ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Nauja rašytoja

Esu nauja rašytoja Mintarė ir labai džiaugiuosi galėdama prisidėti prie šio puikaus tinklaraščio! Esu laiminga galėdama dalintis savo mintimis, idėjomis ir žinoma straipsniais su jumis! Šis blogas puiki galimybė susirasti naujų pažinčių, atrasti save ir savo gebėjimus, tobulėti rašyme, sužinoti daug naujų dalykų... Tikiuosi, kad mano straipsniai patiks jums ir mes puikiai sutarsime! Apačioje pateiksiu keletą faktų apie save:

  • Man 15, lankau 1-ą gimnazijos klasę.
  • Groju elektrine bei akustine gitara.
  • Mokykloje lankau dailės būrelį.
  • Gyvenime man svarbios vertybės yra nuoširdumas, paprastumas ir atkaklumas. Nemėgstu nenuoširdžių, "pasikėlusių" žmonių. Manau, kad visi esame skirtingi, tačiau lygūs. :)
  • Negaliu pakęsti narcizistų. 
  • Neįsivaizduoju gyvenimo be gyvūnų, labai juos myliu. Katės - mano favoritės.
  • Esu draugiška ir linksma. Nesu iš tų, kurie skirsto žmones pagal išvaizdą. Bendrauju su asmenybe, o ne su gražiu veidu.
  • Mokykloje labiausiai sekasi kalbos, todėl savo gyvenimą planuoju sieti su jomis.
  • Labai mėgstu keliauti, todėl svajoju aplankyti kuo daugiau pasaulio šalių bei kuo daugiau sužinoti apie skirtingas kultūras ir tradicijas.
  • Skaitymas - vienas iš mano hobių
Štai tiek apie mane, jei kas domins - klauskite!


DALINTIS:

7 komentarai:

Ema rašė...

Sveikinu prisijungus prie komandos, sėkmės rašant! :)

Anonimiškas rašė...

KOKIO VELNIO KEITI TĄ SUŠIKTĄ ŠRIFTĄ

Beatričė B rašė...

Sveikinu prisijungus :)

Mintarė Dargytė rašė...

Ema, Beatriče, ačiū! :)

Viktorija J. rašė...

Sveika prisijungusi, sėkmės rašant! :)

Mintarė Dargytė rašė...

Viktorija, dėkoju. :)

Anonimiškas rašė...

Kokiomis kalbomis kalbi? :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google