"Baby lips" lūpų balzamai - dėmesio verta priemonė ar mados klyksmas?

Net neabejoju, kad kiekviena mūsų tinklaraščio skaitytoja yra bent kartą girdėjusi apie "Baby lips". Tai - tiek užsienyje, tiek Lietuvoje itin madingi lūpų balzamai, mušantys visus populiarumo rekordus. Rodos, merginos dėl šių balzamų eina iš proto: siunčiasi juos iš tolimiausių šalių, vos tik įsigijusios dalinasi nuotraukomis socialiniuose tinkluose, o grožio tinklaraštininkės nesiliauna jų pristatinėti. "Baby lips" lūpų balzamams pagaliau atkeliavus į Lietuvą, verta išsiaiškinti, visgi kas tai yra - dėmesio verta kosmetikos priemonė ar tiesiog mados klyksmas? Gavusi progą išbandyti populiariuosius lūpų balzamus, skubu juos pristatyti ir pasidalinti savo nuomone.

TRUMPAI APIE PRODUKTĄ
Maybelline New York sako, kad lūpų balzamai "Baby lips" yra trokštamiausia lūpų priežiūros priemonė kiekvienos merginos kosmetinėje. Panašu, kad tai tikrų tikriausia tiesa. Pažiūrėkime, ką apie "Baby lips" skelbia gamintojai.  Visų pirma, "Baby lips" yra drėkinamasis lūpų balzamas. Neįtikėtina, tačiau pasak gamintojo, ši kosmetikos priemonė lūpas intensyviai drėkina ištisas aštuonias valandas! Tačiau jie ne tik drėkina, bet ir saugo lūpas nuo kenksmingų UV spindulių. "Baby lips" sudėtyje galime aptikti mūsų grožiui itin naudingų ingredientų: medaus, kuris švelnina lūpas; taukmedžio sviesto, kuris suteikia apsaugą skausmingoms lūpoms; ir alavijo. Populiarieji lūpų balzamai pasižymi ne tik naudingais ingredientais, bet ir tai, jog sudėtyje turi antioksidantų ir vitaminų. Gamintojai sako, kad "Baby lips" naudojant savaitę, lūpos yra pastebimai atnaujinamos. Štai taip savo produktą pristato Maybelline New York.

KAS TIESA, O KAS - MELAS? 
Rodos, populiarieji lūpų balzamai kiekvieną dieną susilaukia tūkstančių pagyrų: juos ne tik itin gerai pristato gamintojai, bet ir daugybė merginų nesiliauna jų pirkti. Bet visgi, ar visa tai, kas rašoma aprašyme yra tiesa? O galbūt "Baby lips" populiarumo priežastis yra tiesiog stiprus Maybelline marketingo išmanymas? Išbandžiusi tris garsiuosius lūpų balzamų atspalvius, galiu pasakyti, jog vis dėlto, ne viskas auksas, kas auksu žiba. Visų pirma, produkto gamintojai itin garsiai skelbia, jog "Baby lips" lūpas intensyviai drėkina net aštuonias valandas. Ar galite patikėti - net aštuonias valandas! Ryte atsikėlusi pasitepi lūpas balzamu, išeini į mokyklą, o grįžus tavo lūpos vis dar yra drėkinamos. Skamba neįtikėtinai, tiesa? Deja, realybė toli gražu ne tokia. Išbandžiau net tris šiuos lūpų balzamus ir nė vienas neišliko ant lūpų tiek, kiek yra skelbiama. Nors balzamas išsilaiko vos iki kelių valandų, drėkina jis tikrai ganėtinai gerai. "Baby lips" yra apibūdinamas kaip net tik drėkinamasis, bet ir minkštinamasis, lūpas švelninantis balzamas. Ir taip, tai tiesa. Šie lūpų balzamai išties gerai drėkina ir minkština lūpas, ilgiau juos naudojant, jos tampa elastingesnės, švelnesnės. Tad jei dėl šių priežasčių ketini įsigyti "Baby lips" - būtinai tai padaryk. Bet jei svajoji apie ilgą drėkinimą, ilgai išliekančią spalvą ant lūpų - teks nusivilti, nes taip tikrai nėra.

