ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Grožio vlogerės, kurias privalai prenumeruoti "YouTube"!

Būtų sunku rasti merginą, kuri visiškai nesidomi bei nesirūpina savo išvaizda. Tad kai kurios merginos, kurioms jų grožis itin rūpi pradėjo kurti vlogus "YouTube". Dabar jos gana populiarios, žinomos, tačiau jas žino tikrai ne visos, nors turėtų. Tad nusprendžiau jus supažindinti su grožio vlogerėmis, kurias tu tiesiog privalai prenumeruoti "YouTube"!

Bethany Mota
HeartPirmoji šiame sąraše - tai mergina, kuri šiuo metu savo "YouTube" kanale turi beveik aštuonis milijonus prenumeratorių! Nuoširdžioji Bethany Mota jau keletą metų kuria vlogus apie grožį bei madą, pasidalina, kokius drabužius nusipirko parduotuvėse, parodo mėgstamiausias mėnesio prekes bei vis stebina naujomis, originaliomis idėjomis. Taip pat Bethany mėgsta pasidalinti savo patirtimi ir makiažo klausimais, tad jei tave domina bent vienas aprašytas dalykas, skubėk ją prenumeruoti!


Me gusta | TumblrMichelle Phan
Nors pastaroji vlogerė turi kiek mažiau prenumeratorių (jų yra apie septynis milijonus) nei pirmoji, galiu garantuoti - Michelle niekuo nenusileidžia Bethany! Jeigu tau trūksta idėjų bei pasitikėjimo savimi, jei ruošiesi kokiam nors vakarėliui, kuriame turi pasirodyti lyg kokia nors garsenybė ar šiaip domiesi makiažu ir jo paslaptimis bei gudrybėmis, tu tiesiog privalai sekti šią gražią ir šiltą merginą, kuri visus
pavergė savo nuoširdumu bei atvirumu!


zoella | Tumblr
Zoella
Šis sąrašas taip pat neapsieitų ir be Zoellos! Ši linksma vlogerė savo "YouTube" kanale turi beveik septynis milijonus prenumeratorių. Juos mergina stebina idėjomis nuo kaip pasigaminti gardžius patiekalus iki idėjų, kaip gražiai susipinti plaukus. Mergina savo gerbėjams parodo, ką nusipirko parduotuvėse, pasidalina mėgstamiausiomis mėnesio prekėmis, nevengia ir iššūkių video. Tikriausiai neverta pamiršti ir makiažo pamokėlių. Jeigu nori pasisemti geros nuotaikos, privalai ją prenumeruoti!


meredith foster | Tumblr
Meredith Foster
Savo "YouTube" kanalą pasivadinusi "StilaBabe09" mergina galbūt ir turi mažiau prenumeratorių(jų yra apie tris milijonus), nei prieš tai aprašytos, tačiau esu tikra, kad Meredith savo nuoširdumu nenusileidžia nei vienai. Savo kanale ši vlogerė pasakoja apie grožio paslaptis, idėjas, kaip apsirengti, pasidažyti. Verta paminėti, kad ji mėgsta kalbėti ir apie nesenai nusipirktas naujas prekes. Jei tave tai domina - skubėk ją prenumeruoti.


-Rachel 'Bunny' Meyer
Bunny - tai nuotaikinga bei itin savita mergina, kuri savo "YouTube" kanalu stebina virš keturių milijonų jos gerbėjų. Grav3yardgirl (taip ji pasivadino savo kanalą) vloguose mėgsta išbandyti garsias ir žinomas prekes, papasakoti apie juos, ar jie veikia. Taip pat ji - tikriausiai viena iš tų retumos vlogerių, kurios drąsiai apsipirkinėja padėvėtų drabužių parduotuvėse, o po to garsiai parodo savo gerbėjams ten pirktus rūbus. Tu tiesiog privalai ją prenumeruoti, jei tau patinka išskirtinės personos!

