5 siaubą keliančios vietos

Pasaulyje vyksta daug keistų reiškinių. Niekada nesužinosime, ar jie tikri, ar išgalvoti. Pati turi nuspręsti, ar tikėsi tuo, ar ne. Tačiau peržvelgti istorijas apie kai kurias vietas su siaubą keliančiais atsitikimais yra įdomu. Taigi 5 iš jų - prieš jūsų akis.

Kapinės Kanzase.

Stulo miestelyje (Kanzase), kuriame gyvena vos 20 žmonių, stūkso šiurpą keliančios kapinės. Miestelis, kuris yra vidury dykynės, iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nuobodus. Tačiau, pasak žmonių pasakojimų, tai netiesa - jame vyksta kraupūs dalykai. 
Pasakojama daug istorijų apie Emmanuelio Hillo kapinės. Pavyzdžiui, dingęs vyras buvo rastas pasikoręs ant šakos kapinėse; vienas tėvas buvo išdeginęs visą savo pasėlių lauką, kad rastų savo apdegusį sūnaus lavoną, kuris, pasirodo, gulėjo prie tų pačių kapinių...
Žmonės tiki, kad tai yra vieni iš 7 vartų į pragarą. Kalbama, kad net popiežius Jonas Paulius II atsisakė skristi virš šio miestelio...


Paryžiaus katakombos.

Paryžius - meilės miestas, tiesa? Deja, ne visada. Paryžiaus katakombose nei meilės, nei laimės nerasite nė su žiburiu. Jose guli kelių šimtmečių senumo skeletai. 
Oficialus katakombų pavadinimas yra „I'Ossuaire Municipal“. Čia gali apsilankyti visi norintys - tokių drąsuolių atsiranda nemažai. Nors ten jautiesi kaip siaubo filme... Iš abiejų siauro takelio pusių stūkso sukrautos skeletų krūvos, vis dar dvelkia yrančiais kūnais, o ant sienų dar gali aptikti įvairių piešinių, simbolizuojančių senovės Prancūziją.Lėlių sala.


Pavadinimas skamba juokingai, tačiau neapsigaukite - ši sala, esanti Meksikoje, yra viena iš kraupiausių pasaulyje. Pasakojama, kad vieną kartą čia nuskendo mergaitė, o kitą dieną žvejys, beplaukiodamas aplink salą, ištraukė lėlę. Po to dar vieną, ir dar. Taip jis pradėjo jas kolekcionuoti, iškabindamas ant medžių aplink salą, norėdamas paminėti vargšės mergaitės žūtį. 
Tačiau toliau istorija tampa nebeaiški - vieni sako, kad žvejį užpuolė ir nužudė jo paties lėlių dvasios. Kiti tvirtina, kad savo akimis matė, kaip lėlės naktimis prisikelia ir pradeda judėti... 
Jeigu išdrįsite atkeliauti į šią vietą, bus sunku - teks ieškoti privačių bendrovių, kurios sutiktų nugabenti jus į šią vieną baisiausių vietų pasaulyje.


Helinglio ligoninė.

Ši psichiatrinė atvėrė duris 1903 metais Anglijoje. Ne veltui ji vadinama pragaro ligonine - net pats pavadinimas „Hellingly hospital“ (hell - pragaras) daug ką pasako apie šią vietą. 
Daugiau nei 90 metų joje buvo gydomi sunkūs psichikos ligoniai. Tačiau 1994 metais ji buvo uždaryta, o ligoniai perkelti į kitą psichiatrinę ligoninę. Nuo to laiko ji stovi apleista, pilna šiukšlių ir niekam nereikalinga - tik benamiai užsuka ten pernakvoti. Sakoma, kad kartais naktimis girdisi šaukančių ligonių balsai, prašantys pagalbos. Ši vieta iki šiol kelia šiurpą ir tik didžiausi drąsuoliai gali į ją įžengti...


Savižudžių miškas.

