ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Rubrika „Ką mes turime gražaus“ grįžta!

Turbūt visos puikiai pamena tą šaunią rubriką kurioje buvo galima pasigirti savo turimais dalykėliais visai mūsų blogo auditorijai. Noriu pranešti, jog rubrika „Ką mes turime gražaus“ grįžta ir jau nuo dabar galite siūsti man savo gražiausio žiedo nuotrauką su šalia ant lapelio užrašytu vardu į šį el. paštą: crystalsofocean@gmail.com. Nugalėtoja tapusi mergina turės progą pabendrauti su manimi išskirtiniam intervių! Visų TD-iečių nuotraukų laaabai lauksiu iki vasario 16 dienos, tad pirmyn į papuošalų skrynelę ieškoti pergalės verto žiedo! Plačiau apie rubriką ČIA.


DALINTIS:

3 komentarai:

^^ Simona ^^ rašė...

Tikiuosi, kad susilauksi daug dalyvių ir sėkmingai vesi šią šaunią rubriką. To ir linkiu. :)

BENZO PJŪKLAS rašė...

Kas per nauja mada į straipsnius dėti gifus? Thats wrooooong.

Mintarė Dargytė rašė...

Labai užkliuvo žodis "siūsti", patariu pataisyti. :)

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google