Vaikinų laboratorinis tyrimas: pasirodo, jog vaikinai labiau pavydūs, negu mes!


                                               KLAUSIAME VYRŲ NUOMONĖS                                                 

Kaip ir vyrai nori suprasti moterų logiką, taip ir moterys nori suprasti kaip mąsto vyrai. Šį kartą pakalbinau įvairaus amžiaus vaikinus - ir jaunesnius ir vyresnius. Iš tiesų, pagalvojusi apie vaikinų kalbinimą tokia tema idėjos atsisakiau, nes galvojau, jog jie paprasčiausiai mane atstums ir lieps nenusikalbėti ir nesiuntinėti nesąmonių, tačiau į mano šauksmą dėl anketos pildymo atsiliepė net trisdešimt trys vaikinai! Visi buvo labai mandagūs, norėjo padėti ir labai nuoširdžiai atsakinėjo į klausimus. Peržvelkime, ką kai kuriais klausimais mano vaikinai!

Aš: Dauguma merginų tiki meile iš pirmo žvilgsnio. O kaip vaikinai? Ar tu tiki tokiu magišku dalyku?

Henrikas, 16 metųManau tai visiškai normalu, jeigu Tau tikrai panelė "krito į akį" ir pabendravęs supranti, kad ji tikrai žavi, elegantiška, mandagi, protinga. Manau tai pradžia pradėti santykius. 
Neilas, 15 metų: Aš asmeniškai nelabai tikiu , nes man tai yra nesuvokiama , kaip galima pamilti žmogų nežinant jo vidaus.
Žygimantas, 18 metų: Manau, kad tai tik trumpas susižavėjimas. Reik žmogų geriau pažint, kad galėtum pamilt.
Arnas, 16 metų: Taip tikiu, pastaruosius metus netikėjau, nes visada mane išduodavo, o dabar.. Aš su savo panele pamatėm vienas kitą, ta pačia minutę ir dabar esame labai laimingi (šypsosi).
Tomas, 15 metų: Netikiu. Būna susižavėjimas, bet iki meilės reikia pabendrauti.
Darius, 18 metų: Jo, vaikinai irgi moka įsimylėti iš pirmo žvilgsnio (šypsosi). Tikiu.
Matas, 17 metų: Tikiu ir šiuo ir visais kitais panašiais dalykais (šypsosi).

Šiuo klausimu, kaip ir tikėtina, vaikinų nuomonės išsiskyrė ir pasidalino į dvi stovyklas - vieni tiki meile iš pirmo žvilgsnio, o likusieji - ne. Kodėl taip yra? Vieni vaikinai daugiau myli akimis ir yra įžvalgesni, todėl jie tikrai gali susižavėti mergina, vos ją pamatę. Tuo tarpu yra vaikinų, kuriems reikia daug kalbėtis, gerai pažinti merginą, išanalizuoti jos charakterį ir tik tada jis galės ištarti jai "myliu" ir prisileisti arčiau. Kiek žmonių, tiek nuomonių.  

Aš: Į kokią merginą dažniausiai atkreipi dėmesį, o kokia tiesiog veja tave šalin?

Arnas, 16 metųMane žavi paprastumas, nekenčiu pasipūtusiu "fyfu", vaidinančių kietas ir t.t.
Kajus, 16 metų: Mielos ir drąsios visada bus pliusas, bet nuo stipriai pasikėlusių reikia bėgti tolyn.
Deividas, 16 metų: Kūdutės, pasikėlusios "ledinės" panelės mane verčia susivemti. Deja, aš esu nelabai formalus ir mane traukia panelė, kuriai nesvarbu kaip ji atrodo, tokio stiliaus kaip punk/metal/goth. Turi auskarų veide ir tu panelė su skiautere? Ateik čia!
Edvinas, 17 metų: Atkreipčiau į natūralią merginą, kuri moka save parodyti be makiažų ir t.t. Veju šalin pasikėlusias,ir per daug savimi pasitikinčias.
Darius, 18 metų: Atkreipiu į linksmas ir bendraujančias. Veja šalin tai galbūt pigios ir pasikėlusios.
Donatas, 16 metų: Kultūringa, nepasikėlusi ,tvarkinga sportuojanti yra pats tas. O veja šalin, viskas tas pats tik atvirkščiai.