Japonijoje esantį Aokigaharos mišką drąsiai galime vadinti savižudžių mišku. Jie traukia į šią baisią vietą nutraukti savo kančių. Nuo 1950 metų čia nusižudė daugiau nei 500 įvairaus amžiaus žmonių.
Ši keista tradicija prasidėjo, kai buvo išleista novelė, kurioje pasakojama kaip du jos herojai atvyko į šį mišką pasikarti. Nuo tada ten pradėjo plūsti žmonės, norintys pasikarti. 
Miškas yra senas, tankiai apaugęs ir sunkiai prieinamas. Norint sustabdyti savižudybės, šalia kelio į Aokigaharos mišką buvo net pakabintas skelbimas „Gyvenimasas yra brangus. Pagalvokite.“. Kelis kartus buvo vykdomas miško apvalymas, išnešti lavonai ir t.t., bet, rodos, šios pastangos neduoda jokių vaisių...


Tikiuosi, šis straipsnis per daug neišgąsdino. Atmink: tu pati gali atsirinkti, kas tikra, o kas ne. Nebūtina tikėti kitų žmonių pasakojimais, jei jie trukdo tau gyventi. 

12 Komentarai

 1. Patiko gerai isdestei, tik bent jau man tai buvo baisoka. Ypac tas savizudybiu miskas. :o

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kitą kart, kai sugalvosi straipsnio temą, peržvelk ar ji jau nebuvo aprašyta bloge. Prieš pusmetį šia tema rašiau ir aš. Bet žinoma, nieko čia tokio. :) Ir nors, kadangi rašiau šia tema, jau beveik viską žinojau, buvo vis tiek labai įdomu perskaityti. Keista, kad mane traukia tokie dalykai.. :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Panaikink tą didžiulį tarpą po įrašu. nesuprantu, kaip galima peržiūrint savo įrašą jo nepamatyti ir neištaisyti.

  Rašant tokį įrašą iliustracijos yra svarbios. Jos padeda įsivaizduoti vietas, kurias aprašai. Vien sakiniai tikrai neduos reikiamo efekto, tad iliustracijas reikia daryti didesnes. Žinoma, jos pasididina ant jų spustelėjus, tačiau to nepakanka. Ir dar, "Juk pati esi savo likimo kalvis!" čia buvo visai ne į temą. Sėkmės taisant klaidas. :-)

  O man šiurpiausios yra "Paryžiaus katakombos", kadangi jos tokios siauros ir man, klaustrofobikei, užtenka vien pasižiūrėt į tą siaurą koridoriuką ir iš karto bijau. Uhh, brr. :-D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Panašų straipsnį kažkada skaičiau TD bloge :D Bet aišku, ką nors naujo sunku prikurti ir tikrai yra žmonių kurie tokio įrašo nematė. :D Ir nepamiršk ištaisyti to tarpo po savo kortele. :) O šiaip pats įrašas įdomus! Šaunuolė

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tikrai sužavėjo, nors kraupus... Bet tai vienas iš nedaugelio straipsnių, kurų perskaičiau nuo pradžios iki pabaigos! Šaunuolė!! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ačiū už viską! Einu taisyti klaidų. :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kadangi apie šias vietas girdžiu jau ne pirmą kartą, tai baisu nebuvo :D Sėkmės ir toliau rašant! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai baisu buvo kai skaičiau (įpač apie lėles), kadangi tamsoje dabar skaičiau. Brr...

  AtsakytiPanaikinti
 9. Labai dėkui visoms už komentarus! :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Apie lelių salą jau buvo rašyta, bet šiaip patiko

  AtsakytiPanaikinti
 11. Labai patinka tokie straipsniai. Skaitant net šiurpuliukai per kūną lakstė... Būtų įdomu, jei blog'e būtų kokia nors rubrika, apie baisiausias pasaulio vietas :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Laabai patiko :3 Man patinka tokios temos. Esu mačius seniau, kad pas jus rašė tokias temas, kad kažkaip "Siaubai baubai" Ar kaip ten. Norėčiau daaar. :)

  AtsakytiPanaikinti