"DIY" - telefonų dėkliukų karalystėje!

Šiais laikais, kuomet yra didžiulė mobiliųjų telefonų įvairovė, jaunimas tiesiog skuba juos pirkti. Vieni ieško kuo išmanesnio, kiti kuo patogesnio, tačiau kiekvienam telefonui, norint jį ilgai išlaikyti puikios būklės, reikalingas telefono dėkliukas. Pasirodo, pastarieji taip pat yra itin perkami. Vieni šiuo metu populiariausių - tai vos ant telefono dangtelio dedami dėkliukai. Šių pasirinkimas taip pat didelis: su įvairiausiomis spalvomis, frazėmis ir iliustracijomis. O ar žinojai, kad nusipirkusi patį paprasčiausią vienspalvį telefono dėklą, gali jį pati išdekoruoti ir taip sutaupyti pinigų? Šiame straipsnyje - keletas šaunių idėjų! 

Šiai idėjai įgyvendinti prireiks vos keleto priemonių, kurių tikrai rasite savo namuose. Tai yra žirklės, stipresni klijai, blizgučiai, medžiagos atraižėlė ir be abejo, telefono dėkliukas. Visų pirma, ką reikia padaryti, tai atsikirpti reikiamo ilgio medžiagos atraižėlę. Jos viršų bei vietą ant dėkliuko, ties kuria lipinsite, patepkite klijais, priklijuokite ir leiskite išdžiūti. Kad dėkliukas atrodytų dar gražiau, ant medžiagos priklijuokite keletą blizgučių. Atrodys labai mergaitiškai ir gražiai!

Ši idėja iš jūsų pareikalaus šiek tiek daugiau laiko ir kantrybės, tačiau rezultatas jus išties nustebins. Kogi mums prireiks? Ogi tiesiog keleto spalvų apvalių mažų lipdukų. Tarpusavyje itin derės ir labai gražiai atrodys ryškios spalvos: geltona, oranžinė ir rausva. Tačiau leiskite pasireikšti fantazijai ir kurkite savaip! Tad pasiruošę lipdukus, pradėkite klijuoti ir taip padenkite visą telefono dėkliuko nugarėlės pagrindą. 

Dar viena itin spalvinga, žaisminga ir šauni idėja, kurią įgyvendinus jūsų telefonas atrodys itin dailiai. O įgyvendinti šiai gražiai idėjai prireiks daugybės spalvotos lipnios juostos. Ji gali būti su įvairiausiais raštais ir ornamentais, tačiau puikiai atrodys ir vienspalvė. Prikarpykite panašaus dydžio juostelių ir klijuokite, kad pasidengtų visas nugarėlės pagrindas. Tai galite daryti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai, tačiau vienaip ar kitaip, telefonas atrodys tikrai originaliai. Tereikia šiek tiek pasistengti, kad rezultatas atrodytų tvarkingai. 

Kniedės - visiems puikai žinomas dalykas. Pasirodo, su jomis galima puošti ne tik drabužius, kuprines ar rankines, bet ir telefono dėkliukus! O tam prireiks tik daugybės kniedžių (kurių už tikrai nedidelę kainą galite įsigyti kone kiekvienoje rankdarbių prekių parduotuvėje) bei žnyplių kniedžių galams užlenkti. Jei nori sutaupyti laiko, gali įsigyti priklijuojamųjų kniedžių. Kaip dekoruoti dėkliuką? Gali padengti visą pagrindą kniedėmis, apklijuoti tik kraštus, suformuoti kokį nors ornamentą, pavyzdžiui, kryžių. Kad būtų lengviau, paveikslėlyje pateikta keletas dekoravimo pavyzdžių. Svarbiausia - pajausti kūrybinę laisvę!

Dar viena šauni idėja, kuri puikiai tiks ir patiks meniškos sielos asmenybėms. Šiam telefono dėkliuko dekoravimo būdui prireiks tik vienspalvio nagų lako ir spalvotų blizgučių. Pirmiausiai, imame nagų laką, padengiame juo visą telefono dėklo pagrindą ir laukiame, kol išdžius. Jei norite, galite rinktis ir daugiau spalvų, tuomet dėklas atrodys spalvingiau. Kai nagų lakas išdžius, telefono dėkliuko viršų padengiame spalvotais blizgučiais. Paprastai, bet tikrai ne prastai, tiesa?