Išvada padaryta: vaikinams patinka save prisižiūrinčios, maloniai kvepiančios ir šiluma spinduliuojančios merginos. Jokių divų vakarėlių! Juk tau ir pačiai nebūtų malonu bendrauti su ta, kuri laiko save geresne už kitus visame kame. Taip pat vaikinai minėjo, jog besišypsanti mergina sulaukia daugiau dėmesio, nei suspaustomis lūpomis. 

Aš: Ar per daug makiažo ant panelės veido paslepia jos trūkumus ar kaip tik išryškina?

Andrius, 17 metų: Galima truputi, bet ne per daug, nes tai jau būtų nebegražu.
Rokas, 16 metų: Jeigu myli tai nesvarbu, ar ji pasidažius ar ne.
Domantas, 17 metų: Na kai kurioms tai yra tikrai labai geras dalykas paslėpti kraujagysles ir panašiai, bet šiaip galėtų ir be jo.
Tomas, 15 metų: Išryškina, nes ji bando paslėpti tikrąją save. Nereikia to daryti (šypsosi).
Darius, 18 metų: Kas per daug tas nesveika. Manau, kad natūrali mergina yra gražiausia.
Justinas, 14 metų: Geriausiai būtų natūrali, be makiažo. Bet jeigu dažosi, tai nedaug (lūpas, blakstienas).

Paslaptis: minimalaus makiažo kiekio vaikinai net nepastebi, tačiau tik pabandyk užsikrauti daugiau spalvų ant veido, iš karto jis į tave keistai žiūrės. Vaikinai taip pat vertina mokėjimą pasirinkti, kur koks makiažas tinka. Jeigu eini su juo į gamtą, tikrai nereikėtų užriesti blakstienų iki dangaus ir vokų išdažyti visomis spalvomis. Tai daugiau vakarėlių atributika. 

Aš: Įvardink tris merginų savybes, kurios tau nepatinka labiausiai.

Justinas, 14 metų: Žalingi įpročiai, savęs negerbimas (kaip merginos) bei tiesiog kvailumas.
Vilius, 17 metų: Pasikėlimas, rūkymas, isterijos.
Edvinas, 17 metų: Rūkymas, grubus bendravimas, ir merginų 'užsišikinėjimai' dėl niekų.
Karolis, 14 metų: Pasikėlimas, apšnekėjimas, pavydas.
Darius, 18 metų: Kerštas, noras įtikti visiems, dėmesio stoka.
Deividas, 16 metųNeištikimybė, visas dėmesys tik jai, pasikėlimas.

Kaip mums nepatiktų, kai vaikinas ateitų prisirūkęs ir pasilenktų bučiuotis, taip ir vaikinams nemalonus dūmo kvapas iš merginos pusės (nerūkantys, žinoma). Taip pat vaikinai vienbalsiai nusprendė, kad vartoti alkoholį - nemoteriška. Vienas vaikinukas net atviravo, jog draugų kompanijoje gerianti mergina jai primena vieną iš draugų, o mylėti pilvūzo draugo jis tikrai negalėtų.

: Kokia tavo nuomonė apie apkūnias merginas?

Darius, 18: Na jos savotiškai gražios, bet man nelabai.
Henrikas, 16 metų: Prieš apkūnias merginas nieko neturiu prieš, bent jau aš tai nenorėčiau turėti tokios mergytės.
Matas, 17 metų: Tinginės.
Dovydas, 18 metų: Neprisižiūrėjimas savęs. Baisu.
Augustinas, 16 metų: Manau, kad merginos dėl to nekaltos, tad nuomonė apie jas gera.
Vilius, 17 metų: Bloga nuomonė.
Justinas, 14 metų: Nevisos yra kaltos, kad yra tokios, bet jeigu jos parodytų daugiau valios ir pradėtų sportuoti ir sveikai maitintus padėtu pačios sau (šypsosi).

