Dvi naujos rubrikos!

Sveikos!
Pamąsčiau čia aš šiek tiek ir sugalvojau, kad praverstų "Teenage Dreams" bloge turėti tokią rubriką kaip "Barbė devyndarbė". Iš skambaus pavadinimo, jau galite nutuokti, apie ką bus rašoma. Kažkas susijusio su darbais, ar ne? Taigi, jei tiksliau, tai kelsiu straipsnius apie motyvaciją, darbų organizavimą, laiko planavimą, susidorojimą su namų darbais, mokymosi metodus bei projektėlius, jų idėjas, pavyzdžiui: "Kaip užsivesti nuosavą žurnalą?" (su koliažais ir t.t.).
Lekiam prie antrosios rubrikos!
Ji vadinsis "TD saulės spinduliai". Čia rašysiu apie tai, kaip išlikti pozityviai, tapti geriausia savo drauge, priimti ir pamilti save tokią kokia esi, kūno pozityvumą, bei kaip apskritai gerbti save.
Tikiuosi, kad sudominau savo rubrikomis. Laukite straipsnių!
10 PAKOMENTAVO

 1. Laabai geros idėjos! Laukiam nesulaukiam pirmųjų straipsniukų :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pirmoji rubrika labai sudomino ir manau pravers daugeliui. Su nekantrumu lauksiu! :3
  http://migdolaimeduje.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mirsiu iš laimės dėl pirmos rubrikos!!! Jei įgyvendinsi ją padėsi labai daug merginų. :)
  Simona
  http://www.myloveisdeath.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Stengsiuosi iš visų jėgų išpildyti jūsų lūkesčius. xx

   Panaikinti
 4. Nemanau, kad šitoms temoms reikėjo vesti dvi atskiras rubrikas. Ir visų pirma reikėtų suvokti "rubrikos" reikšmę. Tiesiog gali rašyti straipsnius tomis temomis, kurias vardinai, nes rubrikai vesti dalyvauja ir skaitytojos (kažką atsiunčia, pateikia, parašo, užduoda klausimų), o tu, kaip produktyviau paruošti namų darbus, gali parašyti ir rašysi juk be skaitytojų įsikišimo. Ta prasme, jos nedalyvauja, o tik ima informaciją. Manau aiškiai parašiau. Ale rubrikų pavadinimai taip pat neįspūdingi, ir, drįsčiau juos pavadint vaikiškais, banaliais, nors čia pagal skonį. Skaitydama tavo įrašą aš jaučiausi kaip skaitydama žurnalą pradinukams. Gal tą įvaizdį sukūrė tavo paprastas, nevaizdingas rašymo stilius. O šiaip, galiu pagirti už drąsą ir kad dirbi, o ne sėdi koja ant kojos, kaip kitos naujokės. Dirbsi ir tobulėsi, bet prieš tai dėl savęs pasidomėk viešų straipsnių struktūra, kaip pateikiamas turinys ir kaip daryti išvadas, jei mokykloje šito dar nenagrinėjai. Sėkmės. :-)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dėkui, labai už komentarą, tikrai tokio reikėjo. Pasidomėsiu plačiau minėtais dalykais ir vaizdingumo ateityje negailėsiu. Žodžiu, patobulėsiu, kur reikia.
   Ale pseudonimas tavo labai daug pasako. Šaunu. ;)

   Panaikinti
 5. Sėkmės vedant šias šaunias rubrikas! Tikiu, kad straipsniai bus šaunūs. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Šaunios idėjos. Sėkmės ! :)

  AtsakytiPanaikinti