7 nelaimingų žmonių įpročiai

Pasaulyje yra septynios savybės, kurias nelaimingi žmonės yra puikiai įvaldę. Visgi kiekvieno žmogaus gyvenime pasitaiko blogų dienų arba savaičių, todėl kiekvienas tuo laikotarpiu gali sau priskirti šias 7 savybes.
Skirtumas tarp laimingo ir nelaimingo gyvenimo yra tas, kaip dažnai pasikartoja negatyvumas ir kiek laiko tai trunka.

Šiame straipsnyje – 7 chroniškai nelaimingų žmonių savybės.


1. Nusistatymas, jog gyvenimas yra blogas.

Laimingieji žino, kad gyvenimas būna sunkus, tačiau sunkumus išgyvena su smalsumu, o ne jausdamiesi lyg auka. Jie prisiims atsakomybę už tai ką padarė blogai ir stengsis atsiprašyti ar viską sutvarkyti.
Laimingi žmonės dėmesį skiria rasti sprendimą iš problemos, o ne skųstis sunkiomis aplinkybėmis. Nelaimingieji mano, kad jie yra aukos ir net nebando stengtis rasti išeitį iš sunkios situacijos. 

2. Manymas, jog žmonėmis negalima pasitikėti.

Tiesa, kad palaikyti atstumą yra įprasta, tačiau laimingieji pasitiki kitais žmonėmis. Jie tiki gėriu visuose žmonėse ir nė nemano, kad jie gali būti pasiruošę pakenkti. Laimingi žmonės mėgsta bendradarbiauti ir susipažįsta su žmonėmis būdami atviri ir draugiški.
Nelaimingieji mano, kad negalima pasitikėti sutiktais žmonėmis, o tai užkerta kelius naujoms pažintims.

3. Dėmesio atkreipimas į neigiamus dalykus pasaulyje.

Tiesa, kad pasaulyje daug melo ir neteisybės, bet nelaimingieji ignoruoja viską, kas pasaulyje yra gerai ir dėmesį atkreipia tik į blogybes. Jie yra tokie, kurie viskuo skundžiasi ir pozityvių dalykų nelaiko reikšmingais ar naudingais.
Laimingieji mato ne vien blogybes, tačiau ir tai kas yra gražu ir teisinga. Galima tai pavadinti žiūrėjimu į viską plačiai atmerktomis akimis matančiomis daugiau negu yra. Nelaimingieji bijo, kad jų dėmesys bus nukreiptas nuo blogio. Laimingi žino, kad pasaulis nėra tobulas, bet jame egzistuoja ir gėris.

4. Milžiniškas siekis kontroliuoti savo gyvenimą.

Laimingi žmonės besąlygiškai siekia savo tikslų, kol supranta, kad nebekontroliuoja savo gyvenimo.
Nelaimingieji vis bando nuspėti ir kontroliuoti visus įmanomus rezultatus, bet puola į neviltį kai kažkas neplanuoto viską sugadina. Laimingieji gali plaukti prieš srovę ir nepanikuoti, kai kažkas nutinka ko net nesitikėjo.
Svarbu būti susitelkusiam į tikslą, tačiau nepamiršti, kad gali įvykti kažkas visiškai neplanuoto. 


5. Savęs lyginimas su kitais.

Nelaimingieji mano, kad sėkmė kitiems šypsosi per juos. Jie visada savo gyvenimą lygina su kitų, o tai sukelia pavydą ir neapykantą.
Laimingieji puikiausiai žino, kad sėkmė yra tai ką jie patys gali pasiekti ar sukurti. Pozityviai mąstantys žmonės tiki, kad žmogaus galimybės yra beribės, jų nestabdo tai, kad kito žmogaus sėkmė gali stabdyti kurti savo gyvenimą. 

6. Baimė dėl ateities. 

Nelaimingi žmonės galvoja apie galimus neigiamus ateities veiksmus.
Laimingieji leidžia sau pasvajoti apie tai ko norėtu iš gyvenimo. Nelaimingi visiškai atvirkščiai: jie praleidžia visą laiką į ateitį žiūrėdami su baime ir su mintimis kas bus toliau.
Laimingieji žmonės lygiai taip pat patiria nerimą, tačiau yra didelis skirtumas tarp jo jautimo ir gyvenimo juo. Jeigu laimingajam į galvą ateina mintys apie galimus neigiamus variantus, jis tiesiog ieško būdo kaip tam užkirsti kelią. Taip nemąstantys žmonės tiesiog nusileidžia baimei.