Vyrukai tiesiog nuteisė apvalutes merginas. Žinoma, vos ne visi paminėjo tai, kad jeigu tai liga - jie nieko prieš neturi, tačiau jeigu riebaliukų atsirado nuo daugybės saldumynų ir sėdėjimo vienoje vietoje - tai jų tikrai nežavi. Sunku pasiekti norimą kūną, tačiau pradėti niekada nevėlu. Du vaikinai užsiminė, jog mielai padėtų savo merginai sportuoti ir užsiimtu motyvuojant ją, kartu pasiektų norimus rezultatus. Kur jūsų daugiau tokių, berniukai? Supraskite, jog lengva kritikuoti, lengva sakyti, tačiau padaryti yra kur kas sunkiau.

: Merginos svajoja apie draugystę kaip iš kino filmų. Ar jos tikisi per daug iš savo mylimųjų?

Justinas, 14 metų: Jeigu mergina ir vaikinas myli viens kitą - jų meilė yra jų kino filmas Atsakymas - ne, ne per daug.
Karolis, 14 metų: Mergina yra svarbus dalykas - bent jau vyrai padarytų viska dėl jų kad įtikti.
Donatas, 16 metų: Manau taip, mes ne princai kad viską galėtume įvykdyti.
Domas, 17 metų: Priklauso nuo to, ką jos dėl to padaro? Ar jos nedaro nieko ir tikisi, kad už jas viską padarys viską joms duos ir panašiai, ar jos stengsis ir pačios kažką darys. Mano nuomone tai viskas yra gerai proto ribose (šypsosi).
Matas, 17 metų: Svajonės kartais pildosi, bet kuo daugiau gauna tuo daugiau nori, tad manau, reiktų pradėt vertint viską nuo mažų dalykų.
Žanas, 17 metų: Kiekviena mergina tikisi skirtingai ir tikrai ne visos svajoja apie draugystę kaip filmuose, tai tiesiog kvaila, juk filmai suvaidinti, o meilė reali, su visais pykčiais ir susitaikymais, kiekviena mergina tikisi savaip, o kiekvienas vaikinas turi būt pasiruošęs padaryt viską, kad butu kuo arčiau merginos svajonių.

Gėlės, dovanėlės, staigmenos ir meilūs žodeliai kasdien - ar gi tai ne puiku? Tačiau vaikinai šia tema nusiteikę skeptiškai. Vieni paaukotų viską, kiti piktinasi, jog merginos per daug iš jų prašo. Tikriausiai dar ne visi yra patyrę tikrą meilę arba ne visi suradę tą nuostabiąją, jog piktinasi merginų norais. Žinoma, mes, merginos, taip pat turėtume palepinti savo vyrukus. Juk kas duoda, tas gauna ir atgal, o kas tik ima, tai neilgai laimingas būna. Palepinkite ir savo nuostabiuosius. Pamatysite, kad duoti kartais yra smagiau negu imti. Vaikinai taip pat trokšta meilės ir dėmesio. Jei jo negauna, tai ir žaidžia kompiuterinius žaidimus užsidarę kambaryje. 

: Kokių dalykų mergina neturėtų slėpti nuo savo vaikino?

