Kaip išsiskirti iš „pilkos masės“?

Ne kartą esu klaususi savo draugų kaip jie nori nugyventi savo gyvenimą, ar nori gyvenimą nugyventi tyliai ir ramiai, ar nori padaryti kažką reikšmingo, kad būtų pastebėtas. Didžioji dalis visada atsako, jog nori būti populiarūs, nori išsiskirti iš kitų, būti atpažįstami gatvėje ar mieste. Taigi, ką daryti, kad būtum išskirtinė?

Pasitikėk savimi, neabejok savo veiksmais. Tu esi tu, ir turi daryti viską taip, kaip tu to nori, o ne tai, kaip tą įsivaizduoja kiti. Jeigu turi savo nuomonę, ją sakyk, drąsiai, neabejodama savimi. Juk kiekvienas esame kitoks, mūsų nuomonės skiriasi, ir mes turime teisę jas reikšti kada norime ir kur norime. Žinoma, nuomonė neturi būti lyg pasityčiojimas, ji turi būti objektyvi ir pagrįsta.


Būk originali. Į tai įeina aprangos stilius. Jeigu nori išsiskirti, turi rengtis taip, kaip tau atrodo gražiau. Jokiu būdu nekopijuok kitų žmonių stiliaus. Išbandyk kitokias šukuosenas. Jeigu mėgsti tamsias spalvas, pagalvok, kodėl neišbandžius raudonos ar geltonos? Taip atrodysi ryški, išskirtinė ir įdomi asmenybė. Taip pat, aksesuarai yra labai svarbi detalė. Net viena smulkmenėlė (apyrankė ar laikrodis) pagyvina visą vaizdą. Tik neprisikrauk jų per daug.


Turėk pomėgių. Nesėdėk vienoje vietoje, stenkis tobulėti. Juk yra labai daug veiklų, kur galima pasireikšti pvz.: dainuok, šok, sportuok, kurk, grok ir panašiai.Šypsokis. Taip būsi išskirtinė ir visų  mėgiama, nes šiais laikais didžioji dauguma žmonių vaikšto susiraukę, o tu padaryk atvirkščiai. Ir pati būsi linksmesnė, ir kitiems pakelsi nuotaiką.


Būk savimi. Stenkis visada sakyt tai, ką galvoji, remkis tik savo, o ne kitų nuomone. Kalbėk tik už save. Nesistenk patikti visiems, svarbiausia, kad tu patinki pati sau. Taip pat, jeigu jau atradai, kam esi talentinga, nepabijok savo talento parodyti. Dalyvauk įvairiuose renginiuose. Kuo anksčiau parodysi savo talentą, tuo daugiau laiko turėsi tobulėjimui.


Būk paslaugi. Jeigu draugas ar nepažįstamas žmogus prašo pagalbos, stenkis jam padėti. Jeigu draugas liūdnas, nebūk ta, kuri praeis pro šalį, pasiteirauk ar viskas gerai. Niekada neatstumk kitų žmonių, nes kai tau reiks pagalbos, tie žmonės, kuriems kažkada padėjai tu – neatsuks nugaros.

Kovok už savo nuomonę. Jeigu kitas žmogus bando tave sukritikuoti, ir ta kritika neobjektyvi ir nepagrįsta, kovok už save, neleisk, kad iš tavęs šaipytųsi. Taip pat, jei turi daug idėjų, nebijok jų iškelti į viešumą, kandidatuok į mokyklos ar rajono tarybą bei kitas tavo apylinkėje esančias organizacijas.

Gink silpnesnius už save. Jei matai, kad iš kito žmogaus tyčiojasi ar prie jo kabinėjasi, nepraeik pro šalį, sugėdink juos. Ir padėsi kitam, ir pati pasijusi daug geriau.

Svarbiausia, nebijoti būti kitokiai ir siekti savo svajonių! :)


11 Komentarai

 1. Labai mažai teksto, paveikslėliai kai kur per dideli :) Sėkmės kituose straipsniuose :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū už kritiką, stengsiuosi taisytis :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Per daug paveikslėlių. Užtenka ir kelių. Galėtum paredaguoti, nes kai duoda kritiką, reikia ne vien stengtis kituose darbuose, bet ir pakoreguoti pirmąjį.
  Jokių balų tau neduodu, dar reikia stengtis.
  Man nepatiko, dėl paveikslėlių didumo ir šiaip jų per daug buvo (kaip ir minėjau) ir šiaip tekstas nekoks. Sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnio pavadinimas - kaip issiskirti is pilkos mases.
  O rasomos nesamones - nu kitaip nepasakysi.Kazkur buvo sakinus, kad prauskis kiekviena diena.Manau ,kiekviena normali mergina ir prausiasi.Tai koks cia issiskyrimas is pilkos mases?Ir is vis, kokia nesamone, kad busi isskirtine,jei prausies.Nu briedas,Ramune.Kitaip nepasakysi.
  Del paveiksleliu tai mano nuomone jau issake kiti.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pabaigoje nukrypai nuo temos :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tokių patarimų pilna pas mūsų, tad nieko naujo nesužinojau. Tačiau sėkmės toliau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. O man labai patiko! Sėkmės toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Tiesiog puiku! Aišku, kitur jau tie patarimai yra nuvalkioti, bet čia nieko tokio. Būtų neblogai ir straipsnis kaip pasitikėti savimi, jei dar tokio nėra. Dabar didžiausia merginų bėda yra nepasitikėjimas savimi, todėl siūlyčiau kaip nors padėti toms, kurios nepasitiki savimi ir parašyti ne viena, o net kelis straipsnius!:) Sekmės kituose straipsniuose.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Nu atvirai. Patiko man, Ramune, tavo straipsnis. Bet visur yra "BET." Nežinau, kas man pakišo koją, bet ant galo straipsnis pasidarė neįdomus. Atleisk.

  AtsakytiPanaikinti