Planas jaukiam žiemos vakarui

Atėjus žvarbiai žiemai vakarai tampa ilgi bei nuobodūs. Straipsnyje rasi pateiktus 6 pasiūlymus ką daryti, kad vakaras neprailgtų bei taptu jaukus kaip niekad!
 


1. Sutikti merginą nemėgstančią šokolado sunku, tačiau, sutikti 
merginą nemėgstančią karšto, naminio šokolado, kuomet už lango sninga tiesiog neįmanoma! Karšto šokolado receptą rasi paspaudusi čia.
 

 2. Karštas šokoladas su gera knyga rankose tampa daaaaug skanesnis! Rodos, pakanka tik susisukti į šiltą minkštutėlį pledą, pasiimti įdomią, mėgstamo žanro knygą, puodelį pripildytą šilto gėrimo bei mėgstamiausių sausainių ir jautiesi it rojuje! Geriausių knygų sąrašą išvysi paspaudusi čia.

3. Niekada nemėgai skaityti knygų? Ne bėda! Visada galima įsijungti draugės rekomenduotą filmą ar mėgstamą serialą, pasiimti dubenį spragintų kukurūzų ir patogiai įsitaisius mėgautis vakaru! Išsirinkti filmą galėsi paspaudusi čia. 
 

4. Šalia nė vienos įtraukiančios knygos, o filmai.. visi jau senai peržiūrėti. Šiuo atveju puikiai tiks mūsų ar bet kuris kitas blogas! Blogai panelėms besidomiančioms mada.
 

5. Velniškas laiko trūkumas SAU. Dėl kiekvienos smulkmenos susierzinimą rodantis vaikinas, mama rėkianti dėl netvarkos kambaryje, mokytojai, o kur dar įkyriai prašantys duoti nusirašyti namų darbus bendraklasiai.. metas nuo visko atsipalaiduoti ir skirti bent mažumėlę laiko sau! Naudingi patarimai.6. Kompanijoje linksmiau! Pameni vasaros vakarus kai susėdusi su draugais žaisdavai populiarius stalo žaidimus? Kodėl gi nepakartojus to dabar?! Svetainė kurioje galima įsigyti naują stalo žaidimą.


Tikiuosi, jog šie patarimai padės niūrius bei šaltus žiemos vakarui paversti kiek labiau ypatingais ir svarbiausia - jaukiais!

9 Komentarai

 1. Nu patiko patiko žinok. Bet pasigedau daugiau teksto. Ir daugiau pasiūlymų. Vis dėl to spaudžiu Patiko ir naudinga :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai patiko, daugiau tokiu jaukiu straipsniu. Liuks

  AtsakytiPanaikinti
 3. Trumpas, bet geras straipsnis. :) Patiko! Gal kiek norėjosi ilgesnio, bet kas per daug, tas nesveika, hehe :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. saunuole !labai jaukus ir savas :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Velniskai jaunus straipsniukas,o ir idejos patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Fainai kaip. :) Man patinka tokio pobūdžio straipsniai, bet patarimų galėjo daugiau būt.
  Ech, bet tokios jau TD skaitytojos, joms visada per mažai rašytojų tobulų rašinių *_* :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Norėtųsi daugiau teksto :) Bet patiko :)

  AtsakytiPanaikinti