Ką veikti, kai iškrenta sniegas?

Įprasta žiemą matyti sniegą, kuris, deja, nėra labai ilgalaikis ir net ne visada iškrenta. Tad jeigu tavo mieste ar miestely nusišypsos sėkmė ir pradės snigti, patarčiau geriau ne sėdėti namie prie kompiuterio ar televizoriaus, o pasikviesti draugių ir išeiti į lauką. Juk sniegas iškrinta ne vien tik dėl grožio! O idėjų, ką galima nuveikti, rasi čia:

Nusibodo rogutės?

Jei anksčiau tokios smagios buvusios rogutės tau nebekelia jokio džiaugsmo, gali išbandyti kitokias žiemos sporto šakas. Tarkim, slidinėjimas - Lietuvoje gan populiarus sportas. Jei nori jį pradėti, tau tereikės nusipirkti slidės (arba iš ko nors pasiskolinti), pasikviesti žmogų, kuris jau moka slidinėti (tau pačiai mokytis gali nelabai sektis) ir susirasti slidinėjimui tinkamą vietą (geriausiai tinka gausiai apsnigtas kalniukas). Pirmieji kartai tikriausiai bus sunkūs ir įamžinti daugybės mėlynių, tačiau nebijok - kuo daugiau treniruosies, tuo labiau tau seksis.Sniego skulptūros.

Prisimeni, kaip vaikystėje bėgdavai į lauką, sniege darydavai sniego angelus ir lipdydavai senius besmegenius? Kodėl gi dabar nepadarius to paties, tik truputį įdomiau? Siūlau su draugais surengti sniego skulptūrų varžybas! Visų pirma, išrinkite savo „teisėją“ ir, jei norite, nustatykite konkurso temą. Ir tada... lipdykit! Nebijokit improvizuoti - nuo to jūsų skulptūros bus tik dar originalesnės ir juokingesnės. Kai baigsite, „teisėjas“ visas skulptūras įvertins ir išrinks geriausią. Galite ir prizą paskirti - tarkim, šokolado plytelę, tačiau iš tikro visi gausite prizą - daug gardaus juoko!


Fotografavimas.

Fotografuoti galima ne tik vasaros gėles ar pavasario žiedus - nuotraukoje taip pat puikiai atrodys snaigės. Tad griebk fotoaparatą ir pirmyn į kiemą! Fotografuok viską, ką tik nori - apsnigtus medžius, šerkšną ant lango ar savo drauges. Taip pat nepamiršk įamžinti visų patirtų žiemos nuotykių ir akimirkų. Nuotraukas gali atsispausdinti, suklijuoti koliažą ir pakabinti kur nors matomoje vietoje, kad atsimintum visas šaunias savo linksmos žiemos akimirkas!


Mėgstančioms šilumą ir jaukumą.

Bet jeigu tu esi iš tų, kurios dreba net nuo minties apie sniegą ir šalčius - pasilik namie su gera knyga ir karštos arbatos puodeliu. Namie taip pat galima prigalvoti visokių užsiėmimų - kad ir prisėsti paskaityti TD blog'ą ar tiesiog pažiūrėti, kas gero Facebook'e. Gali pasikviesti draugių, kad vienai nebūtų liūdna. Galite aptarti 2015-uosius: ko tikitės, ką pasižadėjote nuveikti ir t.t. 


Tikiuosi, kad šis straipsnis padėjo suprasti, kad sniegas - ne vien tik gražus žiemos atributas, o ir puiki veikla. Bet nepamirškit, kad kartais per daug yra nesveika - neužsibūkite lauke daugiau negu kelias valandas, antraip sušalsit, o ir veido odai tai būtų nelabai gerai. Tad... smagiai praleiskit laiką!
7 Komentarai

 1. Man patiko! Spaudžiu visas reakcijas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Hm, kažkaip pasilikimas namuose prilipus prie radiatoriaus nepriklauso nuo sniego. Jo yra ar nėra - visada ten gali būti. Galbūt tą paskutinį "ką veikti, kai iškrenta sniegas" būčiau interpretavus kaip "na, o kaip atsipalaiduoti grįžus ir išsikračius paskutines snaiges iš plaukų", nes jei darant kaip tu, tai iškrenta iš konteksto ir bendros įrašo temos. Plius, man norėjosi daugiau veiklos. ;-( Išvardinai viską, ką paprasčiausiai ir veikiam, išėję laukan, tik tiek, kad nepaminėjai trynimosi po gatves (ir gerai, kad nepaminėjai). Galėjai pridėti pasivaikščiojimą miškais + nešantis gyvūnams maisto (jei tai galima daryti tame miške), taip pat ledo trasos darymas, sniego karas (chi, gal ir šito neverta minėti, nes nu jau žino visi), šiaip pasivaikščiojimą gamtoje ir dar daug dalykų, kurių šiuo metu nesugalvoju, bet jei taip pagalvojus dešimt minučių, tai įmanoma kažką suregzt. Tai čia ir būtų du vieninteliai minusai, o šiaip viskas patiko, gal kiek skyrybos klaidų buvo, bet ai. :-D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Dovile - ačiū už kritiką, žinosiu, kur reikia dar pasistengti!
  Ačiū! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Dabar žinosiu, ką veikt kai išeinu į "sniego gelmes".
  Dėkui!

  AtsakytiPanaikinti