Išprotėję mokslininkai ir jų darbai

Dažnai mokslininkai mums asocijuojasi kaip žmonės kurie pasaulį daro geresnį. Tačiau ar visada visi jie buvos tokie? Atsakymą į šį klausimą rasite straipsnyje apie pačius šiurpiausius mokslininkus ir jų beprotiškus eksperimentus.

1. Vladimiras Demichovas

1954 m. Vladimiras Demichovas Tarybų Sąjungos chirurgas pasauliui pristatė šunį su dvejomis galvomis. Jauno šuniuko galvą, kaklą ir letenas Vladimiras prisiuvo vokiečių aviganiui. Antrojo šuniuko galva bandydavo lakti pieną, tačiau jis išbėgdavo per nupjautą stemplę. Ši būtybė išgyveno vos 5 dienas, nes prasidėjo organų atmetimo procesas. Demichovui to neužteko ir 15 metų bėgyje šį šiurpų eksperimentą jis pakartojo dar 19 kartų! Argi ne baisu?2. Stabbinsas Firfas 


Medikas Stabbinsas pastebėjęs, kad geltonoji karštinė siautė tik vasarą, o žiemą jos nebūdavo, manė, jog ji nėra užkrečiama. Jis bandydavo visais įmanomais būdais šia liga užsikrėsti, tačiau jam nepavykdavo.
Medikas Firfas pradėjo nuo to, kad darydavo negilius įpjovimus ir tą vietą užpildavo sergančio žmogaus vėmalais. Po viso to jis ėmė lašinti vėmalus į akis, kvėpuodavo vėmalų garais, pasigamino vėmalų ampulę kurią pats ir išgėrė.
Galiausiai jis pradėjo gerti geltonąją karštinę sergančių žmonių vėmalus, tačiau vis vien nesusirgo.
Deja medikas klydo. Geltonoji karštinė yra itin pavojinga, tačiau reikia, kad ji tiesiogiai pakliūtų į mūsų kraujotaką. Šios ligos nešiotojai buvo uodai ir dėl to liga suaktyvėdavo vasarą.


3. Josef Mengele

Jozefas Mangele – gydytojas kuris asmeniškai atrinkinėjo belaisvius: nustatinėjo, kuris turi būti nužudomas, ką reikia siųsti į eksperimentus ar priverstines stovyklas. Tarp belaisvių jis buvo pramintas ,,mirties angelu‘‘, nes atėjęs jis pranešdavo mirtį arba kančias. Mangele vadovavo operacijai, kurios metu buvo susiūti du dvyniai berniukai siekiant juos paversti siamo dvyniais. Jų rankos stipriai pūliavo pjovimo ir siuvimo vietose. Jozefas reguliariai imdavo dvynių kraują tyrimams. Yra žinoma, kad Jozefas imdamas iš dvynių kraują juos numarindavo.
Jozefo paliepimu į dujų kameras buvo išsiųsta 40 tūkstančių žmonių. Mangele savo laiką užpildydavo įvairiais niekšiškais darbais, pvz: gyvų kūdikių išdarinėjimu; berniukų ir vyrų kastracija be užmigdymo; moteris kratydavo elektra sakydamas, kad bandymas nustato jų ištvermę. 
Jozefo bandymų tarpe būdavo dar tokių baisių procedūrų, kaip pvz.: vaiko akių spalvos pakeitimas įpurškiant ar įleidžiant įvairių chemikalų į akies obuolį, organų pašalinimas... Žmonės, išgyvenę po nesuvokiamo žiaurumo eksperimentų  buvo vis tiek nužudomi.4. Širo Iši

Į Iši ,,nuopelnus‘‘ įeina: moterų apvaisinimas; vivisekcija (gyvo žmogaus kūno tyrinėjimai); kalinių galūnių pašalinimas bei bandymas jas vietomis; kūno dalių kaitinimas ir šaldymas; granatų bandymai su gyvais žmonėmis. Kalinius jis apkrėsdavo ligomis ir virusais, siekiant išsiaiškinti koks poveikis daromas organizmui.
Dėka neliečiamybės, Širo Iši nekalėjo nei vienos dienos ir mirė būdamas 67 metų nuo gerklės vėžio. Apie jo ,,nuopelnus‘‘ yra išleistas dokumentinis filmas.5. Sergėjus Briuchonenko

Aplenkęs V. Denuchovą Sergėjus Briuchonenko taip pat atlikinėjo žiaurius bandymus su šunimis. Jis sukūrė aparatą kraujotakai kuris palaikė širdies ir plaučių darbą. Prietaiso dėka šunų galvoms pavykdavo ,,gyventi‘‘.
1928 metais jis pademonstravo vieną iš savo aprašomų šunų. Mokslininkas norėdamas įrodyti, kad galva, kuri buvo padėta ant stalo yra gyva, parodė kaip ji reaguoja į dirgiklius. Jis trenkė ranka į stalą ir galva krūptelėjo. Jis pašvietė į akis prožektoriumi ir akys sumirksėjo. Taip pat jis davė galvai sūrio gabaliuką, kuris tuoj pat iššoko iš stemplės.
Publika kuri visą tai stebėjo buvo pasišlykštėję ir apšalę.

