TD blykstė: įžymybių apartamentai

Kiekvienai merginai turėtų būti įdomu praverti žinomos bei populiarios garsenybės namų duris ir pažiūrėti, kaip jie gyvena. Tuomet subtili prabanga, jaukumas bei didis įspūdingumas apsuptų mūsų kūnus bei galvą. Nors mes ir neturime galimybės apsilankyti garsenybių namuose, tačiau vis tiek galime panašius jausmus patirti ir pažiūrėjusios vien į nuotraukas. Tad pradedame?

Jim Carrey

Jim Carrey - žinomo komiko, aktoriaus - namai Malibu pakrantėje yra pripažinti vieni iš prabangiausių garsenybių namų. Šie namai prilygsta rojaus kampeliui. Būste galima pamatyti 5 vonios kambarius, 5 miegamuosius bei daug kambarių su vaizdu į vandenyną. O ką jau kalbėti apie vidinį kiemą - ten yra terasa bei nuosavas denis, kuriame galima pasirūpinti įvairiomis SPA procedūromis. O svarbiausia, kad namas stovi greta vandenyno. Tiesa, Jim Carrey žada šį namą parduoti ir su juo atsisveikinti.


Kesha

Dainininkės namai Kalifornijoje tikrai stebina! Ir nenuostabu - juk už šiuos apartamentus ji paklojo
1 650 000 JAV dolerių! Užtat dabar ji gali džiaugtis ispaniško stiliaus namu su 3 miegamaisiais bei 2 vonios kambariais. Tikriausiai verta paminėti, jog terasos durys iš prabangaus bei gražaus Keshos kambario veda į uždarą kiemelį, kuriame yra įrengtas lauko židinys bei SPA. Kesha su savo interjero dizaineriais itin pasistengė, jog ši turėtų tokią jaukią aplinką! Argi tu pati nenorėtum turėti tokių apartamentų?


5 miegamieji, 5 vonios kambariai, ir nesuskaičiuojama gausybė kitų kambarių su vaizdu į vandenyną.
Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/605296/top-10-prabangiausi-izymybiu-parduodami-namai/
Meryl Streep

Ir ši talentinga aktorė turi kuo pasididžiuoti! Jos apartamentai įvertinti net 6 700 000 JAV dolerių! 325 kvadratinių metrų būste galime išvysti 4 vonias bei 4 kitų paskirčių kambarius. O savitumo šiems apartamentams teikia stiklinės sienos, kurios kartu atlieka ir durų funkciją. Pro tokias sienas galima pamatyti itin stilingą baseiną bei SPA lauke. Tikrai ne vienas žmogus svajoja apie tokius įdomius, stilingus bei įspūdingus apartamentus.


Robert Pattinson

Žymusis vampyras savo amą atimančiuose namuose gyvena su dabartine mylimąja dainininke FKA twigs. Jie taip pat gali džiaugtis savo jaukiai įrengta vila, kurioje galime pamatyti itin didelį darbo kambarį su daug knygų lentynomis, virtuvę bei svetainę. Svečius itin stebina holas su keliais brangiais paveikslais bei fortepijonu. Pro langus aktoriaus bei dainininkės apartamentuose galime įžvelgti ne vieną baseiną - net iš mylimųjų miegamojo galime įžengti tiesiai į didelę veją bei pamatyti gražiai įrengtą baseiną.


Štai ir šių įžymybių įspūdingi, dideli namai. Kuriame norėtum gyventi tu?
Komentaruose parašyk, apie kokią garsenybę norėtum rasti straipsnį šiame bloge. Laukiu jūsų pasiūlymų!

8 Komentarai

 1. Tik sukėlei pavydą ir daugiau nieko. Žinoma, kad gyvenčiau pas Robertą Pattisoną. Ir vyras hot, ir namas cool. Ko dar galima norėti? :-D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tai tik pavydą ir sukėliau? -.- :D nors dėl roberto sutinku :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na gyvent neapsispreščiau kur norėčiau.. :D
  O šiaip gal gali pasidomėt apie Zayn Malik namus? :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kaip tu greitai rašai straipsnius, Beatriče! Šaunuolė! Šaunus straipsnis, tik galėjai daugiau tų apartamentų pateikti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Dėkui! Iš tiesų ir apie šiuos apartamentus sunkiai radau informacijos, dėl to apie daugiau neberašiau :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai įdomus straipsnis, pati straipsnio idėja puiki. Šaunuolė

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai gera idėja straipsnio nuotraukos labai patiko:)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Žvaigdžių skoniai skoningi.O Beatričė tu šaunuolė :).

  AtsakytiPanaikinti