Norus verčiame realybe!

Trukt už vadžių ir vėl iš pradžių! Naujieji 2015-ieji metai jau mina ant kulnų ir jauti širdyje, kad labai norisi kažką pakeisti, kad ateinantys metai būtų produktyvesni, pozityvesni ir turiningesni, tačiau neturi tikslaus plano? Žinok, kad svajonė be plano yra tik noras, todėl skaityk toliau! 

Darbų planavimas

Jeigu šiais metais sieki tapti produktyvumo karalienė (ar pagilinti šią savybę) būtinai turi darbus planuoti sąsiuvinyje, užrašų knygelėje ar specialioje 2015-ųjų planavimo knygoje. Manau, kad pastarasis variantas yra  tinkamiausias planavimui. Šioje knygoje yra viskas konkretu: darbus galima rašyti jau į suliniuotas ir sunumeruotas lapo vietas, o šie dar ir suskirstyti į mėnesių dienas, todėl niekada nepasimesi ir netvarkos nebus. Darbų planavimas skatina motyvaciją juos atlikti, o kai yra motyvacija, produktyvumas – garantuotas! Motyvacijos skatinimas

Motyvacija ir produktyvumas yra du neatskiriami dalykai. Svarbiausia yra mokėti save motyvuoti, nes jeigu nemotyvuosi savęs, tai kas tai padarys už tave? Efektyviausias būdas tai padaryti yra save apdovanoti. Šiandien esi apimta tingulio, tačiau žinai, kad gyvybiškai reikia parašyti tą rašinėlį? Pažadėk sau, kad tai padariusi galėsi pasmaguriauti savo mėgstamiausiu šokoladu. Užsibrėžei per mėnesį nesuvalgyti nei kąsnio nesveiko maisto, tačiau atrodo, kad tas mėsainis kvieste kviečia save įsidėti į burną? Pasakyk sau, kad mėnesio pabaigoje įsigysi tą palaidinę, kuri vitrinoje taip tave traukia. Tokie apdovanojimai gali būti labai įvairūs: gali apdovanoti save ir poros valandų pietų miegu, ir „Hario Poterio“ filmų žiūrėjimo sesija.

2015-ųjų metų pozityvumo projektas

Manau, kad norint naujuosius metus padaryti geresnius nei praeitus, turime siekti jog kiekviena diena būtų kuo šviesesnė, pozityvesnė ir pilna teigiamų minčių. Taigi, siūlau susirasti stiklainiuką (jį galima gražiai padekoruoti) ar kokią kitą talpą, kurioje būtų galima kaupti lapelius. Juose kiekvieną vakarą reikia parašyti bent po vieną gerą dalyką, kuris nutiko dienos eigoje. Tai gali būti ir labai mažas dalykas, pvz.: anksčiau atvyko mano autobusas, todėl nereikėjo ilgai laukti stotelėje. Taip pat tai gali būti ir didesnis dalykas, pvz.: gavau dešimtuką iš matematikos kontrolinio. Šiuos lapelius reikia kaupti pasirinktoje talpoje ir 2015-ųjų metų pabaigoje visus išėmus perskaityti. Šis projektas įdiegs pozityvaus mąstymo įprotį bei pamatysi, kokius puikius metus turėjai! 

Laisvalaiko paįvairinimas

Jei nori praleisti 2015-uosius metus turiningai, tau nereikia ruoštis į kelionę aplink pasaulį. Tai gali padaryti tiesiog nuveikdama kažką turiningo kiekvieną dieną. Štai sudariau sąrašiuką darbų, kurie paįvairins tavo laisvalaikį:
 • Parašyk laišką mamai.
 • Džiovink gėlių žiedus ar medžių lapus.
 • Padainuok iš visų plaučių.
 • Pašok pagal savo mėgstamiausią dainą.
 • Surenk pikniką ar pižamų vakarėlį su draugėmis.
 • Nufotografuok dangų.
 • Paskambink močiutei ir paklausk apie jos dieną.
 • Nueik prie veidrodžio ir šypsokis sau.
 • Palaistyk gėles.
 • Pažaisk su savo augintiniu.


Yra dar šimtai panašios veiklos variantų, kurie paįvairintų ateinančius metus, tiesiog įjunk savo vaizduotę!
Tikiuosi, kad mano sukurtas planelis jums buvo bent kiek naudingas ir užžiebė širdyje pokyčių liepsnelę. 

Taip pat ateinančių metų proga noriu palinkėti jums, kad nestigtų stiprybės, motyvacijos, gerų idėjų bei svarbiausia – pozityvumo! Tegul šviesios ir teigiamos mintys neapleidžia jūsų galvų, nes jos yra kuras, kurios padarys ne tik 2015-uosius metus laimingus, bet ir visą gyvenimą! 9 PAKOMENTAVO

 1. Šaunuolė! Straipsnio idėja gera (žadėjau rašyti kažką panašaus, bet kas pirmesnis, tas gudresnis :D) bei puikiai parašyta :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Super duper straipsnis, labai motyvavo! Sėkmės ir toliau!:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikrai šaunus straipsnis, motyvuojantis ir įkvepiantis. Taip ir toliau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Po ilgo laiko tarpo užsukau į TD ir likau maloniai nustebinta. Kaip supratau, esi naujokė, tačiau jau nuo pradžių stiebiesi į skaitytojams patraukliausias temas, suteiki naujų patarimų (pvz.: su tuo stiklainėliu. Būtinai pasinaudosiu!). Didžiausios sėkmės tolimesnėje kūryboje, o su tavo patarimais šiais metais ir sudarinėsiu tikslų sąrašą!

  ---
  manodebesys.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labai ačiū, Simona, už tavo nuomonę. Tokie žodžiai skatina mane neprarasti savojo užsidegimo rašymui!

   Panaikinti
 5. Labai šaunus straipsnis! :)) Tikrai motyvavo. ;) Ačiū tau. :)

  AtsakytiPanaikinti