Šis mokslininkas vienas iš pirmųjų sukūrė dirbtinę gyvybės palaikymo sistemą, nes šuns galva buvo aprūpinta ir krauju, ir deguonimi...

Tikiuosi labai jūsų neišgąsdinau, nes straipsnis tikrai buvo truputį šiurpus.
Iki greito!


27 Komentarai

 1. Tikrai puikiai padirbėjai, Skirmante :) Man labai patiko šis tavo straipsnis. Aišku, yra keletas klaidelių ir pan., bet pažanga matosi :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. O Jezau... Kokie ten invalidai buvo :o (su išsilavinimu). Baisu, kad buvo tokie įvykiai ir tokie žmonės, bet man patiko :) Spaudžiu visas reakcijas.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Prisipažinsiu straipsnio neskaičiau, galbūt nes manęs nedomina tai. Bet matosi peržvelgus, kad tikrai stengtasi. Šaunuolė! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnis įdomus, tačiau buvo keletas skyrybos klaidų bei man, asmeniškai, nepatiko pabaiga. Toks jausmas, jog norėjai pasakyti, kad visi mokslininkai mąsto nesveikai bei nori tik blogo. :D O, šiaip, šauniai padirbėta. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Skaičiau ir šiurpas po kūną bėgiojo!
  Puiki tema!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Buvo įdomu, tik prašau nerašyk daugiau apie tokius ekspermentus, nes skaitant šiurpas perėjo... ;oo

  AtsakytiPanaikinti
 7. Elija, viena mergina paprašė - tai ir parašiau.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Tokio tipo straipsniai - vieni geriausių. Sužinai daug naujų ir įdomių dalykų. Taip ir toliau! Daugiau tokių straipsnių!

  AtsakytiPanaikinti
 9. Straipsnis parasytas ne itin siam blogui budinga tema, man patiko. Nors ir skaiciau greitai, tik perbegau akimis, kaip sakoma, maciau keleta klaideliu, taciau jos negadina vaizdo. Pats didziausias sio straipsnio minusas man buvo paskutine pastraipa-,,manau, dabar i mokslininkus imsite ziureti truputi kitaip''. Nezinau, gal tik as viena si sakini suprantu kaip ,,matot, kokie is tikruju isproteje yra mokslininkai'' ar kazkas panasaus. Bet juk tie tavo parasyti mokslininkai nera tipiniai sios profesijos pavyzdziai, manau, tuo savo sakiniu ,,pasmerkei'' ir kitus, visiskai sveiko proto mokslininkus. Bet visa kita-liuks, saunuole!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Siaubas baubas ;oo
  ŽIAURIAI PATIKO!
  Spaudžiu visas reakcijas. Šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
 11. Vajetau, net sublogavau. :/ Ačiū, kad pasidalinai dalykais, kurių nieku gyvu nederėtų kam nors atkartoti.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Labai sudominai, Šaunuolė, tikrai labai pasistengei :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Wow! Tikrai įdomus ir šiurpokas straipsnis, sudominai!

  AtsakytiPanaikinti
 14. Skirmante, šaunuolė! Mėgstu tokius straipsnius ;) Minusai: taip mačiau keletą skyrybos klaidelių, be to, iš tiesų atrodė, kad pabaigoje tu tiesiog visus mokslininkus pavadintum žiauriais. Be to, Stabbinsonas Firfas (man asmeniškai) neatrodo žiaurus, nes niekam nepakenkė. Be to, šie mokslininkai iš tiesų yra šiuo bei tuo (t.y. savo "pasiekimais") nusipelnę žmonijai.
  Nepaisant visų šių minusų, man straipsnis žiauriai patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 15. Akvile, tas sakinys apie tai, kad pasakiau ne taip apie mokslininkus, jau senai ištrintas.
  Tačiau dėl to mokslininko aš nesutikčiau su tavo nuomone.
  Tokius gana šiurpius darbus gali vadint ir ,,pasiekimais'', tačiau tai yra nežmoniška, ir nusižengiama medicinos etiketui.

  AtsakytiPanaikinti
 16. perskačius apie pirmąjį mokslininką mane nukrėtė šiurpas. ačiū (už strapsnį)

  AtsakytiPanaikinti
 17. Straipnis oho! Na prieš rašydama turėtum pranešti, kad nesilpnų nervų žirovams, bat tikrai norėčiau paskaityti daugiau tokių straipsnių, pvz.: apie mistika, apie žmogžudžius ir pnš. sudomina tokie straipsniai! + vienas rekomendacijos taškas rašytojai!

  AtsakytiPanaikinti