PRIVALUMAI IR TRŪKUMAI
Keletą "Baby lips" lūpų balzamų privalumų ir trūkumų jau paminėjau. Balzamas gana gerai drėkina, švelnina ir saugo lūpas. Laikui bėgant, lūpos tampa gražesnės, švelnesnės ir nešerpetoja. Dar vienas populiariųjų balzamų privalumas yra itin gražus dizainas. Nors iš pirmo žvilgsnio jis gali pasirodyti ypač vaikiškas, "Baby lips" įpakavimas yra ne tik spalvingas, dailus, bet ir patogus. O štai mano nuomone, pats didžiausias šių lūpų balzamų privalumas yra itin gražios, sodrios spalvos. Išbandžiau tris "Baby lips" lūpų balzamų atspalvius: vyšnių kvapo "Cherry me", persikų kvapo "Peach kiss" ir pasifloro "Pink punch". Visos spalvos yra išties gražios, tačiau mane labiausiai sužavėjo "Cherry me" balzamas, suteikiantis švelnų, neryškų raudoną atspalvį. Dar viena teigiama šių produktų savybė - nuostabus kvapas, kuris jaučiamas vos atidarius dangtelį. Deja, kaip ir daugelis produktų, taip ir šie lūpų balzamai turi neigiamų savybių. Jau minėjau, jog "Baby lips" turi mūsų lūpoms itin naudingų ir natūralių ingredientų. Tačiau balzamo sudėtyje yra ne tik gerų, bet ir blogų dalykų. Vienas iš didžiausių produkto trūkumų yra tai, jog jame yra nesaugių ingredientų, kurie gali erzinti jautrios odos savininkus, todėl alergiški žmonės turėtų atsargiai naudoti šį lūpų balzamą. Dar keletas, jau paminėtų trūkumų yra tai, jog balzamas neilgai drėkina, o spalvos taipogi greitai nebelieka.

VERDIKTAS
Aptarę šios kosmetikos priemonės aprašymą, faktus ir mitus, privalumus ir trūkumus, grįžkime prie pagrindinio klausimo, kas visgi yra "Baby lips" lūpų balzamai - dėmesio verta priemonė ar mados klyksmas? Išbandžiusi šią priemonę, prisipažinsiu, tikėjausi daugiau. Kai apie tai kalba daugybė merginų, rašo dauguma tinklaraštininkių, o žurnaluose mirga reklamos, tikėjausi "vau, tai bent geras lūpų balzamas!". Bet deja, tokios reakcijos nebuvo. Lūpų balzamas drėkina, švelnina lūpas, suteikia joms dailią spalvą. Bet juk tai daro kone kiekvienas kosmetikos parduotuvėje esantis lūpų balzamas, tiesa? Gražų įpakavimą ar skanų kvapą taip pat turi dauguma parduodamų lūpų dažų. Tad mano verdiktas yra toks, jog visgi, populiarieji "Baby lips" yra eiliniai lūpų balzamai, kurie susikrovė didžiulę šlovę stipraus marketingo ir reklamos dėka. Tą iš dalies gali patvirtinti ir mano surengtos apklausos rezultatai. Į klausimą "Kas paskatino tave įsigyti "Baby lips" lūpų balzamą?", net 45 % atsakė, jog tai paskatino padaryti itin didelis produkto populiarumas.

