Telekinezė - gebėjimas judinti objektus mintimis

Tikriausiai bent ausies krašteliu kažką esame girdėjusios apie telekinezę - gebėjimą judinti daiktus mintimis, turint telepatinę galią. Ši anomalija traukia daug žmonių - vieni tiki, kad tai įmanoma, kiti ne. Tad nusprendžiau apie tai pakalbėti ir pasidalinti su jumis žiniomis apie tai.

giphy.gif (500×282)

Kas yra telekinezė?

Telekinezė (kitaip dar vadinama psichokineze) - tai gebėjimas vien mintimis, be jokio kito galimo fizinio įsikišimo, judinti objektus. Daugelis žmonių mano, kad tai - kažkas magiško, stebuklingo, o tam reikia turėti antgamtinių gebėjimų. Aš taip pat priklausau šiai žmonių grupei. Tačiau telekinezę atliekantys žmonės sako, jog tai - įgimta, taip pat kaip ir vaikščioti ar valgyti. Kiekvienas tai gali atlikti, tačiau jau nuo gimimo šį poreikį ignoruojame. Taigi, bet koks žmogus gali tai atlikti, jei mokosi bei laikosi keleto taisyklių. Tačiau apie tai - kiek vėliau.

Ką galima atlikti telekinezės pagalba?

• Judinti objektus;
• Valdyti laiką;
• Keisti medžiagų būseną;
• Valdyti erdvę;
• Valdyti energiją;
• Mesti daiktus į kitus žmones;
• Išjungti šviesą, uždaryti langus ar duris, jas užrakinti;
• Lankstyti, laužyti daiktus;
• Formuoti energijos kamuolius.

Telekinezė - tik žmonių išsigalvojimas ar tiesa?

Iš tiesų, šiuo klausimu nusprendžiau per daug nepasireikšti, nes manau, kad kiekvieno žmogaus nuomonė yra kitokia - jei visų nuomonės apie šį dalyką sutaptų, tikriausiai nebūtų taip įdomu. Tiesiog manau, kad pasaulyje yra daug keistų anomalijų, o telekinezė galbūt - viena iš jų. Tad spręsti, ar tai - tiesa, ar melas, skirta tik tau.

Kaip iš tiesų paaiškinama psichokinezė?

Paprastai ši anomalija yra aiškinama paprastai: telekinezė veikia energijos laukų (magnetinių ar elektrinių) ar telepatinės energijos bangų pagalba. Telepatinė energija pakankamai galinga, kad sugebėtų pastumti/atremti objektą, pakeisti jo būseną ir pan. Dažnai žmones su tuo susiduria atsitiktinai ir nė nenumano, kad prie to prisidėjo telekinezė bei pagalvoja, kad iš tiesų prie to prisidėjo dvasios ir kt.

Telekinezės metodai

Yra ne vienas metodas, kaip atlikti psichokinezę. Nusprendžiau šįkart pasidalinti su jumis trimis telekinezės metodais, kurie turėtų būti veiksmingi:
• Paimk žvakę ir ją uždek. Atsipalaiduok, atsisėsk ir žiūrėk į liepsnos atramos tašką (į pačią liepsną stenkis nežiūrėti, kad nevargintum savo akių). Įsivaizduok, kad liepsna - tai dar viena tavo galūnė. Mąstyk, kaip ją judini, pajausk ją, žiūrėk, kaip ji mirga, plečiasi bei traukiasi. Turi pradėti jausti, kaip tu ją valdai.
• Viską puikiai įsivaizduok, matyk vaizdą mintyse. Pavyzdžiui, einant parduotuvėje prie kasos nenorėdama, kad ten būtų žmonių, turi labai gerai matyti savo vaizduotėje, kaip ateini prie kasos ir ten nėra kitų žmonių. Jausk tą laimę, lyg tai būtų tikra. Jei tau tikrai to reikia, tai būtinai įvyks. Jei ne - pagalvok, kodėl tai neįvyko. Galbūt tam yra priežastis? Galbūt tavęs laukia dar geresnis įvykis, kuris greitai įvyks? Nenusimink ir visuomet visko prašyk nuoširdžiai, nelinkėdama nieko blogo.
• Pasiėmusi balioną, pripūsk jį ir padėk ant žemės. Tuomet sukurk energijos kamuolį (kaip jį sukurti, rasi čia). Tada bandyk savo kurtu energijos kamuoliu pastumti ant žemės esantį balioną ir pažiūrėti, kaip tau sekasi.

