Gardūs medaus užkandžiai

Dėl malonaus aromato ir puikių skoninių savybių medaus galima rasti beveik kiekvienoje virtuvėje. Jei tik nesi alergiška šiam bičių teikiamam produktui pirmyn gaminti kone pačių lengviausių medaus užkandžių, susirasti tikrai gerą filmą ir šiltai įsitaisius fotelyje mėgautis sekmadienio vakaru!

SALDAINIAI IŠ MEDAUS IR MIGDOLŲ

Ingredientai: 
 • Truputis mažiau nei pusė stiklinės sviesto;
 • Nepilna stiklinė medaus (pagal skonį);
 • Migdolų drožlės ir/arba skrudintos sezamo sėklos.
Gaminimo eiga:

Keptuvėje ištirpinusi sviestą supilk medų bei maišyk viską maždaug 2-3 minutes. Tada dėk turimą kiekį migdolų arba anksčiau minėtų sezamo sėklų ir gautą masę maišyk tol, kol ši palengva pradės ruduoti. Šiek tiek palauk kol pravės. Plačią lėkštę išklojusi kepimo popieriumi supilk jau kiek sutirštėjusį mišinį bei keliolikai minučių dėk į šaldiklį. Laužyk gabalėliais ir mėgaukis turimais naminiais saldainiais! Skanaus. 

MEDAUS CUKRINUKAI

Ingredientai:
 • 200 gramų miltų;
 • 20 gramų sviesto;
 • 250 gramų medaus;
 • 2 kiaušiniai;
 • 100 gramų cukraus;
 • Kepimo miltelių;
 • Truputis cinamono.
Gaminimo eiga:

Visus produktus sudėk į tinkamo dydžio dubenį bei gerai išmaišyk. Iš gautos tešlos iškočiok maždaug 2 centimetrų storumo lakštus. Šiuos supjausčiusi nedideliais gabaliukais kepk ant silpnos ugnies. (Užkandį pagardinti gali ant viršaus užbarstydama smulkintų graikiškų riešutų).

MOLIŪGAI SU MEDUMI

Ingredientai: 
 • Medus;
 • Moliūgas.
Gaminimo eiga:

Nulupusi moliūgo žievelę išimk sėklas bei supjaustyk jį kubeliais. Kubelius pagardinusi medumi sudėk į kepimui paruoštą skardą ir kepk apie pusvalandį 180 laipsnių temperatūroje.  22 Komentarai

 1. Geras, kaio tik galvojau, kad reikia kažką pasigaminti iš medaus. :)
  Man patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 2. 1. Priskirk prie rubrikos ,,TD virtuvėlė''
  2. Galėjai pasiūlyti daugiau receotų.
  3. Tie taškiukai tarsi ,,nupjauti''. Čia dėl išdėstymo turbūt

  Sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pas mane namuose medus kibirais, jau nebežinau kur jį naudoti. Išbandysiu būtinai pirmąjį receptą. Beje, norėjosi daugiau receptų.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gabriele, pas mane irgi! Va taip ir kilo straipsnio idėja..:D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man asmeniškai straipsnis nepatiko. Trumpas, nepatiko išdėstymas, šriftas ne toks, koks turėtų būti, o ir apskritai - nieko ypatingo ir naujo. Kiekvieną receptą lengvai galima rasti internete. Sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Man patiko, tikrai išbandysiu pirmą receptą. Medaus gausu, o kur panaudoti nesugalvoju. Atrodo skaniai, o ir turėtų būti skanu :>>

  AtsakytiPanaikinti
 7. Tokių receptų pilnas internetas. Bet kas gali nukopijuot ir įdėt. Suprasčiau, jei būtum pati gaminus ir bent tavo fotografijos būtų... Dabar pasirinkai trumpiausią variantą.
  Kitą kartą lauksiu daugiau :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Pritariu N. Plaštakei: receptų nedaug, nuotraukų kokybė nežiba, o ir neaišku ar gaminiai bus skanūs, nes pati (kiek supratau) jų dar neišbandei.
  Sėkmės toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 9. Yra taisyklė, jog negalima keisti šrifto. Ar jos taip sunku laikytis? :-)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Patiko! :) Bandysiu pati ką nors padaryti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Straipsnis patiko, bet galėtum kelti savo pačios nuotraukas, t.y. viską išbandyti, o tik paskui rekomenduoti, be to, norėjosi daugiau receptukų :) ir tie taškiukai pasislinkę, labai jau neišvaizdžiai atrodo... Bet šiaip ačiū, vertinu Tavo idėją ir darbą :) Sėkmės toliau

  AtsakytiPanaikinti
 12. Straipsnis geras, tik galėjai daugiau receptų parašyti.
  Dabar aš užsimaniau valgyti. :D

  AtsakytiPanaikinti
 13. Šį straipsnį jau kelis kartus skaičiau. Norėjau pasigaminti medaus saldainius. Ech... Pasiskaičiau, pasidomėjau, kad medaus negalima kaitinti. Išsiskiria nuodingos medžiagos ir pan. Reikėjo receptus pačiai išbandyti ir tada rašyti savaip. Nesakau,kad straipsnis blogas, bet iš kur pati garantuoji, kad viskas bus gerai ir t.t. ?

  AtsakytiPanaikinti
 14. Geri receptai, viskas "okay" , tik gaila nieko negalėsiu pasigaminti, nes nemėgstu medaus. :-D Spaudžiu ačiū už strapsnį!

  AtsakytiPanaikinti
 15. Visas gerai. Pasigaminsiu būtinai! Patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 16. Norėjosi daugiau receptukų, bet šiaip, patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 17. Labai geri receptai, bet norėjosi jų daugiau :)

  AtsakytiPanaikinti
 18. Tikiuosi kažkada pasinaudosiu šiais receptais.

  AtsakytiPanaikinti