Dūminio makiažo pamokėlė

Dūminio makiažo dėka vakarėlio metu visų dėmesys bus skirtas tik tau, tad jei būtent to ir sieki,
straipsnyje rasi pateiktą devynių žingsnelių programą kaip tai padaryti!

 1. Trijų spalvų akių šešėlių palutę;
 2. Juodą pieštuką;
 3. Šepetėlį.
 1. Visą akies voką padenk šviesiausios spalvos akių šešėliu.
 2. Vidutinio tamsumo spalva liek tik du trečdalius viso akies voko, t.y patį akies kamputį palik neparyškintą.
 3. Išorinę voko dalį pabrėžk padažydama pačia tamsiausia spalva.
 4. Naudodama švarų šepetuką sujunk visas spalvas į vieną taip sukurdama nepaprastą variantą.
 5. Juodos spalvos pieštuku pabrėžk viršutinę akių liniją.
 6. Dabar pereik prie apatinės linijos. 
 7. Jei ranka sudrebėjo brėžiant liniją, ir ši nesigavo tokia ligi kaip norėjai - nesisielok, nes šis žingsnis viską ištaisys! Tuo pačiu šepetėliu lengvai išlygink/sujunk linijas.
 8. Šepetėliu paryškink viršutinio voko išorinį kampą bei sulenkimą.
 9. Džiaukis rezultatu, kad ir koks jis bebūtų! Ir visai nereikia savęs graužti, jei nepavyko pasidažyti taip tobulai, kaip tikėjaisi, nes tik praktika ir niekas daugiau įduoda mums patirties!

Kad būtų aiškiau:

13 Komentarai

 1. Jeigu nebūtų buvę tų paveikslėlių, būčiau sakiusi, jog straipsnis beviltiškas. Bet dabar galiu tik pasakyt, kad viskas išdėstyta aiškiai, konkrečiai ir kas svarbiausia, suprantamai.
  Nors ir nesidažau, bet straipsnelis tikrai naudingas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man išties patiko ir ateityje bus naudinga.Nors su saiku ir dabar patarimais galėčiau pasinaudot. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man straipsnis patiko, nors ir nebuvo man aktualus (nes nesidažau). Tetrūko paveikslėlių. Visas straipsnis išdėstytas aiškiai, netempiant gumos. Žodžiu, straipsnis geras (jei ne tie paveikslėliai, kurių nėra, tai būtų buvęs tobulas :D)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Perskaityk savo įrašą (straipsniu vadinti neapsiverčia liežuvis) dar kartą ir išsitaisyk gramatines klaidas, o žodžio "palutė" apskritai nėra, tai ten turėjo būt "paletė". Jeigu atvirai, tai įrašas labai nepatrauklus, ant etikečių, kurias naudojai, neaiškiai nukarpytos galūnės, estetinį vaizdą gadina panaudotas šriftas be lietuviškų raidžių.

  Turinys taip pat nėra labai aiškus ir informatyvus. Reikia įprasti naudotis ne vienu šaltiniu, kai rašai straipsnį. Asmeniškai aš, rašydama straipsnį viena tema, esu ta pačia tema atsidariusi virš 10 langų, kuriuose informacija ta pačia tema, o kartais atsiverčiu net žurnalus, kuriuos turiu, ar knygas. Net jeigu toks paprastas nekaltas įrašas apie makiažo tutorialą. Tu, spėju, nurašei vienos svetainės siūlomą tutorialą ir tuo viskas pasibaigė (neįrodysi, kad klystu, nes viską matau įraše).

  Cituoju "Naudodama švarų šepetuką sujunk visas spalvas į vieną taip sukurdama nepaprastą variantą." Citatos pabaiga. Trūksta kablelio, nors ir jį padėjus kažkas neaišku. Kas yra tas "nepaprastas variantas"? Gerai, o tada koks variantas yra paprastas? rašant tutorialus reikia tikslumo, aiškumo, o ne vedžiojimo tiesiai per aplinkui.

  Ir dar, tavo vietoje, įžangą visai keisčiau kažkokia kita.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Šis įrašas gana naudingas merginoms, tačiau aš, visai kaip ir BENZO PJŪKLAS, negalėčiau jo pavadinti straipsniu. Tikiuosi, kitas kartas bus geresnis. :-)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Man nelabai šis straipsnis naudingas, nes nesidažau. Šiaip visas išdėstymas geras.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Įžanga labai trumpa ir galima sakyti, kad jos išvis nėra, taip pat nėra pabaigos. Straipsnio ilgis per mažas, mažoka pačio teksto.
  Sėkmės ir toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Įžanga labai trumpa ir galima sakyti, kad jos išvis nėra, taip pat nėra pabaigos. Straipsnio ilgis per mažas, mažoka pačio teksto.
  Sėkmės ir toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 9. Praplėsti įžangą reikėtų, dadėti pabaigą. Praplėsti turinį ir butu gan padoru.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Nepatiko išdėstymas. Galėjai kiekvieną punktą iliustruoti nuotraukomis, ar dar kaip. Be to, labai nesižiūri raudonai apibrėžti žodžiai, o nuotraukų, esančių apačioje, man visai nerodo.

  AtsakytiPanaikinti
 11. apačioje ne nuotraukos, o video ;);)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Man per trumpas, bet šiaip gal kadanors panaudosiu tai, ką čia parašei.

  AtsakytiPanaikinti