Tačiau tai yra tik mano asmeninė nuomonė. Galbūt tau "Baby lips" pasirodys lyg tikra naujovė kosmetikos pasaulyje? O gal tu pritarsi mano nuomonei? Jau dabar kosmetikos parduotuvėse galima įsigyti šiuos lūpų balzamus. Tad jei nori išbandyti ir susidaryti savo nuomonę, metas tą padaryti. O galbūt jau esi išbandžiusi? Tuomet pasidalink savo atsiliepimais komentaruose! 


31 Komentarai

 1. Sutinku su tavo nuomone, nors nesu išbandžiusi, bet buvo labai daug atsiliepimų, kad kvapas ir malonus, bet drėkina ne tiek ilgai kaip sakoma. :) Spaudžiu visus reakcijos mygtukus, labai patiko tekstas :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jau kurį laiką svarsčiau ar verta pirkti šį lūpų balzamą. Bet perskaičiusi tavo straipsnį nusprendžiau - nepirkti. Geriau pataupysiu tikrai gerai drėkinančiam lūpų balzamui.:)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikrai negaliu susilaikyti nepagyrusi- nuostabus straipsnis! :) Bet galėjai paminėti ir apie kitas Baby lips ar net Baby Skin kolekcijas ;P
  O dabar pabandysiu kuo trumpiau papasakoti savo "Baby lips" istoriją. (Sorry, tikrai nemaniau, kad taip įsigilinsiu :P )
  Pirmąjį įsigijau prieš trejus metus, kai, galiu tvirtai teigti, 95% lietuvaičių nežinojo, kas jie išvis yra. Ir kodėl gi įsigijau? Priežastis paprasta- bevartant žurnalą akį patraukė įspūdinga naujiena- vazelinas su spalva, ko tada dar nebuvo. Prisipažinsiu, žaismingas dizainas tik dar labiau padidino norą bent vieną išbandyti. Per tuos trejus metus taip ir nenustojau jų naudoti, turėjau daugybę, tad net nepastebėjau, kaip jei tapo mano vadinamuoju "guilty pleasure":D
  Kuo jie man taip patinka? Visų pirma, galiu patvirtinti, jog lūpos nepakeičiamai pasikeitė, tapo daug dailesnės. Antra, kompaktiškumas. Pripažinkit, juk būdamos kažkur su draugais, kavinėje ar tiesiog net mokykloje ne visada turėsite galimybę prilėkti prie veidrodžio ir patikrinti, ar dar nenusivalė lūpų dažai/blizgis ir pnš. O štai su baby lips gali tiesiog eidama gatvėje išsitraukti iš kišenės ir pasitepti, nesivargindama, jog po to atrodysi kaip Joker. Na, ir visų tračia- dizainas. Jis toks mielas bet kartu ir paprastas. Tiesiog norisi visada įsimesti į tašę ar kišenę, nes palyginus su tais tipiškais vazelinais... Sorry, guys, that just doesn't work for me :P
  Vis dėlto, kaip ir rašei, jie nėra tokie tobuli. Sudėtis ne superinė, bet juk tokia ir yra visa Maybelline kosmetikos linija. Vienintelis man nepatikęs vazelinas yra žaliasis, dar kitaip žinomas kaip mėtinis. Ta šaldymo efektą suteikianti medžiaga man stipriai pakenkė lūpoms, tad teko su juo atsisveikinti.
  Galutinė mano nuomone: pigus, kompaktiškas bei efektingas dalykėlis, tikrai verta pabandyti :) Tik nesuprantu, kodėl Lietuvoje dabar kilo tokia manija...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O kodel sviesiai zalias nepatiko? Labai metinis kaip metine guma?