Jei esi iš tų žmonių, kurie nebijo išsiskirti iš minios, drąsiai renkasi masyvius papuošalus ir aksesuarus, net neabejoju, jog ši idėja jiems puikiai tiks! Jums prireiks karštų arba tiesiog stipresnių klijų ir daugybės įvairiausių detalių, blizgučių ir karoliukų. Ką darome? Imame kiekvieną turimą detalę, patepame klijais ir klijuome ant dėkliuko tol, kol jis visas bus užpildytas. Taip pat puikiai atrodytų dėkliukas, kuris tokiu būdu  išklijuotais baltais perliukais. Ir gražu, ir originalu, ar ne?

Ir štai paskutinė, bet tikrai ne pati prasčiausia idėja. Juodai baltas dėkliukas su mergaitiškais elementais atrodo labai dailiai. Pabandykime pasigaminti! Jums prireiks: taškuoto popieriaus, karoliukų, kaspino ir lipalo. Visų pirma, klijais ištepame telefono dėklo pagrindą ir lygiai bei tvarkingai užklijuojame raštuotą popierių. Paliekame parai laiko, kad klijai gerai išdžiūtų. Tuomet imame kaspiną, klijus (šįkart geriau tiks karšti klijai) ir ant telefono šono užklijuojame kaspinėlį. Kad viskas atrodytų dar šauniau, papuošiame dėkliuką karoliukais. 


Pasitelkus vaizduotę, kantrybę ir norą, galima sukurti tikrus šedevrus. Dekoruodamos telefono dėkliukus pačios, ne tik sutaupysite šiek tiek pinigėlių, bet ir naudingai praleisite laisvą laiką! Komentaruose pasidalinkite, kuri idėja jums patiko labiausiai ir ką norėtumėte matyti kitame šios rubrikos straipsnyje. 


20 Komentarai

 1. Labai patiko straipsnis.Idėjų labai daug parašei taip pat labai naudingas ir aktualus straipsnis visoms kurioms greitai nusibosta dėkliukai Ačiū už šį straipsnį!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Naudingas straipsnis. Manau, kad daugeliui tikrai pravers. Ypač toms, kurios mėgsta užsiimti tokiais dalykais.
  O ar pati esi pasidariusi nors vieną?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Šaunios idėjos ir pats straipsnis atrodo spalvingai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. O is kur gauti tu spalvotu su ornamentais lipniu juosteliu? Panevezyje man atrodo nera ;/

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš manau, kad straipsnis naudingas. Ypač toms, kurios gali užsisakyti permatomų (ir ne tik) dėkliukų už 1€ (pvz, kaip aš:D) ir pradėti juos dekoruoti.
  Patiko! Nors ir žinau, kad idėjomis tikrai nesinaudosiu, nes tai man nėra gražu.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Šaunuolė, Simut! Kitas gal būtų parašęs ne taip gerai ir straipsnis būtų nevykęs. Bet tu taip sklandžiai ir smagiai viską paaiškinai, kad net neabejoju jo naudingumu :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Straipsnis naudingas, įdomus. Labai patiko ir nuotraukos, ir aprašymas kaip dėkliuką dekoruoti.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Kaip visada viskas gerai! Šaunuolė! Taip ir toliau ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ačiū už straipsnį, kurio įdėjas panaudosiu !

  AtsakytiPanaikinti
 10. Naudingas straipsnis, bet niekur negaliu Lietuvoj Samsung'ams dėkliukų rast, bet pravers, ypatingai toms kurioms patinka daryti tokius dalykėlius :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Labai visoms ačiū už komentarus! Smagu girdėti gražius žodžius. :) Lipnių juostelių su raštais galima rasti "Tiger" parduotuvėje, taip pat ne kartą esu mačiusi rankdarbių prekių parduotuvėse.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Man labai patiko! Idejas panaudosiu! Labai naudinas ir išties įdomus straipsnis. ♥

  AtsakytiPanaikinti
 13. Straipsnis naudingas, be to, idėjos nematytos :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Patiko, kad pateikei skirtingas įdėjas. Man labiausiai patiko "washi tape cover" ir manau tikrai ja pasinaudosiu. Straipsnio išdėstymas gan tvarkingas. Šaunuolė. :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Patiko tik mano bėda, kad nerandu dėkliuko savo telefonui :/, bet nesvarbu. Puikios įdėjos :)

  AtsakytiPanaikinti
 16. Labai visoms ačiū už gražius žodžius! :))

  AtsakytiPanaikinti
 17. Labai originalu.
  Tikiuosi kažką pritaikysiu savo telefonui.

  AtsakytiPanaikinti