Informacija dėl atvirukų keitimosi akcijos "Kalėdinis TD paštas"

Labas vakaras, "Teenage Dreams" tinklaraščio skaitytojos! Tikriausiai dauguma aktyvių ir ištikimų mūsų skaitytojų prisimena, jog prieš savaitę buvau paskelbusi šventinių atvirukų keitimosi akciją: "Kalėdinis TD paštas". Vos tik paskelbusi šią šiltą akciją, mano pašto dėžutę užplūdo laiškai su registracijomis ir jūsų duomenimis. Kiekvieną dieną džiaugiausi matydama, jog užsiregistravo dar, ir dar viena mergina... Ir galiausiai, pasibaigus registracijai, su šypsena veide pranešu, jog iš viso sulaukiau 23 merginų registracijos!

Ir tai yra...


Lina Kuzminskaitė
Kornelija Auglytė
Lina Galvydytė
Brigita Paliulytė
Akvilė Šleinotaitė
Saulė Mikalajūnaitė
Gabija Januškevičiūtė
Sonata Januškaitė
Arida Vitkutė
Ema Miliūnaitė
Simona Bulkaitė
Arita Janušytė
Greta Kvietkutė
Gabrielė Petruokaitė
Beata Kirstukaitė
Simona Staniulytė
Raminta Jegorovaitė
Lina Fediūnaitė
Justina Maleckaitė
Gabija Pragulbeckytė
Miglė Turevičiūtė
Justina Danielkutė
Simona Šiušytė

Tai yra sąrašas merginų, kurios prisijungė prie šios akcijos. Kelių merginų, kurios registravosi ir siuntė savo duomenis, šiame sąraše nėra. Tai nutiko dėl to, nes ne visos įvykdė vieną svarbiausių registracijos sąlygų - pasižadėjimą būti sąžiningai ir išsiųsti atviruką. Noriu, kad visos akcijos dalyvės galėtų džiaugtis savuoju gautu sveikinimu, tad tų merginų, kurios pasižadėjimų neparašė, į akciją neįtraukiau. Tačiau jeigu tu registravaisi, atlikai visas sąlygas ir tavęs šiame sąraše nėra - kuo skubiau susisiek su manimi (laiskai.akcija@gmail.com), nes galėjo įsivelti ir kokių nors klaidų. 

O štai dabar manęs laukia sunkus darbas - suporuoti dalyves ir kiekvienai išsiųsti adresus, pagal kuriuos turėsite siųsti atvirukus. Nepamirškite tikrinti savo el.pašto dėžučių! Per artimiausias dvi valandas kiekviena turėtumėte gauti mano laišką su adresu ir kita informacija. 

O dabar šiek tiek informacijos apie atvirukų keitimąsi... 

KOKĮ SIŲSTI ATVIRUKĄ?
Šiuo klausimu paliekame jums visišką laisvę! Atvirukas, kurį siųsite kitai dalyvei, kurios adresą gausite artimiausiu metu, gali būt bet koks - pirktas parduotuvėje, pieštas, rankų darbo.. Gali būti ir atvirlaiškis, tad tokiu atveju nereikės pirkti voko. Svarbiausia, kad atvirukas būtų Kalėdų, švenčių tematikos. Juk tam ši akcija ir skirta, kad viena kitą pasveikintumėme su šventėmis!

KĄ RAŠYTI ATVIRUKE?
Parašyti ką nors ant atviruko - būtina. Juk tikriausiai nė viena nenorėtų gauti atviruko be žodžių. Ką rašyti? Visų pirma, paminėk, jog siunti šį atviruką, nes dalyvauji akcijoje "Kalėdinis TD paštas". Tuomet pasveikink dalyvę su šventėmis, parašyk gražų sveikinimą ir palinkėjimą. Sveikinimo pabaigoje nepamiršk parašyti savo vardo, pavardės, miesto ir datos. Jei tik turi minčių, gali prie atviruko pridėti laiškelį. Kas žino, gal užsimegs draugystė ir imsite bendrauti popieriniais laiškais? 

KAIP UŽRAŠYTI VOKĄ?
Net neabejoju, kad yra tokių dalyvių, kurios atviruką paštu siųs pirmą kartą. Tad noriu priminti, kaip užrašyti voką. Jei tavo atvirukas yra ne atvirlaiškis (atvirlaiškis - tai viengubas atvirukas, kurio kitoje pusėje rašomas ne tik tekstas, bet ir gavėjo adresas, klijuojamas pašto ženklas ir siunčiamas iškart be voko), atviruką teks dėti į vokelį. O štai apačioje pavyzdys, kaip užrašyti voką ir kurioje pusėje klijuoti pašto ženklą. Primenu, kad paprasto vokelio kaina pašto skyriuje - 15 сt, o pašto ženklo - 1.35 Lt. 


IKI KADA IŠSIŲSTI ATVIRUKĄ?
Tikriausiai kiekviena dalyvė tikisi, kad atviruką su sveikinimu gaus švenčių laikotarpiu. Todėl labai prašau kiekvienos dalyvės, atviruką išsiųsti kaip galima greičiau. Jei norite, kad dalyvė, kurios adresą gausite, atviruką gautų iki Kalėdų - teks paskubėti. Visi puikiai žinome, kaip paštas būna "užsikimšęs" siuntiniais prieš šventes. Tad pats šauniausias variantas - atviruką  išsiųsti per šį savaitgalį. Tačiau jei to padaryti nepavyks, tikiu, kad kiekvienai pavyks išsiųsti iki Naujųjų metų. Bet svarbiausia, kad atviruką jūs apskritai išsiųstumėte. 

Taigi sakau didelį ačiū visoms dalyvėms ir skubu prie darbo. Nepamirškite tikrinti savo pašto dėžučių! Tikiuosi, kad kiekviena dalyvė, esanti sąraše, bus sąžininga. ir ne tik išsiųs, bet ir gaus šventinį sveikinimą iš kokio nors Lietuvos kampelio. 

Gražaus paskutinio penktadienio mokykloje prieš atostogas! 

0 Komentarai