   Panaikinti
 4. Gal kas žino, kur Panevėžyje įsigyti Baby Lips? :) Būčiau dėkinga už atsakymą.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai patiko ir naudingas straipsnis. Spaudžiu visas reakcijas.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Straipsnis tikrai puikus.
  Pati, nelabai žaviuosi visais tais išgirtais lūpų balzamais. Pati naudoju tik iš vaistinės pirktą ir bent jau man, tai vienas geriausių. Visų šitų garsių nelabai mėgstu. Kas, kad skaniai kvepia. Iš esmės - ten nieko gero nėra. Jau geriau pasidaryti namų sąlygomis. Daug efektyviau :)
  O straipsnis kaip ir sakiau - patiko. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Straipsnis įdomus, parašytas profesionaliai. Man labai patiko! Šaunuolė!
  Sėkmės toliau. (-:

  AtsakytiPanaikinti
 8. Pati turiu "baby lips" , pirkau Anglijoje. Nežinau, nelabai patiko, tačiau dabar jau pradėjo patikti, nes yra riebus, o ne kaip eos'as (kurį taip pat turiu).
  Žodžiu, geras straipsnis. :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Nežinau kodėl,bet man eos lūpų balzamai labiau prie širdies, bet straipsni man patiko.:p Šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Aš visada prieš miegą pasitepu šiuo vazelinu (miegu apie 7 valandas) ir atsibudusi jaučiu balzamą ant lūpų, dar išsilaiko kol dažausi:) dienos metu taip puikiai nesilaiko, nes kaip ir bet kokie lūpų dažai, vazelinai "nusivalgo". Naudoju 5 šiuos vazelinus vienu metu ir tikrai yra vieni mėgstamiausi, nors turiu įvairiausių - nuo gydomųjų, pirktų vaistinėje iki visokių body shope pirktų:)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Labas.Straipsnis puikus!Aš ir pati visai norėčiau pabandyti nusipirkti baby lipsą tik,kad neįsivaizduoju kurį pirkti.Gal galėtų kas nors kas turi patarti kurį pirkti?:).Labai dėkinga būčiau!

  AtsakytiPanaikinti
 12. Labuka. Patiko ką prirašei.Tikrai sutinku, nors nesu jo naudojus.Manau puikiai apibūdinai produktą :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Labai originalus ir įdomus straipsnis. Seniai turiu baby lips, bet jau baigiasi. Puikus produktas ir patariu įsigyti visiems.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Lauryna-o kokį baby lipsą turi?:)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Man patiko. Spaudžiu visas reakcijas :))

  AtsakytiPanaikinti
 16. Labai ačiū visoms už tokius gražius komentarus ir įvertinimą! Džiaugiuosi, kad visoms patiko. :) Tos, kurios klausėte dėl Baby lips. Jų yra kiekvienoje Drogo ar Eurokos parduotuvėje. Kaina apie 8-9 litai. Kaip jau rašiau straipsnyje, man labiausiai patiko "Cherry me" atspalvis. :)

  AtsakytiPanaikinti
 17. Asmeniškai nebandžiau, pirmenybę teikiu eosiukams :) o straipsnis išties patiko, labai patobulėjai! :)

  AtsakytiPanaikinti
 18. Puikus straipsnis, kaip tik šiuo metu Baby lips'ais domėjausi, bet mano nuomonė yra ne pati geriausia apie juos. Esu alergiška įvairiems lūpų balzamams, o pažiūrėjusi į sudėtį šių balzamų - baisu! Čia pilna chemijos!
  Bet man labai patiko ir nekenkė EOS, todėl patarčiau visada naudoti EOS, o ne Baby lips'us.

  AtsakytiPanaikinti
 19. Aš taip pat turiu baby lips ir man jie labai patinka, siūlau ir kitiems jį įsigyti.

  AtsakytiPanaikinti
 20. Man taip pat EOS žymiai labiau patiko. Ir sudėtis labai gera, ir drėkina ilgai. :) Ačiū visoms už džiuginančius įvertinimus! :)

  AtsakytiPanaikinti
 21. Labai patiko straipsnis! Aš pritariu, kad tai yra iš tiesų tiesiog lūpų balzamas, tačiau taip jo norisi, nes daugelis jau turi, o aš dar ne :( Taigi, ketinu pirkti, nors EOS man labiau prie širdies, bet girdėjau, kad EOS brangesnis.
  Galėsit kitą kartą parašyti ir apie EOS?