7. Apkalbos ir skundimas. 

Nelaimingieji mėgsta gyventi prisiminimais. Jų mylimiausia pokalbio tema – tai, kad negro buvo įvykę praeityje. Nelaimingieji išsisėmę šiuo klausimu ims žiūrėti į kitų gyvenimus ir pradės apie juos skleisti paskalas.Laimingi žmonės gyvena dabartimi ir svajoja apie ateitį. Iš tolo galima jausti jų pozityvumą: šie žmonės užsidegę kalba apie vykdomą projektą, prie kurio dirba, dėkingi už tai ką turi ir svajoja apie beribes gyvenimo galimybes.Visiškai suprantama, kad žmonės nėra tobuli. Kiekvienas gali mąstyti neigiamai, tačiau svarbu tai, kaip greitai žmogus supras, jog reikia keistis. Pozityvūs įpročiai, pavyzdžiui, sugebėjimas atsitiesti po nelaimės laikotarpio – tai, kuo laimingieji skiriasi nuo nelaimingųjų.

Taigi pasinaudokite patarimais, gyvenkite pozityvų gyvenimą ir būsite laimingos! Juk teigiamus žmones mylime labiau nei neigiamus?
Iki greito!


25 Komentarai

 1. Mano manymu, šis straipsnis gali motyvuoti (jei to nori) ir padėti. Tad spaudžiu dešinę už puikų darbą :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Viskas labai patiko :P Sėkmės toliau :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man kažko trūko, kad "užkabintu". Tiesa sakant, apart gero išdėstymo nieko daugiau traukiančio nemačiau. Akimis permečiau tekstą, bet nieko.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kas čia per išsireiškimas "tavo problemos"? Na, žinai...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kažkaip nesinorėjo teksto skaityti :/ Peržvelgiau ir perskaičiau pirmą pastraipą, bet toliau skaityt nesinorėjo. Tikiuosi kitas įrašas bus geresnis. Sėkmės!:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Man įrašas pasirodė nuobodus, tad visiškai jo neskaičiau.
  Gal dėl to, nes su tuo neturiu problemų? Nesvarbu.
  Tikrai, tikiuosi ir aš, kad sekantis straipsnis bus... hmm... įdomus?..

  AtsakytiPanaikinti
 7. Visai neblogai, patiko, tik norėjosi ilgesnio straipsnio :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. O man patiko. Paspaudžiau visas reakcijas :) Šaunuolė! Gerai padirbėta. :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Skaičiau skaičiau, laukdama įdomios vietos, bet jos nesulaukiau :(
  Kitą kartą rinkis įdomesnę temą ;)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Visai patiko.Mano baimė tai dėl ateities:D

  AtsakytiPanaikinti
 11. Dauguma straipsniu nesusidomėjot, nes galbūt neturit tokių problemų.
  Tačiau tiems kas turi tokių problemų jis yra naudingas.
  Kas neskaitėt ir sakėt, kad buvo neįdomus, jūs straipsnyje įžvelgėt vien blogą (tai ką dažniausiai įžvelgia nelaimingieji).
  Taigi...

  AtsakytiPanaikinti
 12. Toks jausmas, kad straipsnis buvo parašytas man. Faktai atitinka, bet kad jausčiausi tokia nelaiminga, tai nelabai...
  Kitom skaitytojom gal ir neatrodė, kad straipsnį verta skaityti, nes joms neaktualu tai, bet man - patiko ir viskas tiko.
  Šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
 13. Pozityvus ir įkvepiantis straipsnis, ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 14. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 15. "7.Apkalbos ir skundimas" radau klaidą sakinyje: "Jų mylimiausia pokalbio tema – tai, kad negro buvo įvykę praeityje."
  Negero gal norėjai parašyti, o ne negro ir ne kad, o kas.

  AtsakytiPanaikinti
 16. Tai buvo patarimai? Aš mačiau faktus apie nelaimingų žmonių savybes. Nes straipsnio gale rašei ,,Pasinaudokit šiais patarimais''. Kokiais patarimais? o.O
  Bet matau esi naujokė, tai linkiu sekmės.

  AtsakytiPanaikinti
 17. Atleisk, bet straipsnis pasirodė matytas :) iš http://psichika.eu/blog ...
  Galėjai tiesiog nurodyti šaltinį, o ne pateikti tai kaip "savo" straipsnį.. Bet abu variantai yra nesąžiningi kitų rašytojų atžvilgiu.
  Sėkmės rašant ;)

  AtsakytiPanaikinti
 18. Nežinau iš kur ištraukei, bet straipsniui idėjos traukiau tikrai ne iš ten.

  AtsakytiPanaikinti