Vaikinų dėmesio link

Norint atkreipti vaikino dėmesį, visiškai nebūtina ideali išvaizda. Paprasčiausiai reikia atsikratyti kai kurių kompleksų ir jis tavo! Vaikinai ieško žavios, bei nerūpestingos merginos. Tokios, kuri gerai jaustųsi vaikinų draugijoje. Merginos su vaikinais turi elgtis mandagiai, mat jie irgi turi jausmus! Nori sužinoti kodėl dėmesio nereikalaujančios panelės užkariauja vaikinukų širdis ir kaip tokiai tapti? Šis straipsnis kaip tik tau!būk prieinama 

Atėjęs į vakarėlį, kavinę ar kitą vietą vaikinas kaip mat ima žvalgytis, kuri mergina šypsosi ar juokiasi. Vaikinų nuomone, kuo mažiau esi įsitempusi, tuo lengviau su tavimi bendrauti. Tačiau jeigu tave iš visų pusių supa plepančios draugės, vargu ar vaikinui užteks drąsios pralaužti šią užkardą. Jei esi su draugėmis, ir tavo akį patraukė išvaizdus, bei mielas vaikinas tiesiog prieik ir užkalbink jį!

venk tuštybės

Tavimi susidomėjęs vaikinas norės kuo daugiau apie tave sužinoti. Jiems rūpi kokia tu esi ir kokias vaikino savybes labiausiai vertini. Kad ir kaip norėsi įtikti vaikinui, jokiu būdu neprisidažyk it koks laukinės genties vadas per tuoktuvių ritualą vis žvilgčiojantis į veidrodį. Tik nesuprask klaidingai! Puiku jei savimi rūpiniesi ir nori atrodyti gražiai, tačiau viską su saiku. Jei valgydama šiek tiek išsitepsi palaidinę nepulk panikuoti. Rami laikysena suteikia paprastumo. Vaikinai nesiliaus svarstę, ar mergina nekompleksuojanti viešumoje tokia pat ir už uždarų durų o tai jau gera pradžia!


pasitelk humoro jausmą

Vaikinams be galo patinka merginos su puikiu humoro jausmu. Jei vaikinas gali juoktis kartu su tavimi, norės ir būti šalia tavęs. Jeigu tau patinkantis vaikinas nevykusiai pajuokaus apie tavo neįprastą nagų laką, atsikirsk jam taip pat žaismingai leisdama žinoti, jog jautiesi kuo puikiausiai.

nesimaivyk

Niekam nepatinka pamaivos, tiesa? Būk paprasta, būk savimi! Jei vaikinui sunku su tavimi susitarti dėl pasimatymo, ar tiesiog paprasto susitikimo, jis ims manyti, jog tavęs nedomina arba tiesiog esi pernelyg sudėtinga asmenybė. 

būk atlaidesnė

Pernelyg dėmesio nereikalaujančios panelės puikiai sugeba pamiršti, bei atleidusios toliau žvelgti į ateitį ar net subtiliai paerzinti, priversti pavydėti. Jei vaikinas vakarėlyje akimirką paplepėjo su kita mergina, ar draugų kompanijoje tiesiog užsimiršo apie savo nuostabiausią merginą, pradėti piktintis - tikrai nėra pats geriausias sprendimas. Tačiau jokiu būdu nereikia siekiant jam įtikti elgtis kaip kokiai mazgotei. Jeigu vaikinas visą vakarą flirtuoja su vakarėlyje esančiomis merginomis ar, užuot bendravęs su tavimi, vaikšto su draugais palikdamas tave eiti paskui juos, gali drąsiai išspjauti visus susikaupusius žodžius jam į veidą! Būti nereikliai - dar nereiškia visiškai neturėti savigarbos. 6 Komentarai

 1. omg taissa ir evan! <3 ir siaip labai geras sraipsnis. spaudziu visas reakcijas.saunu gerai padirbeta!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man kažko trūko, o punktus galėjai pradėti rašyti iš didžiosios raidės. Na, o šiaip visai gerai tik nepamiršk parašyti pabaigos, o lygiavimą geriau rinkis lygų, šaunu, sėkmės ir toliau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Patarimai skamba kaip ištrauka iš "Justės" žurnalo straipsnio, skirto dvylikametėms mergaitėms, apie vaikinus žinančioms ne ką daugiau, nei apie porno filmus.
  Siūlyčiau pasitelkti šiek tiek originalumo ir mažiau plėstis tokiomis nuvalkiotomis temomis. O galų gale, tai išaukit iš to šeštokių lygio.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pritariu Viktorijai. Man irgi kažko labai trūko, bet nesupratau ko. Trūko orginalumo, to kabliuko kuris priverstų neatitraukti akių nuo straipsnio.
  Spaudžžiu: Ačiū, naudinga.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Šiaip rašai tu gerai, savo stilių turi, klaidų nedarai, bet kad ir kaip žiauriai skamba, 100 % pritariu tiesasakio komentarui.

  AtsakytiPanaikinti