Darius, 18 metųVisos tiesos! Nes tai žiauriai erzina...
Tomas, 15 metų: Na turėtų būti kuo atviresnė ir neturėtų slėpti nieko, nebent tai per daug asmeniška.
Domas, 17 metų: Manau slėpti nereikia, tiesiog nereikia meluoti (šypsosi). 
Aurimas, 15 metų: Gyvenimo problemų. 
Justinas, 14 metų: Jeigu draugystė bus paremta melu - ji tiesiog "iširs", todėl abu turėtų būti visiškai atviri Juk melo kojos trumpos.
Edvinas, 17 metų: Visko, tarp vaikino ir merginos negali būti jokių paslapčių , kad nebūtų kliūčių jų santykiuose.

Žinoma, vyrai. Mes neturime slėpti nieko. O kaip jūs? Taip, tuojau pat rėksit, kad nieko nemeluojat, tačiau "pagražinimas", kad skambėtų viskas ne taip skaudžiai taip pat yra priskiriamas prie melo ar detalių nuslėpimo. Kai sakot "Nieko nesakiau, nes nenorėjau tavęs jaudinti", galit tik pasvajoti, kad kitą kartą mes užkibsim ant tuščio kabliuko. Su moterimis geriau nežaiskite. 

: Turi savo svajonių merginos idealą ar tai tau yra tiesiog kvaila?

Edvinas, 17 metųManau visi turi.. Tiesiog mano svajonių panelė yra tokia, kuri būtų simpatiška, ištikima ir mylinti.. iš širdies.
Justinas, 14 metų: Idealo neturiu. Tai nėra kvaila, tiesios kai sutiksiu tą vienintelę - ji bus mano idealas.
Deividas, 16 metų: Tai nėra kvaila, bet idealo neturiu.
Dovydas, 18 metų: Idealios visos merginos, ypač jų vidus mielumas išorė mažiausiai rūpi, tiesiog jai yra ir labai graži tai tik labai didelis pliusas prie visko.
Simas, 15 metų: Tiesiog kvaila.
Adolis, 19 metų: Ko gero turiu, bet jame daug reikalavimų nėra, o ir esantys, labai keblūs (juokiasi).

Skirtingos nuomonės labai gerai. Vieni kasdien atsigula į lovą ir dėlioja savo idealios merginos vaizdą, o kiti tiesiog svajoja sutikti merginą, kuri ir bus ta vienintelė. tad nei viena iš jūsų neturėtų nusiminti. Ne visi vaikinai trokšta Angelinos Jolie antrininkės savo glėbyje, ne visiems įtinkant reikia būti barbe. Atminkite, jog vaikinams jūs esate gražios visokios. Ir susivėlę, ir nepasidažę, ir šlapiais plaukais, ir per dideliais rūbais apsirėdžiusios. Jei vyrai sako, kad graži - niekada nemeluoja. Ypač, jei  tai sako į akis ir su didžiausiu nuoširdumu.

: Ar tau yra labai svarbu, kaip mergina rengiasi?

Adolis, 19 metų: Svarbu tik tai, kad nebūtų pusnuogė.
Žanas, 17 metų: Man visiškai nesvarbu kaip mergina rengiasi, nes ne visi turim vienodus finansus kad gerai rengtis, man svarbu kad būtų tvarkinga ir prisižiūrinti, nes tai nereikalauja ypatingų pinigų ir tai padaryti gali visos. Tokios man ir patinka.
Arnas, 16 metų: Taip, yra svarbu, nes jei ten išsirengsi, savo papus rodysi visiem, tai nenormalu bent man.. Arba šortukai, kurie išryškina moteriškus organus kurie yra žemiau pilvo juostos...
Žygimantas, 18 metų: Ne, čia jos pasirinkimas kaip rengtis.
Henrikas, 16 metų: Manau tai visiem vaikinam svarbu, nes kitaip neatkreiptų dėmesio į mūsų lietuvaites
(šypsosi).

Vaikinai nenori, jog savo privalumus rodytumėme kitiems vaikinams. Tai prilygsta tam pačiam dalykui, jeigu vaikinas visą laiką spoksotų į kitas merginas, bet į tave ne. Ir be to. Jeigu turi vaikiną, tačiau nori gauti dėmesio dar iš kitų vaikinų, tai tau reikėtų susirūpinti. Kas tau yra tas vaikinas šalia? Jis ne žaislas, mieloji. Jei nemyli, taip ir pasakyk. 

