TD blykstė: kaip garsenybės atrodė vaikystėje?

Makiažas, ilgos blakstienos, tobula oda, akys, lūpos, nuostabaus grožio plaukai, stilinga apranga.. Šiam apibūdinimui tiktų beveik visos įžymybės. Gaila, tačiau jie taip atrodė ne visada. Ir jie turi juokingų bei smagių savo vaikystės nuotraukų. Tad šį kartą nusprendžiau keliomis smagiomis nuotraukomis pasidalinti su jumis!

Avril Lavigne

Avril Lavigne - tai viena iš populiariausių dainininkių paauglių tarpe. Ir tikrai ne vienai paauglei ši dainininkė yra grožio etalonas. Ir pačios pripažinkime: ji gana graži. Tačiau sunku patikėti, kad kažkada ji buvo visai kitokia nei dabar. Tereikėjo pradėti labiau rūpintis plaukais, juos nusidažyti ir užsiauginti, nusiimti akinukus, pasiryškinti veido bruožus bei juos padailinti makiažu ir garsenybė atrodo visai kitaip, negu paauglystėje.


Amy Winehouse

Visos žinome šią nuostabią, savo balsu pakerinčią visus dainininkę. Tikriausiai nė neverta pasakoti, kiek ji pasiekė per savo nuostabų gyvenimą. Jos išvaizda taip pat nuostabi ir įdomi. Tokia šukuosena, kokia ji visada mėgdavo puikuotis, buvo lyg jos kūno dalis, be kurios ji būtų ne ji. Tačiau, žinoma, ji su tokia šukuosena buvo tikrai ne visada. Vos pažvelgus į nuotrauką kairėje tai galime suprasti: dvi kasytės tikrai neprimena jos žymiosios šukuosenos. Taigi, originali šukuosena, stebinantys drabužiai, profesionalus makiažas, tatuiruotės ir ji - jau kita dama.


Justin Timberlake

Tikrai ne vienos merginos svajonių jaunikis taipogi kažkada nebuvo jau toks geidžiamas ir gražus, koks yra dabar. Kairėje pusėje matome jauną, nepatenkintą, garbanotą jaunuolį. Dešinėje - jau elegantišką, su gražia šukuosena bei barzdele vyrą, žiūrintį savo nuoširdžiomis akimis. Net nereikia labai įsižiūrėti, kad pamatytum skirtumus - jie akivaizdūs. Ir pripažinkime: dabar Justin Timberlake atrodo daug geriau, nei atrodė prieš daug metų.


Taylor Swift

Dabar Taylor Swift - graži, ryški, sėkminga bei žinoma mergina. Jos raudonos lūpos ir juodai apvestos akys tapo visiems gerai žinomos. Tačiau anksčiau, deja, ji taip neatrodė. Nuotraukoje, kuri yra kairėje matome išsišiepusią mergaitę, kuri, tiesą sakant, nėra itin patraukli. Tačiau dešinėje nuotraukos pusėje galime pamatyti ganą patrauklią, jau suaugusią bei save prisižiūrėjusią merginą. Tereikėjo labiau savimi pasirūpinti ir, pripažinkime, ji atrodo daug geriau.


Liam Payne

Ir paskutinė nuotrauka - lyg gardus kąsnelis visoms populiarios grupes "One Direction" gerbėjoms! Tikrai ne vienos merginos svajonių vaikinas atrodo panašiai, kaip ir šis dainininkas. Tačiau anksčiau jis nebuvo toks gražus kaip dabar. Kiek vyriškesnis įvaizdis, makiažas bei tiesiog suaugimas - ir štai, jis jau atrodo visai kitaip! Ha, ir aš laukiu nesulaukiu tokių pokyčių!


Komentaruose pasidalink, kurios įžymybės pokyčiai akivaizdžiausi ir pagal tave, labiausiai stebinantys!
28 Komentarai

 1. Oho!
  Straipsnis tikrai įdomus! Buvo įdomu pasižvalgyt, kaip gražių bruožų žvaigždės atrodė anksčiau.

  AtsakytiPanaikinti
 2. O jetau! Amy Winehouse nuotrauka vaikystėje kokia miela!:3. Gal galėtumet parašyt straipsnį apie Bastille?:))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai patiko, tikrai sudominai savo straipsniu. Iš pradžių galvojau, kad neskaitysiu, nes nelabai mėgstu tokias temas. Bet pradėjus skaityti Tavo straipsnį nuomonė akivaizdžiai pasikeitė. Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai patiko. Visi tikrai pasikeitė. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Dėkui už nuomones! Ačiū anonime labai už idėją, nes kaip tik pamiršau paprašyti, kad kas nors parašytų komentaruose apie kokią įžymybę norėtų pamatyti straipsnį.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 13. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 15. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 16. Buvo smagu pažiūrėti kaip garsenybės atrodė vaikystėje ar paauglystėje. Labai labai labai patiko.:3

  AtsakytiPanaikinti
 17. Spaudžiu visas keturias rekcijas. Šaunuolė! Manau, labiausiai pasikeitė Taylor Swift. :)

  AtsakytiPanaikinti
 18. Idėja gera, tik man trūko papildomos informacijos, pvz: ar jie darėsi kokias tai operacijas, ar laikėsi kokių dietų. O galbūt internete buvo galima rasti jų pačių komentarus apie buvusią savo išvaizdą?
  Esminiai dalykai geri, tik man trūko galbūt, daugiau pastangų.

  AtsakytiPanaikinti
 19. Viskas ok, tik, manau, reikėjo truputį daugiau įžymybių! Ir dar man atrodo, kad skatini merginas keisti savo išvaizdą, o ne būti tokia, kokia esi...bet nemanau, kad taip iš tiesų darote :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 20. Labai keista kad seniau buvo paprasti dabar gražūs. Labai patiko straipsnis!

  AtsakytiPanaikinti
 21. Dėkui už nuomones :D Ir Akvile, tikrai neskatinu :D :D esu labiau prie tų kurios skatina save pamilti tokią kokia yra.xd

  AtsakytiPanaikinti
 22. Wow! Taylor taip atrodė? Negaliu patikėti. Man patiko straipsnis, viskas puiku, norėčiau tokių straipsnių daugiau.
  Spaudžiu visus mygtukus!

  AtsakytiPanaikinti
 23. buvo labai įdomu palyginti nuotraukas. Patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 24. Labai įdomus straipsnis, bei dauguma nuotrauku jau esu anksčiau mačiusi.

  AtsakytiPanaikinti
 25. Įdomi tema, šauniai parašytas straipsnis :) Ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 26. Net akys ant kaktos iššoko (:D). Patiko. Viskas šaunu :)

  AtsakytiPanaikinti
 27. Amy Winehouse vaikystės nuotraukoje nebūtų kasyčių,pagalvočiau kad berniukas :D.

  AtsakytiPanaikinti