TD blykstė: Dėl ko kompleksuoja garsenybės?

Dėmesio! Į „Teenage Dreams“ blog'ą grįžta rubrika „TD blykstė“! Senbuvėms tai - jau pažįstama rubrika, o naujokėms paaiškinsiu - rubrikoje aptarinėsime įžymybių poelgius, jų gyvenimą, stilių, talentus, pasiekimus ir ... ne tik pačią geriausią jų gyvenimo pusę - nuopuolius, nesėkmes bei skandalus. Tik tiek, kad anksčiau rašytojos aptarinėdavo po vieną žvaigždę, aprašydavo jų gyvenimą, talentus, stilių ir pan., o dabar viskas bus kiek įvairiau, kartais aprašinėsiu net po kelias garsenybes!

 Kiekvienas žmogus turi trūkumų. Ir tikrai ne viena mergina dėl tų trūkumų kompleksuoja, nors esu tikra, kad kiti net nepastebi. Taip pat yra ir su įžymybėmis - mums žvaigždės atrodo tobulos bei be trūkumų. Bet ir jos dėl kažkurios savo kūno dalies kompleksuoja. Tad kokie yra žvaigždžių trūkumai?

Paris Hilton
 
Keista, kad ir ši įžymybė dėl kažko kompleksuoja, nors ji atrodo tobula bei labai pasitikinti savimi. Ši gražuolė tikrai ne vienai merginai yra grožio etalonas. Tačiau, kad ir kaip bebūtų keista, Paris Hilton itin kompleksuoja dėl savo pėdų, kadangi ji turi avėti 44 dydžio batus! Todėl ji dažniausiai avi tik aukštakulnius, kurie vizualiai sumažina koją ir niekas nepastebi, jog Paris pėdos didesnės, nei kitų. Ir būtent dėl šio komplekso jūs nepamatysite šios gražuolės, avinčios atviromis basutėmis.


Katie Melua

Tikriausiai ne vienas žmogus mano, kad daininkė Katie Melua - tikra gražuolė. Tiesą sakant, taip ir yra, šiam teiginiui galėtų pritarti daugelis. Tačiau pati Katie tikrai taip nemano. Jai labai nepatinka jos trumpos rankos bei kojos, dėl to ji itin kompleksuoja, nors man tai atrodo itin natūralu - juk 158 centimetrų žmogus ir neturėtų turėti ilgų kojų bei rankų!


Megan Fox

Megan Fox - tai dar viena mergina, kurią tikrai galėtumėme priskirti prie gražiausių pasaulio moterų. Tačiau net ir ji turi dėl ko kompleksuoti - ši moteris turi retą genetinę ligą (tos ligos pavadinimas yra rachidaktilija), dėl kurios Megan pirštai yra itin trumpi. Tai itin atkreipė visuomenės dėmesį po to, kai aktorė, filmuojant mobiliųjų telefonų reklamą, pareikalavo dublerio savo nykščiui. Tad nors ir Megan Fox mums atrodo tobula, tik galiu pakartoti faktą, kad šiai garsenybei taip neatrodo.


Cameron Diaz

Tikriausiai ne aš viena, pažiūrėjusi filmą su šia aktore, pagalvojau: „Kokia Cameron Diaz graži!“. Tačiau ir ši moteris, pasak jos pačios, turi didelį trūkumą. Netikėta, tačiau ši moteris kompleksuoja dėl savo krūtinės dydžio. Aktorė norėtų didesnių krūtų. Net ir pati viešai yra pasakiusi: „Aš nuolat apčiupinėju savo krūtinę, tikėdamasi, kad ji bent šiek tiek padidėjo, tačiau veltui: ji vis dar tokia maža!“. Keista, kad pasaulinė žvaigždė susiduria su tokiomis žmogiškomis problemomis.


Karolina Kurkova

Supermodelis bei „Victoria's Secret" veidas Karolina Kurkova taip pat turi dėl ko kompleksuoti. Kiek šiurpu, keista bei netikėta, tačiau šis modelis neturi bambos. Tačiau nereikia išsigąsti - dar būdama maža, ji turėjo bambos išvaržą, kurią pašalinus žmogus paliekamas tik su nedidele žyme toje vietoje, kur ji turėtų būti. Nuotraukose dažnai Karolinai Kurkovai bamba yra tiesiog nupiešiama su „Photoshop" programa.


Tad nustokime jaudintis dėl trūkumų - visi jų turi, tai normalu. Juk niekas jų net nepastebi, o jei ir pastebi - juk nieko nėra tobulo, net ir garsenybės negali pasigirti savo tobulumu. Galvokime apie tai lyg apie išskirtinumą!12 Komentarai

 1. Man patiko: trumpas, aiškus, įdomus straipsnis. Išdėstymas taip pat puikus. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Viskas būtų puiku, jei jau nebūčiau viso to žinojus :D Bet vistiek spaudžiu visas reakcijas :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Dėkoju :)
  Gabi, na, žinojo ne visi manau :D :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš nė vieno girdėjus nebuvau, tai man buvo įdomu. Viskas rodos gana sklandžiai aprašyta, išdėstymas irgi akių nebado. Visos reakcijos paspaustos :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. ĮGIJAU PASITIKĖJIMO SAVIMI. Ačiū, pasirinkta įdomi tema, pateikta tvarkingai. Cool. ;-)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Woohoo! TD įdomių straipsnių banga atėjo. Man patiko, net jei ir buvo kokios kelios stiliaus klaidelės, pats straipsnis kaip sakant, jas užglaistė. Šaunu :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sužinojau daug naujų dalykų :) Džiugu, jog sugebi rasti kažką įdomaus ir negirdėto :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Keista, kad pasaulinė žvaigždė susiduria su tokiomis žmogiškomis problemomis. - nustebino tavo toks issireiskimas... LYg turetum omeny, kad pasaulines zvaigzdes nera zmones.

  AtsakytiPanaikinti