: Ar vaikinai taip pat yra pavydūs?

Žanas, 17 metųTaip vaikinai pavydus (ypač aš), nes vaikinai irgi turi jausmus ir nenori prarast to kas jiems brangu, todėl jie stengiasi kovot už tai kas jiems patinka, o protingesni net jei juos pasiunčia, jie vis tiek nenuleidžia rankų, nes vis dar turi stiprybės gaut tą kurios taip nori.
Adolis, 19 metų: Taip.
Neilas, 15 metų: Žinoma.
Jonas, 18 metų: O taip, mes tikrai pavydūs.
Dovydas, 18 metų: Taip ir labai, bet dažniausiai galbūt dauguma slepia tai, o aš esu labai pavydus, nes kai myliu man rūpi, rūpi labiausiai. Man mergina tai kažkas tobulo neįtikėtino, tiesiog ją reikia labai saugoti, mylėti, gerbti, džiuginti ir niekada neliūdinti. Mergina tai trapus žmogeliukas kurį reikia puoselėti ir labai mylėti. Tad man labai rūpi, kad kas nenutiktų, nepagrobtų, nesužeistų ar panašiai.
Darius, 18 metų: Taip.

Oho! Vaikinai šituo klausimų tėškė atvirumo bombą! Kol vieni ginasi, jog merginos per daug pavydžios ir kelia pavydo spektaklius, kiti nuoširdžiai atvirauja, jog yra labai pavydūs jei myli. Šaunuoliai. Nereikia slėpti savo jausmų, tačiau nereikia ir pavyduliauti dėl kiekvienos smulkmenos. Pavydas - baimė prarasti brangų žmogų. O jeigu jau bijo, vadinasi darys viską, kad su savo baime nesusitiktų. Tai jau šis tas!

: Kas poroje turėtų vadovauti ir tarti galutinį žodį, kai nėra kompromiso?

Karolis, 14 metųŽinoma moteris, nes moterims mes turime įtikti.
Edvinas, 17 metų: Stengtis rasti bendra sprendimą kad po to neliktu kaltų. Pvz: "Čia tu dėl visko kaltas, nes tu nusprendei ar tarei galutinį žodį!"
Justinas, 14 metų: Kartais poroje būna aiškus lyderis, kuris nusiteikęs vadovauti... mano manymu sprendimus pora turi priimti kartu.
Žanas, 17 metų: Vaikinas, nes net mokslininkų įrodyta, kad vaikinai mąsto protu, o merginos jausmais, todėl vaikinai gali padaryti adekvačius sprendimus, kurie su laiku išeis tik į nauda porai.
Adolis, 19 metų: "Lietuvių liaudies išmintis byloja: poros ginče yra vienas teisus ir vienas vaikinas" (juokiasi).
Henrikas, 16 metų: Abiejų pusių nuomonės yra labai svarbios. O dėl galutinio sprendimo, priklauso daug faktorių. Kuris turi daugiau pranašumo.

Guldau galvą, kad viskas priklauso nuo konflikto temos. Jei mergina padeda vaikinui išsirinkti marškinius, tai tikriausiai galutinį žodį turėtų tarti vaikinas. Jeigu atvirkščiai - mergina. Jokio vieno aiškaus lyderio negali būti poroje. Be to, merginos, niekada nesistenkite įtikti vyrams per daug. Jeigu užsimanei pasitrumpinti plaukus, tačiau vaikinas mykia "Ne, ilgaplaukės man labiau patinka.", tai nenumokite į tai rankos. Jis nenori jog keistumeis? Arba senamadiškas, arba nešiojasi tave kaip aksesuarą. 

: Labai dėkoju už atsakymus. Galbūt nori tarti kokį žodį skirtą merginoms? 

