ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Nauja rašytoja!

 Sveiki! Pirmiausia tai noriu pasakyti, kad esu be galo laiminga, kad turėjau galimybę prisijungti prie šio blogo :) To norėjau jau labai seniai ir visada tuo žavėjausi! Žinau, kad nusibosta skaityti ilgas litanijas, tad jūsų nevarginsiu ;) Pateiksiu kelis faktus apie save :)
• Mano vardas Agnė
• Man 13 metų (gegužės 1d. bus 14 m.)
• Esu tikrų tikriausia suvalkietė 
Be muzikos man gyvenimas atrodo nuobodus
• Esu optimistė
• Lankau gimnaziją
• Mėgstu eiti į mokyklą ne tik dėl draugų
• Laisvalaikiu mėgstu fotografuoti gamtą
• Mokslai man sekasi labai gerai, tad esu ir pirmūnė (atsiprašau, jei tai atrodė pagyrūniška..)
Myliu gyvūnus 
Mano FB - Agnė Jašinskaitė Matulevičiūtė
Mano ask.fm -AgneJasinskaite272
Mano Instagram - agne mt
Mano nuosavas puslapis Fb - 
https://www.facebook.com/loombandd
Galit užeiti ir smagiai praleisti laiką! :) Manau sutarsime ir greitai pritapsiu prie senbuvių. Kadangi Kūčios bei Šv. Kalėdos jau baigėsi, tad tikiuosi, kad jos buvo puikios, taip pat jau ne už kalnų, o už 4 dienų sutiksime Naujuosius metus, tad palinkėsiu, kad jie būtų nepamirštami ;) Iki susimatymo!DALINTIS:

12 komentarų:

BENZO PJŪKLAS rašė...

Agnyt, prašau nekeisti šrifto dydžio net jei tai ir trukdo tau padaryti gražų išdėstymą. Nevalia keisti nei šrifto dydžio, nei jo paties giminės, įsimink tai. Ieškok kito būdo išdėstyti tekstą ir nuotraukas , nedidinant raidžių. Ačiū už supratimą. ;-)

-gabi rašė...

Pritariu pjūklui. O šiaip, sveika prisidėjus prie mūsų komandos! :)

^^ Simona ^^ rašė...

Sveikinu atvykus į mūsų komandą! Tikiuosi, mūsų nenuvilsi. Sėkmės, lauksim straipsnių. :)

Zouhouhou. rašė...

Malonu užsukus vis pamatyt naujų veidų čia :) Tikiuosi, kad savo atėjimu čia atneši naujų vėju, bei TD vėl atsigaus ir bus toks pats ir dar labiau atkyvus, nei buvo per savo geriausius laikus :)
Sėkmės tau! Neprarask noro ir idėjų :)

Agnė Jašinskaitė rašė...

Dėkoju už patarimas, jis tikrai man naudingas ;)

Agnė Jašinskaitė rašė...

Ačiū ;)

Agnė Jašinskaitė rašė...

Ačiū :)

Agnė Jašinskaitė rašė...

Dėkoju :)

Tik Sandra rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
Tik Sandra rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
Ema rašė...

Sveikinu prisijungus prie komandos, sėkmės rašant! :)

Agnė Jašinskaitė rašė...

Ačiū :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google