Didžiausios merginų klaidos renkantis kosmetiką

Namuose turi neaprėpiamą galybę makiažo priemonių, tačiau gavusi bent kelis šlamančius tučtuojau leki į parduotuvę dairytis naujų, po kelių savaičių visiškai nebereikalingų gaminių? Jei šis sakinys identiškai atitinka tave siūlau peržvelgti keletą naudingų patarimų kurie padės išsirinkti produktyvią bei idealiai tau pritaikytą kosmetiką!

1. Kiekviena jautriosios lyties atstovė turi žinoti kuo skiriasi kvepalai, parfumuotas vanduo ir tualetinis vanduo, tad jei lyg šiol neturėjai nė menkiausio supratimo apie šiuos tris skysčius įdėmiai skaityk, o gal net užsirašyk savo turimoje knygelėje!
1) Kvepalai - šie yra patys aštriausi.
2) Parfumuotas vanduo - vidutinio intensyvumo.
3) Silpniausio aromato puikiai tiksiantis drovuolėms bei nenorinčioms išsiskirti iš minios - tualetinis vanduo.

2. Norint išsirinkti tinkamą makiažo pagrindą reikia žinoti dvi taisyklės:
1)  Jei nori natūraliai atrodančio makiažo pagrindo rinkis šį vienu atspalviu šviesesnį, tačiau nebūk
naivi ir nesitikėk, kad ta pati spalva tiks tiek vasaros, tiek žiemos sezonui!
2) Testeris privalo būti tepamas ant riešo vidinės pusės arba skruosto.

3. Bene pačia didžiausia klaida renkantis kosmetiką tapta pernelyg greitai išsirenkama kosmetika. Jei išvargai beieškodama draugės išliaupsinto akių tušo, netradicinės spalvos plaukų dažų ar kitų niekučių verčiau išeik iš parduotuvės ir grįžk po poros valandų ar net dienos.

4. Dažnai nuėjusios į parduotuvę dairomės žymių prekės ženklų arba kelis kart reklamoje matytos kosmetikos. Blogai! Labai blogai! Svarbiausia tai, jog gaminys tau idealiai tiktų, o ne tai, jog jį reklamuoja garsusis Victoria's Secret angelas.

5. Atmink, jog kartais geriau paišlaidauti ir nusipirkti gerą gaminį, nei džiaugtis keliais sutaupytais litais ir nuo alergijos išberta oda!

6. O ar žinai, kad blakstienų tušai skiriasi ne tik savo šepetėliu, bet ir funkcija?! Vieni mūsų ilgąsias blakstienas sulipina į kelias ir dar labiau pailgina, tuo tarpu kiti - atskiria ir sukuria tankumo efektą. Ką gi, belieka tik išsirinkti kuris tau labiau tinka!

7. Lūpdažio testerį tepti tiesiai ant savo putlių bei išpuoselėtų lūpų ne tik, kad nehigieniška, bet ir labai pavojinga! Tad vis gi pasaugokime sveikatą ir „testuokime“ norima spalva brūkštelėdamos ant riešo.

8. Prieš pirkdama akcijinę ar bet kurią kitą prekę būtinai atkreipk dėmesį į šios galiojimo laiką! Juk nei viena iš mūsų nenori nusipirkti nagų lako kuris net nespėjąs tinkamai nudžiūti ima trupėti. Arba dar blogiau - blakstienų tušo, po kurio vargšelės blakstienos imtų kristi.

9. Kiekviena kosmetika besidominti panelė turėtų žinoti, jog akių pieštukas ir antakių pieštukas skiriasi tik tuo, kad antakių pieštukas daug kietesnis už pirmiau paminėtą akių.

10. Net 9 iš 10 grožio puoselėjimo parduotuvėje apsilankiusių merginų pareiškė, jog negali pakęsti įkyrių, padėti norinčių pardavėjų, tačiau juk ieškantis geros prekės naudingi bet kokie patarimai, tiesa? Tad klausk, prašyk ir lauk patyrusio žmogaus atsakymo!

