Nauja rašytoja!

Sveikos, merginos! Ilgą laiką nepasitikėjau savimi, nemaniau, jog rašau pakankamai gerai, todėl nedrįsau dalyvauti rašytojų atrankose šiame tinklaraštyje. Tačiau kaupiau jėgas, tobulėjau ir dabar čia rašau ne kaip skaitytoja ar komentatorė, o kaip rašytoja. Kaip jaučiuosi? Viduje kirba jaudulys, šiek tiek dreba rankos, nežinau, ko tikėtis, juk tai - nauja. Bet su malonumu priimu iššūkius, o šis - vienas maloniausių.

Esu penkiolikmetė mergina iš Plungės. Tėvai išrinko vardą Ema. Ne, tai nėra joks Emilijos trumpinys, tiesiog - Ema. Gyvenu daugiabutyje, esu vienturtė, auginu Jorkšyro terjerą bei einu į pagrindinės mokyklos dešimtą klasę. Domiuosi viskuo, kas nauja, o vėliau jau atsirenku, ar tai yra prie širdies, ar ne. Po pamokų keliauju į sporto klubą, kuriame apsilankau du kartus per savaitę. Porą kartų galite mane išvysti ir Plungės Kultūros namuose, minančią šokių salės slenkstį. Esu gimusi šaltuoju metų sezonu - žiemą, priklausau ožiaragiams, todėl mėgstu kitiems patampyti nervus, išbandyti jų kantrybės ribas bei kitaip atskleisti blogąsias savo charakterio savybes. Šio ženklo atstovai, tarp kurių esu ir aš, yra labai užsispyrę, siekiantys tikslo, niekada nepasiduodantys bei principingi. Iš pirmo žvilgsnio galiu pasirodyti šalta, kritikuojanti ir dažnai nepriimanti žmonių tokiais, kokie jie yra. Tačiau tie, kurie nepatingi su manimi susipažinti bei pabendrauti artimiau, supranta, jog, iš tiesų, esu ir miela, šilta, draugiška, supratinga bei nuoširdi asmenybė. Bendrauju su visais, kurie bendrauja su manimi, elgiuosi taip, kaip elgiasi su manimi. Šiltai sutiksiu visas skaitytojas, kurios panors labiau pažinti mane, lauksiu jūsų facebook'e - Ema Miliūnaitė, nusprendusios susipažinti anonimiškai, rašykite komentaruose arba ask.fm.

Rašau asmeninį tinklaraštį (http://emamill.blogspot.com/), tačiau laikui bėgant, nusprendžiau, jog noriu tobulėti, rašyti ne tik asmenines gyvenimo detales, bet ir straipsnius, skirtus specialiai skaitytojams. Todėl šįkart, pamačiusi "Teenage Dreams" organizuojama atranką, nesudvejojau ir pamėginau. Dėkoju už suteiktą šansą išbandyti savo jėgas čia, o jums, skaitytojos, iš anksto tariu ačiū, už būsimus komentarus, kritiką, palaikymą bei kitas nuomones.

Tiek iš manęs dabar, komentaruose galite užduoti norimus klausimus, į juos bus tikrai atsakyta! 
16 Komentarai

 1. Šauni mergina atrodai! Lauksiu tavo įrašų! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Koks tavo ūgis? Atrodai aukšta :D
  Bet esi labai graži :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū! :) 1,82. Taip, esu aukšta, žinau. :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Esi labai grazi!! Labai laukiu irasu!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Zaidi krepsini gal?:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nerealu. Laukiu irasu

  AtsakytiPanaikinti
 7. Dėkoju visoms! :) Ne, nežaidžiu.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sveikinu prisijungus prie komandos ir sėkmės ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ar norėtum susipažinti, ar ieškai draugių? :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Viktorija, ačiū! :)
  Specialiai draugių neieškau, bet jei yra norinčių pabendrauti, susipažinti, tam ir daviau savo kontaktus. :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Sveika, Ema! Butu labai malonu su tavimi susipazinti, ar gali parasyt i facebook'a?:)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Iš aprašymo atrodai faina ir įdomi panelė :) Tikrai graži :P Ir aišku aukšta :)) Beje, fainai, kad tu iš Plungės :3

  AtsakytiPanaikinti
 13. Pasirodei be galo įdomi asmenybė, didžiausios sėkmės Tau, Ema!

  AtsakytiPanaikinti
 14. Dėkoju, merginos! Ramune, kodėl faina? :D Anonime, aš tau parašyti negaliu, bet tu man gali, taip kad laukiu tavo žinutės. :D

  AtsakytiPanaikinti