Arnas, 16 metų: Merginos.. mažiau žiūrėkit į kitas paneles kaip jos atrodo ir elgiasi.. Būkit savimi nes vaikinam tai labiausiai patinka.
Žygimantas, 18 metų: Nusišypsokit ir būkit šviesa kitiems.
Žanas, 17 metų: Labai norėčiau palinkėti merginoms, daugiau žiūrėti į tuos kurie dėl jūsų stengiasi, nes jie jus myli ir gyvenime tai bus tikrai geresnis partneris, nei tas kuris nešiojasi kišenėj 20 gabalų ir raktus nuo X5.
Adolis, 19 metų: Merginom palinkėčiau, kad labiau vertintumėt tai, ką vaikinai dėl jūsų aukoja.
Dovydas, 18 metų: Tiesiog nerūkykit prašau, negerkit ir nebūkit paleistuvės atsiprašant tokios kokios dabar auga, labai baisu tai matyti. Labai reta yra panelė kaip panelė, kurią galima užkalbinti, pagalvokit.
Domas, 17 metų: Taigi panelės, jeigu jūs norite vyriškų vaikinų, nepamirškite, kad turite būti tikromis moterimis.
Darius, 18 metų: Tikiuosi, kad jus visos rasite savo mylimuosius (šypsosi).
Justinas, 14 metų: Na, o viskas ko aš prašau jūsų, merginos, jei jums patinka vaikinas - parodykit tai jam, kažkokie kvaili nusistatymai, kad vaikinai turi rašyti pirma yra banaloki, aš manau, kad merginos parašiusios pirmos yra tikros šaunuolės!

Šiais linksmais žodžiais viską ir užbaikime. Vaikinai linki visko ko geriausio mums, dailiosios lyties atstovėms. Mes, merginos, jiems sakome ačiū ir linkime to paties.

                      Ne visi vaikinai kiaulės, ne visus juos reikia dėt į šuns dienas.                              


16 Komentarai

 1. Šaunuole!!! Labai patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū! Gera skaityti tokius atsiliepimus, nes įdėjau daug kruvino darbo. Ačiū labai, tikrai. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Suuuuper idėja, suuuuuper straipsnis :o

  AtsakytiPanaikinti
 4. Šaunu, tobula, labai patiko, sėkmės ir toliau rašant tokius puikius straipsnius. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Visi gyrė, o aš šiek tiek pakritikuosiu.

  Idėja tikrai gera, skaityti patiko.
  BET. Vietomis vaikinų atsakymai su tavo žodžiais (papildymais) visai neatitiko (pavyzdžiui jie visai neminėjo apie skanų kvepėjimą...). Ir pats straipsnis man gal šiek tiek prailgo, į pabaigą jau buvo nusibodę skaityti.
  Tai tiek ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonime. Nu ką, jei taip knygos pabostų tau skaityt, tai nekažką. Ten paminėti ne visi vaikinų atsakymai, nes straipsnis būtų dar ilgesnis, tad apie kvepėjimą parašiau ten. Nu, kritika šiuo atveju man nenaudinga, bet vistiek dėkui, kad stengeis. :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Straipsnis labai patiko! Aplamai, visi tavo straipsniai nerealūs. Šitas irgi. Šaunuolė, taip ir toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Oho, gerai padirbėjai! Tavo straipsniai visada įdomūs - vos tik paskaičiusi pradžią supratau, jog šis straipsnis Tavo, nes nuo pat pirmo sakinio susidomėjau. Šaunuolė. :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. O, Gabriele, čia tai dėjai gerą! Dėkui tau labai. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Sveikinu, tau tikrai puikiai pavyko prakalbinti vaikinus, kurie siaip, manau, nelabai megsta reiksti savo jausmu ir panasiai. Tad straipsnis buvo puikus, originalus ir tiesiog-SUPER!!!

  AtsakytiPanaikinti