Nuostabios blakstienos

Niekam ne paslaptis - gražios blakstienos iškart padaro mūsų žvilgsnį išraiškingesnį bei gražesnį. Deja, ne visos merginos gali džiaugtis ilgomis, ryškiomis bei tankiomis blakstienomis. Tad ką daryti, jog blakstienos būtų gražios bei ilgos?

• Stenkis kuo mažiau dažytis. Tai - viena iš svarbiausių taisyklių. Blakstienų tušas šiaip ar taip vargina blakstienas, o jei jos nusilpusios, reiškia, kad prie to tikriausiai prisidėjo ir tušas. Turėtum puikiai įsiminti vieną iš svarbiausių grožio taisyklių - geriau investuoti į priemonę, kuri ne maskuotų, o spręstų problemas. Tad tai ir daryk. Geriau nusipirk gerą, stiprinančią priemonę blakstienoms ir nebenaudok tušo. Dažykis kuo rečiau, natūralus grožis daug gražesnis nei penki sluoksniai blakstienų tušo. Na, arba bent jau per savaitgalius ir atostogas leisk savo blakstienoms pailsėti.

• Visuomet nusivalyk blakstienų tušą vakare! Jei žadi nesilaikyti prieš tai pateikto patarimo, bent jau paklausyk šito. Tai daryti tiesiog privalai - bent per naktį blakstienos privalo ilsėtis, antraip jos nusilps greičiau, nei pati manei. Tad nusipirk gerą blakstienų valiklį, kuris puikiai nuvalytų tavo blakstienų tušą ir kiekvieną vakarą prieš einant miegoti, gerai bei kruopščiai su juo nuvalyk savo blakstienų tušą.

• Nepagailėk pinigų blakstienų tušui. Jeigu dažaisi gana dažnai, kokybiškas bei geras tušas yra tiesiog būtinas! Tad turi prisiminti, jog jei naudoji tušą kasdien, tu turi nusipirkti brangią, tačiau gerą priemonę bei neužmiršti jos keisti kas 3-5 mėnesius. Antraip rizikuoji, nes tavo blakstienos gali pradėti kristi dideliais kiekiais.

Naudok įvairias priemones savo blakstienoms. Tai gali labai pagelbėti tavo blakstienoms, o ir neplėšo piniginės. Gali naudoti blakstienų serumą, ricinos, varnalėšų ar kt. aliejus savo blakstienoms sustiprinti. Galų gale - net ir lūpų balzamas puikiai tinka blakstienoms ilginti, gražinti. Tad kiekvieną vakarą palepink jas kokiomis nors naudingomis priemonėmis. Ir po kurio laiko net nustebsi, kokiais rezultatais galėsi džiaugtis.

• Daryk masažą aplink akis. Sakoma, jog net ir tai padeda! Taigi, masažas gali pagerinti blakstienų
būklę, jei turėsi kantrybės tuo užsiimti. Minkštu šepetėliu reguliariai daryk masažą aplink akis, gali pamasažuoti ir voką. Tai daryk kasdien po vieną ar keletą kartų ir pastebėsi, kaip tavo blakstienos pradės greičiau augti, taps ilgesnėmis.

• Retkarčiais palepink savo blakstienas kompresais, nuovirais. Vienas iš naudingiausių kompresų yra su medetkų ir rugiagėlių žiedų nuoviru. Žiedus užpilk verdančiu vandeniu bei 3 paras palik tokį nuovirą tamsoje. Pamirkyk vatos diskelius tokiame nuovire ir laikyk ant akių 10-15 minučių. Kompresus gali atlikti vieną ar kelis kartus į savaitę ir galėsi džiaugtis spindinčiomis, ryškesnėmis ir nuostabesnėmis blakstienomis. Vasarą rink rugiagėles ar ramunėles, jas džiovink ir šiuo nuoviru plauk vakarais savo akis.

• Būk kantri. Nė nesitikėk, jog blakstienos taps gražios jau po kelių dienų, ypač jei blakstienos nusilpusios nuo priauginimų, tušo ir pan. Tam reikia laiko, tad apsišarvuok geležine kantrybe. Kaip ir pati žinai - grožis reikalauja aukų.

Tad laikykis visų aukščiau išvardintų patarimų ir pažadu - jau po kiek laiko galėsi džiaugtis daug tankesnėmis, juodomis, ilgomis, blizgančiomis blakstienomis be jokių dirbtinų procedūrų!17 Komentarai

 1. O jūs žinot kaip kitaip pradėt įrašą, o ne tik VISADA rašyt "niekam ne paslaptis"? :-D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Straipsnis man patiko! Sklandus, aiškus, pasirinkta aktuali, tačiau ne itin dažna tema. Klaidelių nepastebėjau, išskyrus įžangoje: "Niekam ne paslaptis - gražios blakstienos tiesiog iškart padaro mūsų žvilgsnį ...". Manau, šiame sakinyje nereikėtų žodžio 'tiesiog'. "Deja, ne ... gali džiaugtis ilgomis, juodomis bei tankiomis blankstienomis". Žodį 'juodomis' galima pakeisti 'ryškiomis', nes juk blondinės/brunetės/šatenės dažniausiai neturi natūralių juodų blakstienų.
  Šiaip, viskas ok, labai patiko pabaiga. Sėkmės toliau! :-)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Dovile, pažiūrėk į ankstesnius mūsų įrašus ir sužinosi.:)
  Menule Jūre, dėkoju

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pasižiūriu ir matau tą patį vaizdą. Prarandat visus mldc taškus. :-(

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ačiū, priminei ir papildei mano žinias šia tema. Mano blakstienos trumpos, tad bandysiu jomis rūpintis.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tekstas man patiko, aukščiau komentatorės paminėjo keletą klaidelių tad to pačio nesakysiu. Panaudosiu patarimus, didelis ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Norint turėti gražias blakstienas užtenka netept jų visokiomis nesąmonėmis ir teisingai maitintis. Džiaugiuosi, kad paveldėjau ilgas ir tankias blakstienas, nereikia sukti galvos, ką daryt, kad būtų ilgesnės xd
  Straipsnis geras (y)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Patiko straipsnis. Taip ir toliau. Šaunuolė! ^.^

  AtsakytiPanaikinti
 9. Patarimai geri,bet man asmeniškai girdėti. :) Džiaugiuosi,kad turiu ilgas,tamsias blakstienas, todėl netenka jų dažnai "kankinti" su įvairiais blakstienų tušais.
  Spaudžiu PATIKO :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Puiki straipsnio įdėja. Toms kas dar nesidažo, puikus varijantas pradėti nuo blakstienų. Nors nebuvo tema ,,pradedančiom dažytis'' , bet vis tiek puiku. Man patiko ir buvo labai naudinga. :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Ačiū kad papildei mano žinias, Beatriče! Originali įdėja straipsniui.. ir spaudžiu visus mygtukus!

  AtsakytiPanaikinti
 12. Puikūs patarimai.
  Tikiuosi man padės :/

  AtsakytiPanaikinti