Garsios plastinių operacijų aukos

Daugelis mano, kad pasidarius plastinę operaciją žmonės tampa gražesni. Taip, tai tiesa. Tačiau ar visada? Juk dažnai ir plastinių operacijų pasekmės liūdina, dažnai žmonės prieš tokias operacijas atrodo dar gražiau, nei po. Tad nusprendžiau šįkart su jumis pasidalinti plastinių operacijų nelaimėmis.

  

Lil Kim

Žinoma reperė Lil Kim - pirmoji šio sąrašo auka. Pirmoje nuotraukoje galime ją matyti, kokia ji buvo prieš operacijas. Antroje nuotraukoje matome tą pačią reperę, tik jau su daug padailintų bruožų - sakoma, kad ji yra įsidėjusi krutų, skruosto, sėdmenų implantus, keliskart susimažinusi nosį, padidinusi lūpas bei pasitempusi veido odą. Ar dar verta kalbėti ir apie botokso bei kolageno injekcijas, odos balinimo procedūras?


Pamela Anderson

Aktorė, prodiuserė bei modelis Pamela Anderson - dar viena graži žvaigždė, kurios grožį sugriovė ji pati. Kai pasižiūri į ankstesnes jos nuotraukas (viena iš jų yra kairėje pusėje), sunku atpažinti, kad ta pati moteris yra ir dešinėje pusėje. Yra žinoma, kad ši aktorė taip pat pasidarė ne vieną plastinę operaciją - ji dailinosi nosį, buvo atliktos skruostikaulių bei lūpų didinimo kolagenu procedūros, ne vieną kartą Anderson didinosi bei mažinosi krūtinę. Didžiausias žinomas jos krūtinės dydis yra 36 DD.


Donatella Versace

Manau, visos yra girdėjusios apie mados dizainerę Donatellą Versace. Tai moteris, kurios pavarde yra pavadinti garsūs mados namai Italijoje. Kaip ir kitos žinomos žvaigždės, Donatella ne kartą išdrįso gultis po skalpeliu ir taip ji subjaurojo ne tik savo veidą, bet ir kūną. Kairėje matome garsiąją moterį dar nepasididinusios nei lūpų ar krūtinės, tuomet jai dar nebuvo atlikta veido patempimo operacija. Žinoma, priešingai, nei dešinėje.Jackie Stallone

Sylver Stallone 90-metė mama plastinėmis operacijomis bando išsaugoti savo jaunystę. Na, bet manau visos man pritartumėte, kad šįkart ji persistengė. Kairėje galime pamatyti jaunesnę ir dar plastinių operacijų neišdarkytą Jackie Stallone. Dešinėje ji jau, kaip pati sako, atrodo kaip burundukas, burnoje turintis saują riešutų. Ir pati moteris pripažįsta, kad jai plastinių operacijų padaryta tikrai daug - jai atlikti trys cheminio veido šveitimai ir net 50 botulino injekcijų į lūpas! Na, bet ji pati džiaugiasi, kad atrodo daug jaunesnė nei daugelis jos bendraamžių - ji net drįsta dėvėti trumpus sijonus bei palaidines su didelėmis iškirptėmis. Pavydėtinas pasitikėjimas savimi, ar ne?


Joan Rivers

Garsi bei žinoma aktorė ir komikė Joan Rivers taip pat mėgo plastines operacijas. Kairėje pusėje matome mielą moterį, kuri dar nebuvo gulėjusi po skalpeliu, priešingai, nei dešinėje. Iš tiesų komikė mėgo kandų humorą ir nevengė pasišaipyti iš kitų garsenybių, tačiau ji neužmiršdavo ir savęs - dažnai ir pati pasijuokdavo iš savo nevykusių plastinių operacijų. Tiesa, tiksliai nėra žinoma, kokios operacijos jai yra atliktos, tačiau skirtumas, manau, akivaizdus.


Tad mylėkime save tokias, kokios esame ir jei nėra būtina, nedarkykime savęs dirbtinu grožiu. Nepamirškime, kad grožis - tai natūralumas, gerbkime tai, ką gavome iš viršaus ir ką paveldėjome iš savo tėvelių!
 

4 Komentarai

 1. Labiausiai šokiravo Donatella Versace ir Jackie Stallone... Žiauru.
  Straipsnis labai patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puikiai padirbejai :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labiausiai šokiruoja Donatella Versace....Tikras siaubas!Parodei puikią motyvaciją.

  AtsakytiPanaikinti