4 aprangos idėjos, kaip atrodyti lieknesnei

Artėja svarbus renginys ar vakarėlis, o tu neturi laiko atsikratyti kelių kilogramų? Ne bėda! Pasirinkusi tinkamus drabužius, aksesuarus bei batus atrodysi lieknesnė bei gracingesnė be jokių pastangų. Tad neverta jaudintis!

Ryškioms spalvoms - TAIP!


Dauguma galvoja, kad ryškios spalvos tik lieknutėms, o stambesnės turi dėvėti tik tamsius rūbus. Tai visiška netiesa. Ryškios spalvos tinka ir stambesnio sudėjimo merginoms. Jei esi stambesnė ,,kriaušės'' tipo figūros savininkė, apatinę dalį rinkis tamsesnę, o viršutinę - ryškią. Taip išryškinsi privalumus ir paslėpsi trūkumus.


,,V'' formos iškirptė ir aukštakulniai


Megztukas ar suknelė su tokia iškirpte optiškai susiaurins pečius, pailgins kaklą, o krūtinė atrodys dailesnė. Žemaūgės pasirinkusios tokią iškirptę atrodys aukštesnės. Jei nori atrodyti lieknesnė, neišsisuksi be batelių aukštesniu kulnu. Avint juos kojos atrodys ilgesnės, grakštesnės bei trapesnės. Žinoma, rinkis tokius batelius, su kuriais gali laisvai judėti, o ne vaikščioti kaip suparalyžuotas žiogas.

Raštai


Stambioms panelėms tinka tik smulkūs raštai! Net ir 90-60-90 modelis apsivilkęs stambiais raštais margintą rūbelį atrodys pora kilogramų stambesnis. Jei renkiesi dėvėti sijoną ar suknelę, nepamiršk, kad ilgis turėtų būti iki kelių. Blauzdų vidurį siekiantis suknelės/sijono ilgis storina jas.

Vertikalūs dryžiai

Visiems žinoma tiesa, jog vertikalūs ir įstrižai esantys dryžiai lieknina. Pasak stilistų, galima rinktis ir horizantalius dryžius, jei jų nedaugiau nei penki. Taip pat jei nori paryškinti liemenį, rinkis kelnes paaukštintu liemeniu. Ne tik pabrėši taliją, bet ir kojos atrodys ilgesnės. Tokiu atveju nereikės net aukštakulnių.
Cheap Prom Dresses

17 komentarų:

Gabrielė Sokaitė rašė...

Patiko. Nerandu prie ko "prikibti", viskas puiku! šaunuolė! :)

Arbūzė rašė...

Labai patiko, klaidų nėra, šaunuolė :)

auguste asadauskaite rašė...

Labai patiko !

Paulina Zelenkaitė rašė...

Asmeniškai man, tai labai patiko. Naudinga, gražus, tvarkingas straipsnis!

Ramunytė rašė...

Labai patiko derinukai :)

Akvilė Žukaitė rašė...

naudinga :)

Carameli i rašė...

Ačiū už pagalbą :D. Man tikrai pravers :3
P.s. Viskas tvarkinga ir straipsnis ne ką prastesnis :)

Lauryna Mlečkaitė rašė...

Ačiū už naudingą informaciją. :)

Naktinė plaštakė rašė...

Nors patarimai ir žinomi, bet straipsnis vis tiek patiko. Galbūt norėjosi konkrečių pavyzdžių, ar žvaigždžių patarimų, bet iš esmės - puikus straipsnis :)

Aušrinė rašė...

Man nelabai reikalingi tokie patarimai - kaip tik norisi atrodyti stambesnei, nes esu labai liekna :D Bet manau, kad daugumai merginų patarimai pravertė. Straipsnis iš tiesų šaunus :)

Teen Corner rašė...

Man šis straipsnis nepatiko. Manau , kad su su tokiais derinukais tikrai nebūsi lieknesnė. Kad taptum liekna reikia ne rūbus dėtis ale "Tobulus" reikia ir mitybą susireguliuot ir taip toliau. :)

-gabi rašė...

Ačiū už nuomones :)
Naktinė Plaštakė - pavyzdžiai yra. Mano kurti derinukai :)
Aušrine - tuomet gali naudoti atvirkštinį variantą. Rinktis drabužius kitokia iškirpte, su stambiais raštais ir pan. :)
Teen Corner - neatidžiai skaitei straipsnį. Įžangoje paminiu, jog tuo reiktų naudotis išskirtiniais atvejais. Pabaigoje paminiu, kad negalima peržengti ribų, reikia sportuoti ir sveikai maitintis :) Žinoma, tokie derinukai ne visoms tiks. Tai tik idėja, kurią galima patobulinti pagal savo norus ir figūrą :) O rūbai nemanau, kad vaizduojami kažkuo ypatingi. Panašių galima rasti kiekvienam SH vos už kelis litus :)

Ieva Juškaitė rašė...

Labiausiai patiko antras derinys!
Tikiuosi pasinaudosiu tavo patarimais!

Naktinė plaštakė rašė...

Turėjau omeny, kad būtų su tokio sudėjimo moterimis :)

-gabi rašė...

Joo. Aš irgi apie tai pagalvojau. Bet deja, plius size modeliai dar nėra itin populiarūs, sunku rasti nuotraukų :/ Todėl buvo derinukai, o gale įžimybių nuotraukos :)

JustinaBeatt rašė...

Man nelabai patinka, kai esi "kūda" ir nori būti stora. :D Bet ką jau dėl mados nepadarysi!

Kamilė Skurdenytė rašė...

Naudinga informacija.Bet esu tokia kūda,kad nereikia man lieknaninčių drabužių :D