Ką daryti, norint praktikuoti telekinezę?

Pirma, tai tu turi pasirengti psichologiškai, o tik po to kažką bandyti judinti. Taigi, tu turi tikėti į Dievą (nors kiti sako, jog tai nėra būtina), tau neturi kilti abejonių, ar telekinezė iš tiesų egzistuoja. Turi tvirtai tikėti, kad telekinezė tikrai yra ir, kad tai nėra išsigalvojimas. Taip pat neturi manyti, kad iš to pasidarysi naudos, tavo mintys turi būti pozityvios, optimistiškos, nelinkinčios blogo kitiems. Net ir keiktis praktikuojant telekinezę negalima. Keista, tačiau telekinezės atlikimui trukdo ir mėsos valgymas, alkoholio gėrimas, rūkymas. Taigi, jei nori pasiekti geriausius rezultatus, turi maitintis kuo sveikiau. Sakoma, jog tai labai padeda.
Antra, tu privalai kasdien medituoti bent po pusvalandį, nes tobulinant šį gebėjimą tu turi atsipalaiduoti, išvalyti savo mintis, kuriam laikui pamiršti problemas.
Trečia, bandyk pasiekti telekinezę du - tris kartus per dieną. Skirk tam bent pusvalandį bei prisimink, kad geriausia tai atlikti naktį, kadangi tuomet būna tylu bei ramu, nėra išorinių dirgiklių. Susikoncentruok tik į telekinezę, tai atliekant neturi būti jokių pašalinių minčių. Taip pat turi suprasti, jog iš pirmo karto puodelio nuo stalo tikrai nepakelsi, tai yra, turi pradėti nuo ypač lengvų daiktų ir po truputį tu tobulėsi. Taigi, paimk lapelį ir uždėk jį ant adatos bei bandyk pakelti. Ar pavyko?
Ketvirta, išbandyk įvairius telekinezės metodus. Jei tau nepavyksta vienas, bandyk kitą - ne visi metodai yra tinkami tau, o tu privalai atrasti tokį, kuris tau labiausiai patinka bei sekasi.
Penkta, nepasiduok bei save motyvuok. Nemanyk, kad tu to negali. Tereikia tuo tikėti.

Tad jei tiki, kad telekinezė nėra tik žmonių išsigalvojimas, išbandyk ir pasidalink rezultatais komentaruose!

5 Komentarai

  1. Sveika, norėjau paklausti ar pati bandei atlikti telekinezę ir ar pavyko?

    AtsakytiPanaikinti
  2. Bandziau kelis kartus pasukti folijos PSI rata ant ant adatos uzdeta.Ratas sukasi.Tik reikia gerai nusiteikti.Saves ir kitu kvailinti neketinu todel viską dariau sulaikes kvepavima ir uzdares langus ir duris nuo skersveju taipat nejudedamas.Kas idomiausia,kai rata sugebejau issukti specialiai nuejau ir atidariau balkono duris,kad pasiziureti ar nuo skersvejo jis pats judes,bet jis net nesukrutejo.

    AtsakytiPanaikinti
  3. ar Galiu paklausti kaip reikia medytuoti zinau kad reik atsisest and zemes sukryziuot kojas ir turbut uzsimerkt ir ar reikia medituojant kazka sakyti ar tik buti tyliai ir apie nieko negalvoti ??

    AtsakytiPanaikinti