gražiai, prieš dažydamos pirmiausia jas nušveiskite. Šveičiant tiks ir paprasčiausias cukrus sumaišytas su medumi. 
 • Rinkitės tai, kas tinka būtent jums. Rinkitės ne tik tinkantį bei patinkantį atspalvį. Matiniai lūpų dažai gali sudaryti sausų lūpų įspūdį, o jei persistengsite su lūpų blizgiu, vietoj jūsų gražių lūpų formos matysis tik blizgantis balaganas. Jūs to nenorite!
 • Kaprizai. Jeigu jūsų lūpos siauros, tai dar nereiškia, jog negalite jų palepinti raudonais dažais! Daugiau dėmesio patartina skirti atspalviui, kuris jums tiks idealiai. Labiausiai tiks šviesesnė bei natūralumo suteikianti raudona. 
 • O kaip gi atrodo... dantys. Baigusi reikalus su lūpomis visada patikrinkite kaip atrodo jūsų dantys! Mat dažnai pasitaiko, jog bedažydamos lūpas panelės raudona spalva „papuošia“ ir dantis.
 • Aukso vertės taisyklė. Makiažo pasaulyje galioja viena svarbiausių taisyklių. Dažydamasi neperlenk lazdos! Arba ryškios akys, arba lūpos. Teks pasirinkti!
 • Ryškiai raudona - ne kasdienai. Venkite dažytis lūpas ryškiai raudonai kasdien. Geriau rinkitės ne tokius ryškius, kiek prislopintus atspalvius.
 Garsioji aktorė Jaime King neabejotinai renkasi ryškiai ir sodriai raudoną kuri puikiai dera prie raudonos aktorės suknelės! Lūpų forma puikiai išryškinta, o pats atspalvis matinis.


Kate Winslet renkasi itin lengvą raudonos ir rausvos mišinį. Lūpdažis puikiai paryškina merginos akis! Žavu, neiššaukiama, lengva ir subtilu!


Puikiai žinoma dainininkė Rihanna - ekstravagancijos mergaitė (ką reiškia ekstravagancija sužinoti galite paspaudusios ČIA). Tad lūpos, padažytos ryškiai raudona spalva, ant aktorės lūpų atrodo netgi labai gražiai, nekaltai! Moteriai tinka patys įvairiausi atspalviai! Ir žinoma patys ryškiausi.


Raudonas lūpdažis - tai tarsi dalis Christinos Aguileros! Dainininkės jau net nebeįmanoma įsivaizduoti be ryškiojo lūpdažio! 


Atlikėja Gwen Stefani taip pat neatsilieka nuo Christinos! Ši moteris negali be klasikinės raudonos lūpų dažų spalvos! O kaip kitaip paaiškinti jos bene visada nepriekaištingai padažytas lūpas! 


 Paauglių dievinamo serialo „Gossip Girl“ žvaigždutė Blake Lively tikrai žino kaip visus priblokšti ir išversti iš koto! Blake renkasi klasikinę raudoną!


Nepriekaištingai atrodanti aktorė Cameron Diaz neslepia, jog mėgsta eksperimentuoti su savo išvaizda. Moteris dažnai renkasi švelnesnius atspalvius, tačiau ryškiai raudona ant Cameron lūpų atrodo tiesiog tobulai! Spalva suteikia jai gyvingumo.


Aktorė Kate Bosworth ne kartą yra patekusi į stilingiausių žmonių sąrašus dėl savo nepakartojamo stiliaus jausmo. Merginai labiausiai tinka sodrios ir raudonai oranžinės lūpos! Padažiusi lūpas pateiktais atspalviais mergina tikrai atrodo nepriekaištingai! Štai, patys įsitikinkite!


Šiame straipsnyje pateikiau net 8 žymių moterų, panelių nuotraukas su aprašymais apie joms nepriekaištingai tinkančią raudoną spalvą. O kaip manote jūs, kuri iš 8 žvaigždučių su raudonuoju lūpdažiu atrodo geriausiai?

3 Komentarai

 1. Šaunus straipsnis, tik galėjai paieškoti geresnės kokybės nuotraukų. Sėkmės ir toliau! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pritariu Viktorijai. Nuotraukų kokybė tikrai prasta. Taip pat kai kuriose vietose skyrėsi šriftas, buvo klaidų. :) Sėkmės kituose straipsniuose :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tai turbūt didžiausia klaida buvo, kad ištempiau ar kaip čia pasakyt tas nuotraukas, nes kai siunčiausi tai kokybė dar palyginus gera tikrai buvo. :D Pasitaisysiu ;)

  AtsakytiPanaikinti