Įsimylėjau - ką daryti?


Gabija ieško pagalbos klausdama, ką daryti, jei beviltiškai įsimylėjo vaikiną, kuris mokosi toje pačioje mokykloje, tačiau nepažįsta vienas kito. "Teenage Dreams" rubrika "Tiesiu pagalbos ranką" skuba pateikti Gabijai ir kitoms merginoms, esančioms tokioje situacijoje, šūsnį patarimų.


Ech, tas jausmas, kai žvilgteli į patinkantį vaikiną ir pamatai, jog jis taip pat meta paslaptingą žvilgsnį į tave, tačiau... tu jo nepažįsti, nieko apie jį nežinai, išskyrus tai, kokioje klasėje mokosi. Pirmiausia, ką turime padaryti, tai griebti tą faktą į rankas bei pradėti veikti. Galbūt, jūs turite bendrų mokytojų? O gal ruošiate bendrą projektą konkrečiai pamokai? Pasistenk sužinoti vaikino pamokų tvarkaraštį, kuriame turėtų būti pamokų, kai jums abiems jos vyksta tame pačiame aukšte, o galbūt, klasės net yra greta viena kitos. Taip jis nuolatos bus tavo akiratyje, o kas žino, gal ir jis tave paslapčiomis stebės?

Pabandyk sužinoti, ką tavo išrinktasis veikia po pamokų. Pasitelk drauges į komandą bei lėkite išsiaiškinti. Žinodama jo veiklą, galėsi atsitiktinai atsidurti toje vietoje - esu tikra, jog tuomet atkreipsi vaikino dėmesį ir net nenorėdamas turės susimąstyti apie tai, ką ši, jau matyta mergina, čia veikia. Be to, jei mieste vyks koks renginys, nepraleisk jo! Paaugliai dažnai lankosi viešose vietose, koncertuose ir kituose renginiuose, tad nepraleisk jų ir tu.

Nebijok žengti pirmojo žingsnio bei užmegzti pokalbio. Pradžiai pasitelk socialinius tinklus, tam puikiai tiks "Facebook". Surask jį, pakviesk į draugus ir vaikinui priėmus kvietimą, parašyk žinutę. Jei jis naujokas, pasidomėk, kaip sekasi, galbūt, reikia kokios pagalbos ar patarimo. Jei senbuvis, pamąstyk, gal artėja mokykloje šventė arba renginys? Tuomet parašyk, jog tau reikalinga pagalba ruošiantis, reikia patarimų ar, tiesiog, "vyriškos rankos" prisilietimo. Priežasčių daug - tereikia rasti tinkamą bei žengti žingsnį pirmajai.

Rask bendrų draugų. Galbūt, tavo geriausia draugė pažįsta tau patinkantį vaikiną? Tuomet nedelsk bei paprašyk, jog tavo draugė surengtų vakarėlį ar tiesiog ramų pasisėdėjimą su draugais ir būtinai pakviestų tavo išrinktąjį. O tuomet jau nelauk aušros, susikaupk bei eik užkalbinti vaikino.

Galiausiai, remkis atsitiktinumu. Netyčiomis atsitrenk į jį mokyklos koridoriuje, suvaidink nustebusią bei susigėdusią, pamirkčiok akimis ir gražiai atsiprašyk. Vykstant bendrai pamokai ar ruošiantis renginiui, atsitiktinai numesk jo tušinuką ar kitą daiktą. Išsiųsk vaikinui žinutę ir staiga parašyk, kad ji skirta ne jam. Galbūt, tai atrodys kvailai, tačiau atkreipsi į save dėmesį, o kartais to ir tereikia. Jei vaikinas ignoruos, daugiau atsitiktinumų neorganizuok. Tačiau visko gali būti, jog jam tavo dėmesys patiks ir jis žengs antrą žingsnį.


Susižavėti - normalus reiškinys, ypač paauglių širdyse, tačiau ne visada viskas vyksta taip, kaip nori ar tikiesi. Daugybė atvejų liudija, jog dažnai vaikinai ignoruoja merginų siunčiamus simpatijos ženklus, tad, jei taip nutiks ir tau, stenkis neliūdėti, iškelk galvą bei nerodyk nusivylimo. Bet yra ir kitų atvejų, kai vaikinai supranta tavo siunčiamus ženklus, priima tai, o po kiek laiko, pora jau džiaugiasi meile vienas kitam. 


 

6 Komentarai

 1. Stengiausi rasti nors menką klaidelę, bet jų nėra :( Žodžiu, tu šaunuolė :)
  P.S. Kaip aš laukiu, kada koks gražuolis į mane ,,netyčia'' atsitrenks...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gerai, kad man niekada nebuvo tokių problemų, nes kaip sakoma, dažniausia paauglių problema - dažnas įsimylėjimas. O šiaip nuo savęs, visoms noriu palinkėt - don'tl et dumb boys control your emotions. ;-*

  Ema, su įrašu kaip ir viskas gerai, šaunuolė. :-)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai puikus straipsnis, šaunūs patarimai. Kaip visada, labai tvarkingai ir gražiai viską pateikei. Super!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnis patiko,mintys išdėstytos nuosekliai, puikiai tiesiog parašyta. Tačiau labiausiau patiko paveiksliukas <3 :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Dėkoju, merginos! :)

  Gabija, gal koks vaikinas netyčia perskaitys šį straipsnį ir pasirems atsitiktinumo planu. :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nors aš dar neįsimylėjus, bet pravers ateičiai :) Ačiū, man labai patiko :)

  AtsakytiPanaikinti