Nauja rašytoja!

Sveikos, merginos! Ilgą laiką nepasitikėjau savimi, nemaniau, jog rašau pakankamai gerai, todėl nedrįsau dalyvauti rašytojų atrankose šiame tinklaraštyje. Tačiau kaupiau jėgas, tobulėjau ir dabar čia rašau ne kaip skaitytoja ar komentatorė, o kaip rašytoja. Kaip jaučiuosi? Viduje kirba jaudulys, šiek tiek dreba rankos, nežinau, ko tikėtis, juk tai - nauja. Bet su malonumu priimu iššūkius, o šis - vienas maloniausių.

Esu penkiolikmetė mergina iš Plungės. Tėvai išrinko vardą Ema. Ne, tai nėra joks Emilijos trumpinys, tiesiog - Ema. Gyvenu daugiabutyje, esu vienturtė, auginu Jorkšyro terjerą bei einu į pagrindinės mokyklos dešimtą klasę. Domiuosi viskuo, kas nauja, o vėliau jau atsirenku, ar tai yra prie širdies, ar ne. Po pamokų keliauju į sporto klubą, kuriame apsilankau du kartus per savaitę. Porą kartų galite mane išvysti ir Plungės Kultūros namuose, minančią šokių salės slenkstį. Esu gimusi šaltuoju metų sezonu - žiemą, priklausau ožiaragiams, todėl mėgstu kitiems patampyti nervus, išbandyti jų kantrybės ribas bei kitaip atskleisti blogąsias savo charakterio savybes. Šio ženklo atstovai, tarp kurių esu ir aš, yra labai užsispyrę, siekiantys tikslo, niekada nepasiduodantys bei principingi. Iš pirmo žvilgsnio galiu pasirodyti šalta, kritikuojanti ir dažnai nepriimanti žmonių tokiais, kokie jie yra. Tačiau tie, kurie nepatingi su manimi susipažinti bei pabendrauti artimiau, supranta, jog, iš tiesų, esu ir miela, šilta, draugiška, supratinga bei nuoširdi asmenybė. Bendrauju su visais, kurie bendrauja su manimi, elgiuosi taip, kaip elgiasi su manimi. Šiltai sutiksiu visas skaitytojas, kurios panors labiau pažinti mane, lauksiu jūsų facebook'e - Ema Miliūnaitė, nusprendusios susipažinti anonimiškai, rašykite komentaruose arba ask.fm.

Rašau asmeninį tinklaraštį (http://emamill.blogspot.com/), tačiau laikui bėgant, nusprendžiau, jog noriu tobulėti, rašyti ne tik asmenines gyvenimo detales, bet ir straipsnius, skirtus specialiai skaitytojams. Todėl šįkart, pamačiusi "Teenage Dreams" organizuojama atranką, nesudvejojau ir pamėginau. Dėkoju už suteiktą šansą išbandyti savo jėgas čia, o jums, skaitytojos, iš anksto tariu ačiū, už būsimus komentarus, kritiką, palaikymą bei kitas nuomones.

Tiek iš manęs dabar, komentaruose galite užduoti norimus klausimus, į juos bus tikrai atsakyta! 
16 komentarų:

Anonimiškas rašė...

Šauni mergina atrodai! Lauksiu tavo įrašų! :)

Anonimiškas rašė...

Koks tavo ūgis? Atrodai aukšta :D
Bet esi labai graži :)

Ema rašė...

Ačiū! :) 1,82. Taip, esu aukšta, žinau. :D

Anonimiškas rašė...

Esi labai grazi!! Labai laukiu irasu!

Anonimiškas rašė...

Zaidi krepsini gal?:)

Anonimiškas rašė...

Nerealu. Laukiu irasu

Ieva Kilpytė rašė...

Sėkmės rašant ir tobulėjant! :)

Ema rašė...

Dėkoju visoms! :) Ne, nežaidžiu.

Viktorija J. rašė...

Sveikinu prisijungus prie komandos ir sėkmės ;)

Anonimiškas rašė...

Ar norėtum susipažinti, ar ieškai draugių? :)

Ema rašė...

Viktorija, ačiū! :)
Specialiai draugių neieškau, bet jei yra norinčių pabendrauti, susipažinti, tam ir daviau savo kontaktus. :)

Anonimiškas rašė...

Mm,gaila..

Anonimiškas rašė...

Sveika, Ema! Butu labai malonu su tavimi susipazinti, ar gali parasyt i facebook'a?:)

Raminta Nežinoma rašė...

Iš aprašymo atrodai faina ir įdomi panelė :) Tikrai graži :P Ir aišku aukšta :)) Beje, fainai, kad tu iš Plungės :3

Gabrielė Petruokaitė rašė...

Pasirodei be galo įdomi asmenybė, didžiausios sėkmės Tau, Ema!

Ema rašė...

Dėkoju, merginos! Ramune, kodėl faina? :D Anonime, aš tau parašyti negaliu, bet tu man gali, taip kad laukiu tavo žinutės. :D