Štai ir susipažinome su savitomis bei įdomiomis grožio vlogerėmis, kurias privalome prenumeruoti. Tai darydamos mes ne tik daug ką sužinosime apie grožį bei madą, bet ir pasisemsime daug geros nuotaikos iš šių šiltų asmenybių! 
 
DALINTIS:

8 komentarai:

^^ Simona ^^ rašė...

Apie visas, išskyrus paskutinę esu girdėjusi, nors ir tikrai ne visų video mačiusi. Tikrai įdomios asmenybės, kurios ne tik gražia išvaizda pasižymi, bet ir savo iškalbingumu, sugebėjimu pritraukti žiūrovų dėmesį. Geras straipsnis, Beatriče. Nors galėjai aprašyti ne tik jų video turinį, bet ir paminėti jų amžių ar kokius kitus asmeninius faktus apie jas. Bet man patiko. :)

Beatričė B rašė...

Galvojau ir apie tai parašyti, bet pamaniau, kad kitiems žmonėms gal jų asmenybės nelabai rūpi, gal labiau rūpi jų vlogai :D

BENZO PJŪKLAS rašė...

Apie kiekvieną vlogerę pasakyti tie patys žodžiai, tik kad apkeisti vietomis sakinyje, tad jeigu tokį straipsnį į žurnalą, tai jo tikrai neimčiau. Aš pati, tavo vietoje, būčiau pasirinkusi kitą kelią - bendras tekstas, paminimi visi bendri dalykai, subtiliai įpinami individualumai, tada gale smulkiau apie tai, kaip rasti kanalą, kita info plius nuotraukos. Tada neturėčiau prie ko prisikabinti. Bet jo, gali neklausyt patarimo, jei nori atrodyti puikiai rašanti tik jaunesnių už tave skaitytojų akyse. Ir su gifais straipsniuose reikėtų atsargiau. Tai negražu, plius kelia nepatogumus blogo serveriui. :-(

Goda rašė...

Manau, jog sakydama "privalome" kiek persistengi. Vis dėlto, kiekvienos merginos skonis skirtingas ir kas patinka tau, nebūtinai privalo patikti kitoms. Geriau jau būtum vartojusi tokią frazę kaip "aš rekomenduoju jums prenumeruoti..." ar kaip nors panašiai, bet tas "privalome", bent jau man, čia visai netiko.
O ir tekstas prie kiekvienos praktiškai tas pats, todėl neįdomu, kai skaitai, ir jau žinai, kas kitam bus parašyta. Tikra rašytoja turi rasti tokių žodžių sinonimų, kurių kiti galbūt bus netgi vargiai girdėję, kad tas pats žodis kiekvienoje pastraipoje nesikartotų (žodžių ir kitokios info. ieškojimas gali užimti nemažai laiko, bet suprantama, kad gero įrašo per valandą neparašysi, tam reikia laiko.:)). To juk moko net per lietuvių kalbos pamokas. :)
Visuomet yra kur tobulėti. Ir tau linkiu, kad nenuleistum rankų, priimtum visą argumentuotą kritiką, iš jos mokytumeisi ir kažin, gal kada rašysi kokiame garsiame žurnale ir nustelbsi visus savo straipsniais. :)
Sėkmės. :)

xx rašė...

O man patiko:)

Beatričė B rašė...

Dėkui už nuomones, tačiau parašiau panašiai, kadangi jos visos daro video panašaus tipo, juk aš pati neprikursiu :D

Mintarė Dargytė rašė...

Gal šiek tiek informacija ir kartojasi,kaip Goda ir sakė, jog žodis "privalai" čia nelabai tinka, tačiau straipsnis man patiko, apie kai kurias vlogeres nesu net girdėjusi, būtinai pažiūrėsiu! :)

Kamilė Skurdenytė rašė...

Man nepatinka kai daug kalba video pradžioje,o dar anglų kalba..Ir be to kaip tik mokausi anglų kalbos.Na tai mano asmeninė nuomonė.

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google