Tad prieš eidama į kosmetikos parduotuvę nusiteik ten praleisti nemažai laiko, žinok ką būtent ketini pirkti, o kad būtų linksmiau - įkalbėk kartu eiti ir geriausią draugę!19 komentarų:

Black rašė...

skaitydama straipsni buvau isitikinus,kad ji parase Dovile.. viskas ka galiu pasakyti tai tik tai,kad tu ziaaaaaaaaaauriai patobulejai!!saunuole

Carameli i rašė...

Labai patiko straipsnis nors dar nelabai naudoju kosmetiką.
Straipsnis Tikrai pravers ateityje :)

Naktinė plaštakė rašė...

Straipsnis labai naudingas. Tik akį rėžė nepadėti kableliai (pažiūrėk įžangoje).
Vienas šlykščiausių dalykų bent jau man, kurį daro suaugusios moterys, tai kai dažosi lūpas su testeriu. Šlykštu, tikrai. Kaip jos pačios nesusimąsto, kad tai nehigieniška?

Anonimiškas rašė...

Labai gaila, kad viską tiesiog nukopijavai nuo panele.lt galvojau pati kažką sukursi o taip nuvylei..

Gabrielė Sokaitė rašė...

Labai naudingas straipsnis, dauguma merginų naudoja makiažą ar netrukus ketina pradėti. Galbūt galėjai papildyti koks šepetėlis, kokie šereliai blakstienų tušo ir ką jie daro (norint išsirinkti tinkamą reikia žinoti paskirtis).

Elija Love rašė...

Man patiko. Nors ir pati viską jau žinojau, bet patiko.
Labai nepatiko, tas, kad buvo pilna šauktukų. Jaučiausi taip lyg ant manęs rėktum. :_)

Anonimiškas rašė...

Dalykas tik tame kad straipsnis ne jos��

xx rašė...

mieloji, visada (arba bevik visada) informacijos ieškau įvairiuose internetiniuose puslapiuose. ir man visiškai dzin ar tai panelė, ar vikipedija, ar dar kažkoks negirdėtas tinklapis. taip jau yra, kad nesu makiažo guru. klaidingos informacijos nekursiu ir nepateikinėsiu čia, tad suradusi tai kas aktualu paauglėms pataisau, pridedu, perrašau ir paskelbiu čia.

Anonimiškas rašė...

tada atsiprasau

Anonimiškas rašė...

Bet kam kelt straipsnį, jeigu nenusimanai ta tema? Kam iš viso rašyt? Suprantu, kad būtum nukopijavusi tik kokią vieną mintį, kelias, bet visas straipsnis parašytas pagal buvusį panele.lt portale. Tad, Viktorija, prieš keldama straipsnį pagalvok, ar tai bus naudinga ir informatyvu. O dabar laiką praleidau veltui. Taip, gal dauguma skaitytojų neskaito anksčiau minėto portalo, bet kam nukopijuoti straipsnį pakeičiant tik keletą žodžių bei ištrinant nereikalingus. Kam? Tai juk neduos naudos nei tau, nes netobulėsi rašymo srityje (nebent nori tapti plagijavimo meistre?), nei skaitytojams. Tik be reikalo sugaišim brangų laiką.

Carameli i rašė...

Wow jei aš mesčiau tokį išsireiškimą tikrai pasirašyčiau kas esu, o neslepčiau veido po anonimo kauke.

Aušrinė rašė...

Nežinau, ar čia kas kopijuota, ar ne, bet man patiko :)

xx rašė...

taip, tikrai, būtų įdomu išvysti kas čia „mėto“ tokius įdomius kaltinimus:)

Ramunytė rašė...

Patiko

Teen Corner rašė...

Man visai patiko :)

Akvilė Žukaitė rašė...

Na, man asmeniškai šis straipsnis neaktualus, tad nesudomino, bet pastebėjau keletą skyrybos klaidų :/
Pritariu anonimui, geriau rašyti apie tai, apie ką išmanai. Nors, žinoma, tavo reikalas ;)

auguste asadauskaite rašė...

Labai geri patarimai ačiū:)

Ieva Juškaitė rašė...

Pravers.

Indrė rašė...

Naudinga, bet išties beveik viskas man girdėta, na, bet svarbu,kad bent kitos merginos sužinojo galbūt kažką naudingo. ;)