  AtsakytiPanaikinti
 22. Baby lips jau naudoju metus. Esu jų turėjus 9, tad esu susidariusi gan gilią nuomonę apie juos. Didžiausias minusas manau yra neilgas drėkinimas. Tiek spalvoti, tiek bespalviai Maybelline balzamai man drėkinimo laiku neįtinka. Tad juos tenka teptis vos ne per kiekvieną pamoką, nes kitaip lūpos man suskeldės ir bus sausos. Tad tuo pačiu šis produktas greitai išsinaudoja. Man labiau patinka naujesnių kolekcijų produktai, nes jie turi ryškesnes spalvas arba mažus blizgučius, kaip "Crystal" kolekcijos produktai. Ties tuo mano minusai šiam produktui baigtųsi, jei ne sudėtis. Apie ją čia smulkiai neužsiminei, tad siūlau visoms apsilankyti Kosmetikos DNR puslapy. Ten yra aprašyti šie gaminiai :) http://www.kosmetikosdnr.lt/lupu-dazai-ir-balzamai/maybelline-lupu-balzamas-baby-lips/ daug gaminio sudėtyje esančių chemikalų gali kelti alergiją. O pats gamintojas pateikia gražiąją gaminio pusę. Nuo čia prasideda marketingas ir reklama. Bet apie tai gan plačiai straipsny užsiminei, tad jau šia tema nebešnekėsiu.
  Išvada: Baby lips nėra stebuklas. Tad jei man reikėtų net "Bučkis" balzamą palyginti su šiuo, tarp jų aš dėčiau lygybės ženklą. Žinoma, su spalvotais Baby lips yra kita šneka. Todėl vis dar mylimiausiu lūpų balzamu vadinu eos, nes jo sudėtis yra geresnė, įpakavimas įdomesnis ir poveikis veiksmingesnis. Todėl kai pabaigsiu turimus nespalvotus Baby lips, jų daugiau nebepirksiu, nes prisibijau toksiškų dalykų, kurių šiame gaminyje apstu.

  AtsakytiPanaikinti
 23. Ačiū visoms už įvertinimus ir išreikštą nuomonę apie "Baby lips" lūpų balzamus! Man EOS taip pat žymiai labiau patinka, o straipsnis apie juos turėtų pasirodyti artimiausiu metu. :)

  AtsakytiPanaikinti
 24. BABY LIPS DABAR PRANOKSTA TIK... EOS :D
  Baby lips visai geras produktas, TAČIAU ne toks geras, kad reikėtų pirkti kaip pašėlus. O perkame kaip pašėlę tik todėl, kad jis populiarus, tikrai populiarus, nes tipo jei turi tokį šūduką, esi labai kieta ir populiari ir tipo madinga. Na, bet mano krašte nelabai jie populiarūs, labiau svaigsta dėl eos.

  AtsakytiPanaikinti
 25. Labai džiaugiuosi, kad parašei tokį straipsni.
  Dabar turėsiu kažką iš šių išbandyti

  AtsakytiPanaikinti
 26. Neseniai pati įsigijau šį balzamą. Naudoju dar tik kelias savaites, tačiau jau susidariau nuomonę ir su tavimi visiškai sutinku. Puikus straipsnis! :)

  AtsakytiPanaikinti
 27. Straipsnis puikus, bet aš už EOS'iukus :3

  AtsakytiPanaikinti
 28. Na aš turiu mėtinį Baby lips.Man patinka,nes mėgstu mėtas :)

  AtsakytiPanaikinti
 29. Manau ,kad "Baby lips" dabar yra labai populiarus dėl savo ryškių spalvų.Mano nuomone žiemos kolekcija yra šiek tiek geresnė už praeitą.
  :)

  AtsakytiPanaikinti